ЛК плейоф (реванш) Айнтрахт Франкфурт -Левски 31.08.23 четвъртък 21:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ЛК плейоф (реванш) Айнтрахт Франкфурт -Левски 31.08.23 четвъртък 21:30

Мнениеот alexdb » 28 авг 2023 23:56

ikar написа:За всички млади футболисти/каквито са болшинството при нас/един мач с противник като Айнтрахт се равнява може би на няколко местни дербита.С подобни мачове бързо се израства.Смятам че критиките към Митков са неоснователни.Той е най-малкият в същото време болшинството топки минават през него и ако се погледне статистиката той е футболиста с най-висок коефициент точни попадения.


Никой не се сърди на Митков. Ясно се видя, че това са треньорски указания, защото начинът му на игра при грешката за гола беше същия за времето, което беше на терена. Ако не бяха указания на треньора щеше да го извади при второто подобно отиграване.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21537
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛК плейоф (реванш) Айнтрахт Франкфурт -Левски 31.08.23 четвъртък 21:30

Мнениеот metodito » 29 авг 2023 01:15

alexdb написа:
metodito написа:Ако ни помогне в четвъртък отмяната на правилото за гол на чужд терен (завършим 0-0), вече дума няма да кажа срещу отмяната. От друга страна, завършим ли 2-2, ще го троля 100 години. Не знам защо, но имам добро предчувствие. Знам, че всичко е срещу нас, но човек се надява до 90-тата минута. Преди време, след мача ни тук, очаквах грозна загуба в Гелзенкирхен, а ние ги надиграхме. Дано! Само "Левски"!


До 96 - тата минута ;)

Да. :)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЛК плейоф (реванш) Айнтрахт Франкфурт -Левски 31.08.23 четвъртък 21:30

Мнениеот blue avalanche » 29 авг 2023 02:21

Тук се прокарва някакво мнение, че направо сме ги изтървали в София и само продажния съдия и немските балтии са спасили Айнтрахт. Не знам на кое отгоре?
Ще припомня, че в 67- та минута Топмьолер извади двама от най-добрите си играчи(Хааге и Муани), смятайки, че мачът е решен. Че Гьотце направи Цунами да си говори сам. Че за 90мин бихме един корнер и че ударите са 9-4 за немците.
И, не на последно място, ние сме тези, дето вкараха гол в 95-та минута.
И още нещо - Айнтрахт не си отлага мачовете.
Чудя се, ако вземем, че влезем в групите, целия шампионат ли ще отложим тогава?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21537
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛК плейоф (реванш) Айнтрахт Франкфурт -Левски 31.08.23 четвъртък 21:30

Мнениеот metodito » 29 авг 2023 04:39

Блу-то отново строг, НО справедлив. Цунами верно не знаеше на кой свят е, а срещу него имаше някакъв динзозавър. Но многократно е изтъквано: във футбола няма млади и стари, а можещи и неможещи.. Цунами и Петрис са хората, в чиято ига се наблюдава осезаем регрес след напускането на Стоилов. Докато малкия Асенчо с всеки мач доказва, че има място на терена. Евала на Костов за топките да го пуска. Щото най-лесо е да пуска бразилеца на негово място. Тези и да ни отстраят, няма да е след разгром, вервайте ми. Тея, дето залагате, мисля под 3.5 ще 100-процентов залог.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33187
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ЛК плейоф (реванш) Айнтрахт Франкфурт -Левски 31.08.23 четвъртък 21:30

Мнениеот 1914.1902 » 29 авг 2023 08:49

Ще отложим мачовете и на другите отбори, ако трябва. Стига да сме в групите.

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЛК плейоф (реванш) Айнтрахт Франкфурт -Левски 31.08.23 четвъртък 21:30

Мнениеот drvasko98 » 29 авг 2023 08:57

blue avalanche написа:Тук се прокарва някакво мнение, че направо сме ги изтървали в София и само продажния съдия и немските балтии са спасили Айнтрахт. Не знам на кое отгоре?
Ще припомня, че в 67- та минута Топмьолер извади двама от най-добрите си играчи(Хааге и Муани), смятайки, че мачът е решен. Че Гьотце направи Цунами да си говори сам. Че за 90мин бихме един корнер и че ударите са 9-4 за немците.
И, не на последно място, ние сме тези, дето вкараха гол в 95-та минута.
И още нещо - Айнтрахт не си отлага мачовете.
Чудя се, ако вземем, че влезем в групите, целия шампионат ли ще отложим тогава?


Мачовете в групите са през седмица/и. Има време да се играе събота-четвъртък-понеделник-събота-четвъртък-понеделник. Навремето се пишеше как Роналдиньо развинтил Живко, ауууу какъв позор да те развинти световна звезда. Ние сме и тези направили най-футболната атака в мача. А ако противниковият треньор е направил грешна преценка (за мен той ше се окаже тотален неможач и нищо чудно Айнтрахт да се борят за спасение), това е само в плюс за Левски.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЛК плейоф (реванш) Айнтрахт Франкфурт -Левски 31.08.23 четвъртък 21:30

Мнениеот blue avalanche » 29 авг 2023 10:24

drvasko98 написа:
blue avalanche написа:Тук се прокарва някакво мнение, че направо сме ги изтървали в София и само продажния съдия и немските балтии са спасили Айнтрахт. Не знам на кое отгоре?
Ще припомня, че в 67- та минута Топмьолер извади двама от най-добрите си играчи(Хааге и Муани), смятайки, че мачът е решен. Че Гьотце направи Цунами да си говори сам. Че за 90мин бихме един корнер и че ударите са 9-4 за немците.
И, не на последно място, ние сме тези, дето вкараха гол в 95-та минута.
И още нещо - Айнтрахт не си отлага мачовете.
Чудя се, ако вземем, че влезем в групите, целия шампионат ли ще отложим тогава?


Мачовете в групите са през седмица/и. Има време да се играе събота-четвъртък-понеделник-събота-четвъртък-понеделник. Навремето се пишеше как Роналдиньо развинтил Живко, ауууу какъв позор да те развинти световна звезда. Ние сме и тези направили най-футболната атака в мача. А ако противниковият треньор е направил грешна преценка (за мен той ше се окаже тотален неможач и нищо чудно Айнтрахт да се борят за спасение), това е само в плюс за Левски.

Мен не ме интересува кой е играл срещу Цунами. Не съм давал оценка на играта му. Просто посочих факти.
Същото се отнася и за смените на немския треньор. Дали е "можач" или "неможач" не е моя работа да съдя. Нямам такъв треньорски капацитет. А вие?
Във вашата "схема" виждам "събота-четвъртък-понеделник". Възниква въпросът: какво пречеше СЕГА да видим "събота-четвъртък-понеделник"?
Не очаквам да получа смислен отговор...

Потребителски аватар
ChelseaFUN
Мнения: 2463
Регистриран на: 23 фев 2013 16:32
Контакти:

Re: ЛК плейоф (реванш) Айнтрахт Франкфурт -Левски 31.08.23 четвъртък 21:30

Мнениеот ChelseaFUN » 29 авг 2023 10:32

По кой канал ще ни дават? Гледам май все още няма информация.
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/B4/7E/93e189f21ab0b47e.png[/wrapimg][/center]

Aronaks
Мнения: 890
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: ЛК плейоф (реванш) Айнтрахт Франкфурт -Левски 31.08.23 четвъртък 21:30

Мнениеот Aronaks » 29 авг 2023 10:39

blue avalanche написа:
drvasko98 написа:
blue avalanche написа:Тук се прокарва някакво мнение, че направо сме ги изтървали в София и само продажния съдия и немските балтии са спасили Айнтрахт. Не знам на кое отгоре?
Ще припомня, че в 67- та минута Топмьолер извади двама от най-добрите си играчи(Хааге и Муани), смятайки, че мачът е решен. Че Гьотце направи Цунами да си говори сам. Че за 90мин бихме един корнер и че ударите са 9-4 за немците.
И, не на последно място, ние сме тези, дето вкараха гол в 95-та минута.
И още нещо - Айнтрахт не си отлага мачовете.
Чудя се, ако вземем, че влезем в групите, целия шампионат ли ще отложим тогава?


Мачовете в групите са през седмица/и. Има време да се играе събота-четвъртък-понеделник-събота-четвъртък-понеделник. Навремето се пишеше как Роналдиньо развинтил Живко, ауууу какъв позор да те развинти световна звезда. Ние сме и тези направили най-футболната атака в мача. А ако противниковият треньор е направил грешна преценка (за мен той ше се окаже тотален неможач и нищо чудно Айнтрахт да се борят за спасение), това е само в плюс за Левски.

Мен не ме интересува кой е играл срещу Цунами. Не съм давал оценка на играта му. Просто посочих факти.
Същото се отнася и за смените на немския треньор. Дали е "можач" или "неможач" не е моя работа да съдя. Нямам такъв треньорски капацитет. А вие?
Във вашата "схема" виждам "събота-четвъртък-понеделник". Възниква въпросът: какво пречеше СЕГА да видим "събота-четвъртък-понеделник"?
Не очаквам да получа смислен отговор...


Защо не зададеш същия въпрос на ръководството на АЯКС, ПСВ Айндховен, Панатинайкос и още няколко десетки доста по-силни от нас отбори, които отложиха мачовете си последните седмици заради евротурнирите?

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 457
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: ЛК плейоф (реванш) Айнтрахт Франкфурт -Левски 31.08.23 четвъртък 21:30

Мнениеот levskarcheto96 » 29 авг 2023 11:49

Знае ли се колко са закупените до момента билети за гостуването във Франкфурт?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта