ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Plovdiv_1926
Мнения: 1237
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Plovdiv_1926 » 24 авг 2023 11:23

Айнтрахт няма шанс да подценят турнира, това е отбор, на който шансовете му за трофеи са от такива купи. По-скоро шансът е да подценят Левски, както Тотнъм направиха с нас, въпреки че бяха с всички титуляри на терена.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1927
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Sstefanov » 24 авг 2023 11:26

Air_Smuggler написа:.............не очаквайте да се надиграваме.............
Това каза Костов на пресконференцията.

Е да де, ама аз като проЗд редови фен, очаквам да видя точно това - как моя отбор се надиграва с противника и каквото стане - това, поне няма да сме с наведени глави !

Ако ше им прилагаме некви балкански хитрини, тип Микре, дебнене, излъгване, лягане, ставане, пинизи от селски вечеринки - не съм съгласен. Не искам Костов да им подреже крилата, като им обясни как нямаме шансове, как ние сме мишчици, мухички, врабчета, и чакаме да клъвнем нещичко и да се скриваме !

И като го слушах, съм почти сигурен, че тоя тактически ще го насере тоя мач !

Какво значи да се надиграваш с отбор, който е в пъти по силен от теб.
Левски от много, много години не е дори и средно-европейски отбор, че да излезе и да се надиграва с Айнтрахт.
Ние сме Левски, хубаво. Ама Левски от мноого години не означава нищо в Европа.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12484
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот TristaNNN » 24 авг 2023 11:32

А и май сме позабравили какви ги свършихме в групите на ШЛ с това надиграване. Ако ще е само заради едната лицемерна похвала от противниковия треньор...
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот W84me » 24 авг 2023 11:36

Sstefanov написа:
Air_Smuggler написа:.............не очаквайте да се надиграваме.............
Това каза Костов на пресконференцията.

Е да де, ама аз като проЗд редови фен, очаквам да видя точно това - как моя отбор се надиграва с противника и каквото стане - това, поне няма да сме с наведени глави !

Ако ше им прилагаме некви балкански хитрини, тип Микре, дебнене, излъгване, лягане, ставане, пинизи от селски вечеринки - не съм съгласен. Не искам Костов да им подреже крилата, като им обясни как нямаме шансове, как ние сме мишчици, мухички, врабчета, и чакаме да клъвнем нещичко и да се скриваме !

И като го слушах, съм почти сигурен, че тоя тактически ще го насере тоя мач !

Какво значи да се надиграваш с отбор, който е в пъти по силен от теб.
Левски от много, много години не е дори и средно-европейски отбор, че да излезе и да се надиграва с Айнтрахт.
Ние сме Левски, хубаво. Ама Левски от мноого години не означава нищо в Европа.

Какво ще се надиграва Рикардиньо с Муани? Или Асен Митков с Марио Гьотце?!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2765
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Der Schmarotzer » 24 авг 2023 11:47

Всеки човек има слаби и силни страни. Работата на треньора е да намери слабите при противника като цяло и при отделните играчи, и силните при своите футболисти. Успее ли да стори това, ще има и шансове за успех.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22961
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот NOMER14 » 24 авг 2023 11:56

Тази вечер сте почти без мен - на детски рожден ден съм, няма как. Но ще хвърлям по едно око.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22961
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот NOMER14 » 24 авг 2023 12:03

W84me написа:Какво ще се надиграва Рикардиньо с Муани?

За тая ли става въпрос, която лиши Франция от Световната титла в 120 минута?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот W84me » 24 авг 2023 12:49

NOMER14 написа:
W84me написа:Какво ще се надиграва Рикардиньо с Муани?

За тая ли става въпрос, която лиши Франция от Световната титла в 120 минута?

Същата.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33200
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот 1914.1902 » 24 авг 2023 14:09

Ултрас Левски

Левскари,

остават няколко часа до поредната европейска вечер пред препълнен национален стадион, за която е повече от излишно да говорим какво значи за всички нас.

Този мач, обаче, ще бъде по-различен за феновете. И по-специално за онези, за които футболната среща е не просто наблюдаване на едно спортно събитие, а за всички, които подкрепата във всяка една минута и себераздаването до последен дъх са начин на мислене, на поведие и, всъщност, начин на живот. Срещу нас тази вечер се изправя най-голямата трибуна от много време насам. Почти две десетилетия нямахме възможност да премерим сили с агитка от най-високо ниво, но ето че и този момент настъпи.

Имаме чудесен пример от младия ни български капитан, който със своята непримиримост на терена заразява целия отбор и имаме възможност да се радваме на борба и дух от първата до последната минута. Не сме имали по-добра възможност да покажем не само на немците, а и на цялата ултра общност по света, че Синя София не е Барселона или Лондон, а е едно от най-тежките места за гостуване.

Пеене, пеене и пак пеене, докато приключи мача! А вярваме, че ще имаме повод и за пеене дълго време след неговия край!

Ад да настане, глас да не остане!
ЛЕВСКИ СОФИЯ - ТРИУМФ НА ВОЛЯТА!

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот ChuckNorris » 24 авг 2023 14:20

Да тръгнеш да се надиграваш с Айнтрйхт е равносилно на самоубийство. Справка Барселона - Левски 5-0
Историята показва, че когато противника ти е класи над теб шанса ти е да го излъжеш тактически. Много по-слаби на хартия отбори са отстранявали много по-силни, дори цели турнири са печелили - с тактика
В такъв мач излизаш да се надиграваш и отнасяш петица накрая. Николай Костов не е глупак. Вероятността да загубим е голяма, но ако излезем да ги атакуваме от първата минута е 100% сигурна
Последна промяна от ChuckNorris на 24 авг 2023 16:19, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта