Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот blue avalanche » 27 сеп 2023 17:07

tmanolov написа:Ми това са осреднени показатели, лавина, така че 1-2 мача не са особена разлика. А че магнитът не действа у нас - не действа. Важното е, че запорът го няма. Какво ще стане оттук нататък - те това вече е интересно

Е, за 4 мача някой може доста да си вдигне коефициента. :lol:

vlong
Мнения: 4767
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 27 сеп 2023 17:12

Манолов ,ти си спец по тези работи,за разлика от мен ,ама ние бяхме вързани към национална лотария,а там плащане на таксите май няма,даже и сумата май не се знае точно ,защото Божков като се оплакваше каза ,че първо се правел ревизионен акт и тогава сумата е ясна.
Тези запори са за другите му бизнеси
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21537
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 28 сеп 2023 06:13

Kotooshu написа:
vvessel написа:
Kotooshu написа:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yvITTqBaYic[/youtube]

Дано не оплескат нещата, както става обикновено с нашите филми


Като гледах трейлъра настръхнах, да не кажа че се просълзих :oops:

И аз от това се притеснявам както филмите на Максим Генчев.

Изглежда супер, супер напудрено. Но с момчето в ролята на Гунди ми се струва, че са улучили десетката. Гледах му и едно интервю. Изглежда точно, какъвто трябва да е бил и Гунди - скромен и тих младеж.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 28 сеп 2023 08:29

Когато не си на хранилка а отбора върви !

"Кольо, кога да палим"


Изображение

Изображение
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

tmanolov
Мнения: 4242
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 28 сеп 2023 09:04

vlong написа:Манолов ,ти си спец по тези работи,за разлика от мен ,ама ние бяхме вързани към национална лотария,а там плащане на таксите май няма,даже и сумата май не се знае точно ,защото Божков като се оплакваше каза ,че първо се правел ревизионен акт и тогава сумата е ясна.
Тези запори са за другите му бизнеси

Когато имаш иск към някого за вреди, слагаш едно обезпечително производство, ерго му запорираш каквото има, за да си гарантираш бъдещите вземания, точно както Левски е със запорирана сметка от НАП. Черепагин не само не е със запорирани дялове в дружествата си (ерго може да се разпорежда с тях), ми дори си е платил ревизионния акт - представяш ли си? Сега разбра ли, защо се върна у нас - вече е почти изпран. Затова и Цеката изведнъж даде заден (не го следя този клоун, но гледам отборчето му какви ги върши). С нас какво ще стане - не знам, гледаме мача

Котоошу, тоя верно ли е написал подобна дивотия за Костов? Бахти измекярите мръсни! Това не пречи да съм за Сираков-вън
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 28 сеп 2023 11:52

tmanolov написа:Котоошу, тоя верно ли е написал подобна дивотия за Костов? Бахти измекярите мръсни! Това не пречи да съм за Сираков-вън


Сутринта я видях тази гнус.
Какво да говорим, на мача с Етър бях при УЛ които в момента са разбити тотално, та потвърждавам на 100%, че са ги заплашили ако се организират ще ги бият здраво, е от тази утайка... а, останалото дори не ми се коментира какво си говорихме.
Нищо друго освен интересчии са, нищо, дори не са и левскари... то и е видно онези с акциите на онова клипче след изрелците!
Това което го виждаме и ние без да сме в онези среди е нищо в сравнение със свинщината причиняваща ни от лайнежа и неговата свита лакей, не само в трагично-смешния сектор Бизнес!
А тази пародия с техния "протест" против Сираков е все едно след изборите за кмет на София, да излезе Фандупкова да протестира за детски градини, улици, презастрояване, тревни площи и още милион неща, дееба и боклуците им.
Та за това и Сираков ще царува дълго време с палмите, а обратното е наркосите и палмите ... то това е и борбата кои да е с палмите ... останалото са глупости за наивници !
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 28 сеп 2023 13:23

Kotooshu написа:
tmanolov написа:Котоошу, тоя верно ли е написал подобна дивотия за Костов? Бахти измекярите мръсни! Това не пречи да съм за Сираков-вън


Сутринта я видях тази гнус.
Какво да говорим, на мача с Етър бях при УЛ които в момента са разбити тотално, та потвърждавам на 100%, че са ги заплашили ако се организират ще ги бият здраво, е от тази утайка... а, останалото дори не ми се коментира какво си говорихме.
Нищо друго освен интересчии са, нищо, дори не са и левскари... то и е видно онези с акциите на онова клипче след изрелците!
Това което го виждаме и ние без да сме в онези среди е нищо в сравнение със свинщината причиняваща ни от лайнежа и неговата свита лакей, не само в трагично-смешния сектор Бизнес!
А тази пародия с техния "протест" против Сираков е все едно след изборите за кмет на София, да излезе Фандупкова да протестира за детски градини, улици, презастрояване, тревни площи и още милион неща, дееба и боклуците им.
Та за това и Сираков ще царува дълго време с палмите, а обратното е наркосите и палмите ... то това е и борбата кои да е с палмите ... останалото са глупости за наивници !

В някаква Оникална патова ситуация сме :lol: Сираков не става , Палмите не стават , Наркосите не стават :roll:

filcolins
Мнения: 515
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот filcolins » 28 сеп 2023 13:51

blue avalanche написа:"Магнитски" не значи "изолация". Каквото и да значи това. Само ще припомня, че и Пеевски е "болен" от "магнетизъм". И кво? Нищо... Пука му, че му дреме...
"Магнитски" няма юридическа сила на територията на България. Засега...


И Цеките са по Магнитски и какво от това

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 28 сеп 2023 14:37

Изображение

Спешен апел за доброволци!

Левскари, изграждането на паметника на Гунди в кв. Редута е на финалната права.

За завършването му освен финансова подкрепа, спешно е необходим и физически труд. Нека всеки, който може да помогне в следващите дни, да се включи.

По паметника се работи всеки ден от 9 до 18 часа.

Който иска да помогне финансово, може да го направи по сметката на Levski Family IBAN BG90UBBS88881000930137. Ние го направихме, направете го и вие!

САМО ЛЕВСКИ!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

vlong
Мнения: 4767
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 28 сеп 2023 17:40

Включвам се,с пари ,иначе и от строителство разбирам,ама съм далеч
САМО ЛЕВСКИ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Testa_di_Legno и 25 госта