Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот parvanoff » 14 ное 2023 20:30

boglev написа:Тогава едни викаха Батков вън, без да мислят за алтернативи и се вижда до къде сме
Като се погледне и политиката, все същото. Да не е Бойко, дойдоха ПП, и какво? Все същото

Когато плюха по Батков го защитавах и него, сякаш съм знаел какво ще стане. Могат да ми се видят старите мнения :roll: Накрая човека не издържа и си би камшика-аз дори бих го направил по-рано от него... Макар че малко ме разочарова, че и той остави дълг-нямам идея дали не го опрости... Сега същото на нов глас-искам един да каже какво ще стане като се махне Сираков и да видим колко е далновиден, когато това стане. Макар че фактите са ясни-колко години вече тия акции се размятат наляво-надясно и никой не ги взема с желание... И Сираков пишман стана, че ги взе.
tamkuan написа:Аз имам анцунг(долнище), тренировъчна и официална фланелка , горница с дълъг ръкав и каскет, а на сина си купих мачовата фланелка и анцунг, написах половината да минават през магазина и го написах пожелателно, и незнам що си мислиш , че ПФК Левски взима пари от билети когато гостува.. чети кво пишеш след като го напишеш е , не е чак толко трудно

Като не може да си защити тезата или мълчи, или се хваща за думата, вижда се от мненията му...
И преди съм го казвал-50 000 левскаря ако дадат по 100 лв. на година за отбора са 5 милиона като най-чистата печалба са билетите и даренията. Какво са 50 000 на фона на "милионите левскари"... Слагам го в кавички, защото и фенска култура няма в България, освен че няма и гражданско общество... Ами ако бяха 100 000, ами ако дадат по 200 лева /пак да кажа, не говоря за безвъзмездни дарения, а за пари за мач, пари за артикули, макар че аз съм си купувал годишна карта и без да съм присъствал на повече от 10% от мачовете/... ех мечти... Но иначе искаме някой да даде милиони за отбора...
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

tmanolov
Мнения: 4222
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 14 ное 2023 21:17

Лафовете дайте да дадем са ми любими - за да даваш, следва да получаваш или поне да имаш вяра в светлото бъдеше. Кое от двете имаш днес? Имаш един г.з, който само цоца и изгони единствения, който имаше шансове да ни извади от лайната, заради шибаното си его и зависимости. Дал съ сигурно петцифрена сума за тези 3,5 години, но вече не. Левски не е на феновете, а очевидно на нефелния Насо и крайния му собственик - е, щом е техен и си го гледат като бащиния, да си плащат сами. Лично мнение - всеки сам си преценЯ
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот parvanoff » 14 ное 2023 22:37

Естествено, че всеки си преценява. Свободата е най-важното нещо за човека. Тук просто дискутираме. Затова споменах и фен култура. Пример-Саутхемптън са в чемпиъншип и и имат по 30 хилки средно на мач. Хайде, те не са били шампиони /горкичките/, но Лийдс, които са били пак са в чемпиъншип и имат същата посещаемост... приблизително. Говорим за доста по-малки градове от София. Да повишим нивото-Арсенал не са ставали шампиони 20 години-може да им видиш посещаемостта... Ливърпул не бяха ставали 30, повтарям 30 години шампиони-едва ли ще повярваш обаче стадионът им не е бил празен, дори напротив /т.е. пълната противоположност на празен/. ;) Нека разделим протестът срещу управлението с ходенето по мачове, защото нямат нищо общо... А дали получаваш... естествено, че получаваш. Даваш 100 лв, взимаш фланелка, даваш 30 взимаш шал, даваш 3 лева-взимаш химикалка и т.н., и т.н. ;) А дали някой е изгонил някой или той си е тръгнал е доста субективно и обект на много спорове сред учените... фенове... ;)
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12462
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 14 ное 2023 22:43

.
..
И преди съм го казвал-50 000 левскаря ако дадат по 100 лв. на година за отбора са 5 милиона като най-чистата печалба са билетите и даренията.....

Няма да са толкова чисти 5 млн. , защото преди това крайният собственик на крайния спонсор-собственик ще се зарадва на едни сладки 500 000 кръвен данък, хайде - без даренията. 8-)
Па т'ва, хич да не е, са парици за едно читаво вратарче или прилично нападателче.
Иначе, друг път не съм го казвал, но през годините ми е направило впечатление, че тая простичка формула "Х левскари х У лева = Ехееее" , основно се повтаря от хора, де за последно са стъпвали на стадиона, когато пазеше Илиев, или Митрев. Или стъпват веднъж-дваж в годината, я на мач от 2 кръг в ЛК, я на полуфинал/финал за купичката. Не целя да обидя или разединя никого, просто споделям мнение и наблюдения, че нали е форОН и всеки може да си пляска на воля.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3997
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Странджата » 14 ное 2023 23:06

Не знам дали има алтернатива на собственик, директор, треньор и не знам още какво, но знам, че има алтернатива на атмосферата тук. Едва ли някой ще оспори тук твърдението ми, че тук пишат хора, които ги боли заради съдбата на Левски, боли ги сърцето, защото Левски е в него. Но не споделят болката си със събратя по участ, ами се нападат един друг и изливат горчилката от сполетялата ни участ в думи, от които също боли. А иначе, по-иначе може - както е казал поетът. Може да се обединят мненията ни в едно - ние страдаме, ръководството трябва да намери начин да ми облекчи страданието, трябва да се грижи за нас, защото ние сме клубът. Без нас той остава едно име - някога славно, но сега забутано в килера на българския футбол. Да престанем да си скачаме един на друг - всеки може да помогне на другия да намери по-пряк път до истината, заедно можем много повече. Да надмогнем себе си, да бъдем левскари - заедно. Иначе ни чака униние, самота и безнадеждно чакане на края ...

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот parvanoff » 14 ное 2023 23:11

TristaNNN написа:.
..
И преди съм го казвал-50 000 левскаря ако дадат по 100 лв. на година за отбора са 5 милиона като най-чистата печалба са билетите и даренията.....

Няма да са толкова чисти 5 млн. , защото преди това крайният собственик на крайния спонсор-собственик ще се зарадва на едни сладки 500 000 кръвен данък, хайде - без даренията. 8-)
Па т'ва, хич да не е, са парици за едно читаво вратарче или прилично нападателче.
Иначе, друг път не съм го казвал, но през годините ми е направило впечатление, че тая простичка формула "Х левскари х У лева = Ехееее" , основно се повтаря от хора, де за последно са стъпвали на стадиона, когато пазеше Илиев, или Митрев. Или стъпват веднъж-дваж в годината, я на мач от 2 кръг в ЛК, я на полуфинал/финал за купичката. Не целя да обидя или разединя никого, просто споделям мнение и наблюдения, че нали е форОН и всеки може да си пляска на воля.

Интересно ми е, като отидеш на концерт и дадеш 100 лв. интересуваш ли се кой прибира кинтите? Или на кино, или на театър, или на каквото и да е събитие? Като си купуваш нещо от магазина пак ли си мислиш кой-колко те краде? И понеже си ме цитирал ще кажа-щом съм написал тази схема, ще е малко тъпо да не съм дал тези пари за любимия отбор. И казваш, че не го пишеш, за да обидиш, но каква ти е целта? Дори и да е така, това променя ли казаното от мен, че Левски може да получава едни 5-10 милиона на година ако имаше сериозни фенове? Не променя, това е ясно и оттам става ясно каква ти е и целта...
П.П. Респект за мнението на Странджата!
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот blue avalanche » 14 ное 2023 23:12

tamkuan написа:Аз имам анцунг(долнище), тренировъчна и официална фланелка , горница с дълъг ръкав и каскет, а на сина си купих мачовата фланелка и анцунг, написах половината да минават през магазина и го написах пожелателно, и незнам що си мислиш , че ПФК Левски взима пари от билети когато гостува.. чети кво пишеш след като го напишеш е , не е чак толко трудно

Аз знам какво пиша. А ти, като пишеш по 22 хил да ходят на стадиона и всички тези 22 хил да минели през магазина, знаеш ли какво пишеш? В час ли си?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12462
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 14 ное 2023 23:37

parvanoff написа:
TristaNNN написа:.
..
И преди съм го казвал-50 000 левскаря ако дадат по 100 лв. на година за отбора са 5 милиона като най-чистата печалба са билетите и даренията.....

Няма да са толкова чисти 5 млн. , защото преди това крайният собственик на крайния спонсор-собственик ще се зарадва на едни сладки 500 000 кръвен данък, хайде - без даренията. 8-)
Па т'ва, хич да не е, са парици за едно читаво вратарче или прилично нападателче.
Иначе, друг път не съм го казвал, но през годините ми е направило впечатление, че тая простичка формула "Х левскари х У лева = Ехееее" , основно се повтаря от хора, де за последно са стъпвали на стадиона, когато пазеше Илиев, или Митрев. Или стъпват веднъж-дваж в годината, я на мач от 2 кръг в ЛК, я на полуфинал/финал за купичката. Не целя да обидя или разединя никого, просто споделям мнение и наблюдения, че нали е форОН и всеки може да си пляска на воля.

Интересно ми е, като отидеш на концерт и дадеш 100 лв. интересуваш ли се кой прибира кинтите? Или на кино, или на театър, или на каквото и да е събитие? Като си купуваш нещо от магазина пак ли си мислиш кой-колко те краде? И понеже си ме цитирал ще кажа-щом съм написал тази схема, ще е малко тъпо да не съм дал тези пари за любимия отбор. И казваш, че не го пишеш, за да обидиш, но каква ти е целта? Дори и да е така, това променя ли казаното от мен, че Левски може да получава едни 5-10 милиона на година ако имаше сериозни фенове? Не променя, това е ясно и оттам става ясно каква ти е и целта...
П.П. Респект за мнението на Странджата!

Разбира се, че не ми пука кой краде и кой прибира, когато отида на концерт или закупувам стоки в магазина до нас.
Само дето аз имам избор дали и на кой концерт да ходя, нали?
А какъв е изборът ми с любимия Левски - да избера неговото представление или да ида на по-добрия концерт на Разград, примерно?!
Усещаш ли колко нелепо сравнение ми даде! :o
Явно такива като теб явно... ох, как да го кажа по-меко, не знам... гледате на Левски като концертно представление или консерва на щанда. Плащаш-получаваш.
Проблемът обаче на такива като мен е, че чувстват любимия Левски като част от себе си, и междувременно покрай всякакви трудности, кризи и дарения, инициативи и т. н. и т. н., с и през годините, вече чувстват и силна принадлежност към Левски и левскарството. Не гледам на Левски като на театрално представление в неделя вечер, а като на един от най-скъпите си семейни членове, които са незаменими.
Ако искаш ми вярвай, но в момента повече се тревожа за здравословното състояние на Левски, отколкото за малката си дъщеря, която също е болна! Защото за втория случай знам, че има кадърен и опитен лекар насреща, който ще я оправи за няколко дни, докато за Левски илачи не виждам от... "докторите" семейни.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3272
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот alexdb » 14 ное 2023 23:38

parvanoff написа:Естествено, че всеки си преценява. Свободата е най-важното нещо за човека. Тук просто дискутираме. Затова споменах и фен култура. Пример-Саутхемптън са в чемпиъншип и и имат по 30 хилки средно на мач. Хайде, те не са били шампиони /горкичките/, но Лийдс, които са били пак са в чемпиъншип и имат същата посещаемост... приблизително. Говорим за доста по-малки градове от София. Да повишим нивото-Арсенал не са ставали шампиони 20 години-може да им видиш посещаемостта... Ливърпул не бяха ставали 30, повтарям 30 години шампиони-едва ли ще повярваш обаче стадионът им не е бил празен, дори напротив /т.е. пълната противоположност на празен/. ;) Нека разделим протестът срещу управлението с ходенето по мачове, защото нямат нищо общо... А дали получаваш... естествено, че получаваш. Даваш 100 лв, взимаш фланелка, даваш 30 взимаш шал, даваш 3 лева-взимаш химикалка и т.н., и т.н. ;) А дали някой е изгонил някой или той си е тръгнал е доста субективно и обект на много спорове сред учените... фенове... ;)


Ти на мач в Англия или друга водеща във футбола страна ходил ли си? Ако отговорът е да коментирай условията по стадионите там и тези тук. И сигурно ще си отговориш защо там посещаемостта е такава, а тук не е.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3272
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот alexdb » 14 ное 2023 23:52

tamkuan написа:Къв младеж съм на 40-45 незнам, но за мен Левски е незаменим и достатъчно важен, за да не искам тирета с титли. Когато вместо да се напъвате по форумите всеки мач има по 22 000 на стадиона и половината да минават от магазина, тогава ще си купим 2-3 на година за 1 млн. Собственика и той като вас , скъсан ама изисква , как в демоокрация 15 год. вадиш 5-10 млн. на година и харчиш 15 , оня Ивков и той НАП не е важен няма да плащаме ей тва господа е припошка логика, забравихте си как фалираха и пак ще фалират почти съм сигурен , но ние ако трябва с юнши и като вадим 5 и харчим 5 , все ще дойде момент слънцето да изгрее и на нашата улица, а като сте толкова големи фенове на ,,мачкането'' вадите пари и ,, мачкаме''.


Дай сега сериозно. Къде да има 22 хил. при положение, че стадионът има капацитет от 17 хил. :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта