ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3996
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Странджата » 25 авг 2023 00:02

На мене Костов много ми харесва. Изказванията са му лишени от всякаква показност, стои твърдо на земята, не се крие зад съдии, играчи, обстоятелства. Изглежда като човек, който знае цената си и нито се мисли за велик, нито пък го блазни да се преструва на глупак. Излъчването му е доста различно от това на Мъри - Мъри като че ли внушаваше някаква неповторимост и някаква досада от обкръжението, над което се извисява. Поне езикът на тялото и най-вече лицето му по време на интервютата за мене внушаваше това.
Прекрасна вечер - дано да има още много такива. Всички видяха що за отбор е Левски. Не са ни нужни платените дитирамби като на други, играта ни отдавна е футболна. Дали футболно се играе срещу нас - отговорът си го дайте вие. Мене Левски ме радва и това ми стига!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21487
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот metodito » 25 авг 2023 00:12

alexdb написа:
metodito написа:
alexdb написа:
Ами ние сме си в състояние да се бием сами. Няма да ни е за пръв път.

Имаме колектив и това много ме радва. Какво нещо е футбола? Какви единици при бай Дельо - зеро колектив, отпаднали от сервитьори, а сега има колектив, няма ДЗвезди - отстранени два отбора, като единият редовен участник в еврогрупи.


Факт. При Делчо като единици имахме най-силния на теория състав от десетилетие и нула резултат. Сега единиците като цяло са посредствени, но успяват да играят приятен футбол и най-важното да печелят.

За съжаление излезе прав - сами се бихме. Малко преди края щях да пиша едни гневни слова. Против този, против онзи, против Костов. Неам сили. Тъжно ми е.

НАСКО - ВЪН!

Aronaks
Мнения: 865
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Aronaks » 25 авг 2023 00:25

Ей хора осъзнайте се. Това е нашия Левски! Левски е любов, Левски е всичко. Подкрепяйте си отбора и се радвайте на тези незабравими моменти. Няма друг футболен отбор в България като нашия Левски. Обичайте си отбора независимо от всичко. Само Левски!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21487
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот metodito » 25 авг 2023 00:34

На мен жена не ми е доставяла такова удоволствие, както "Левски". Не е това въпроса.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот ImmortaL_1000 » 25 авг 2023 00:39

Браво бе Левски!
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Testa_di_Legno
Мнения: 629
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Testa_di_Legno » 25 авг 2023 00:45

Ами "моята" истина за този двубой е, че се видя нагледно, щото разликата в класите между "Левски" и "Айнтрахт" е от земята до небето. И ако за нашите играчи това беше мачът на живота, за ония беше... просто мач. Съответно ние се напъвахме през цялото време, впрочем играейки стихийно и припряно, докато лошите издебнаха една грешка и я наказаха, пък после по-скоро доиграваха. Такива срещи съм гледал доста вече: на прима виста се сещам за тези с "Бешикташ" и (особено) "Галатасарай" навремето, с "Ливърпул" малко по-късно, както и с "Шалке" по време на "приказката" - сиреч от едната страна много емоции и ентусиазъм (но и прегаряне), от другата - прагматичност и безпощадност при всяка грешка... Не очаквам, че дори за миг "Айнтрахт" ще изтърве контрол върху ситуацията в реванша, макар че във футбола са ставали и по-големи сензации.

Разбира се, нищо от написаното не е нападка към клуба или отбора - просто в момента възможностите ни са такива. Като цяло участието ни в евротурнирите през тоя сезон е повече от задоволително и е факт, че доста по-силни наши състави не успяха да направят нищо подобно в последното десетилетие. Възможността за сверяване на часовниците срещу "Айнтрахт" е по-скоро бонус и сама по себе си е награда за усилията на отбора и треньора му.

Иначе голям кеф с този гол накрая, де! Сега ни остава все пак за помечтаем за чудо в реванша, макар и, както казах вече, то да ми се струва ужасно трудно. Но кой знае - може пък, в контекста на трудностите, които немците изпитват с влизането във форма в началото на сезона, както и предвид обстоятелството, че за тях Лигата на конференциите надали е кой знае какъв приоритет, да ги хванем в крачка и да стигнем до победата, изпълнявайки някакъв сценарий, като този, в който ние самите станахме жертва през миналата кампания... Дай Боже!

П.п. Струва ми се, че при такава численост публиката ни можеше да се представи и по-добре, но трябва да се има предвид, че националният стадион е ужасен откъм условия за създаване на хубава атмосфера.
Само "Левски"!

riftwar
Мнения: 272
Регистриран на: 16 авг 2012 17:02
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот riftwar » 25 авг 2023 00:45

Още в 6-тата минута, въпреки глупавия гол, бях убеден, че повече няма да ни вкарат.
Фрапантен пеопуск на Роналдо, но не го виня. Само относно коментарите за ситуацията, че Рикардиньо го подлъгал, ще кажа, като е там, нима не очаква топката да стигне до него?!
Според мен ще вкараме поне един гол и във Франкфурт. Ще бъде супер, ако и Майнц ги поизмори и нашите си вкарат положението/ята.
Реално, каквото и да стане, това което казах днес на децата си на стадиона беше, че се радвам, че най-накрая виждам Левски, който да играе до последната свирка на съдията. (Написах "свирка" и "съдията" в едно изречение, защото даже не искам да го коментирам този повече).
Мечтайте левскари! За мен и другия мач е хикс.

На линия
drvasko98
Мнения: 7076
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот drvasko98 » 25 авг 2023 00:51

Разбира се, че животът ще направи така, че да пропусна най-големия мач (като заряд) на отбора ни от над 10 години. Вкарахме 4 гола в 90+ минута, това или е случайно или не е (малко в стил Пената). Аз съм известен песимист, но в случая съм един от малкото, които смятат, че мачът с Айнтрахт далеч не е свършил, нито с жребия, нито днес.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32957
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот 1914.1902 » 25 авг 2023 00:53

Ооооо, следваме светинята
Ооооо, символ на победата,
Ооооо, и сърцата ни туптят,
Ооооо, а стадионите кънтят...
С Левски докрая, теб обичам и желая
С Левски докрая! БУМ!
Ла-ла-ла-ла-ла... <3

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1024
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот noo » 25 авг 2023 00:57

Липсата на опит и самочувствие си оказа влияние. Второто полувреме ги надиграхме. Ако Роналдо бе изравнил, най-вероятно щяхме да бием.
Костов показа, че е треньор от класа. Това, което прави впечатление е, че освен план А, имаме задължително и план Б.
Последна промяна от noo на 25 авг 2023 12:32, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98 и 42 госта