Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот teerr » 04 авг 2023 11:44

Великия Базел,яли трибуквеника............
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12484
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 04 авг 2023 11:57

gihuelo написа:...
Айде в дупката и да не забравиш лекарствата .... Силни са ама сигурно ще се оправиш.

Казах, че имам морален дълг да поставям теб и себеподобните ти на място, кое не разбра?
А тия дни тази задача е толкова приятна и весела, почти като коментарите на припоците за лятната селекция на Вековния Левски. 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

realno
Мнения: 6595
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 04 авг 2023 12:00

peliforewer написа:Мале мила, отборът му бие в Европа, ама той се радва, че имало три жалби дето щели да забавят строежа на Армията, Ицо Стоичков имаше една приказка свързана с цървули :) .

И за тюфлеци. :mrgreen:
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

rane
Мнения: 1798
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rane » 04 авг 2023 12:02

Изображение

Изображение

Изображение

Айде припоци. Да ви е сладко. Плащаш 5, шестата е безплатнаааа :lol:

rane
Мнения: 1798
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rane » 04 авг 2023 12:06

http://novsport.bg/news3256508_1009.html

Твърде малко за претенциозната "червена" общност, която чака вече 15 години да види 33-та титла на "Армията"

Този припок толкова го е заболяло, че чак титли си измисля и добавя :mrgreen:

Огромната му амбиция и хъс доведоха до това ръководеният от него Литекс не само да стигне до две титли, но и да стане основен фактор в българския футбол в разстояние на много години.
По-рано пък отнема титли на сегашният отбор :)

Тежка е съдбата припошка, тежкаааа

gihuelo
Мнения: 5926
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 04 авг 2023 12:08

TristaNNN написа:
gihuelo написа:...
Айде в дупката и да не забравиш лекарствата .... Силни са ама сигурно ще се оправиш.

Казах, че имам морален дълг да поставям теб и себеподобните ти на място, кое не разбра?
А тия дни тази задача е толкова приятна и весела, почти като коментарите на припоците за лятната селекция на Вековния Левски. 8-)


Ти никога не си сложил някой някъде .
Просто нивото ти е невероятно ниско.
Само един те бие ,където скоро се научи да качва снимки.
Иначе всички ти се смеят , ама явно не си разбрал :) ТО и за това се иска малко акъл.

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот drvasko98 » 04 авг 2023 12:15

rane написа:http://novsport.bg/news3256508_1009.html

Твърде малко за претенциозната "червена" общност, която чака вече 15 години да види 33-та титла на "Армията"

Този припок толкова го е заболяло, че чак титли си измисля и добавя :mrgreen:

Огромната му амбиция и хъс доведоха до това ръководеният от него Литекс не само да стигне до две титли, но и да стане основен фактор в българския футбол в разстояние на много години.
По-рано пък отнема титли на сегашният отбор :)

Тежка е съдбата припошка, тежкаааа


Ми те 32-рата няколко пъти вече я печелиха и преди и след свинщината, нормално е да се обърква човекът.

vlong
Мнения: 4767
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 04 авг 2023 12:30

rane написа:Изображение

Изображение

Изображение

Айде припоци. Да ви е сладко. Плащаш 5, шестата е безплатнаааа :lol:

Ел Ганчо харесва така.
Наздраве с безплатната
Изображение
САМО ЛЕВСКИ!

realno
Мнения: 6595
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 04 авг 2023 12:41

Припоци, от сега мога да ви кажа кой ще смени маестрото на футбола. Жокер, сърбин с голи глезени и с поглед на недоспал. :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rsk » 04 авг 2023 12:58

Проблемът на Илич и на Джон-Смит-Маестро е, че им липсва ловешко ДНК. Или трябва да се назначи Загорчич, или Кирил Динчев. Да, Киро е гуру във fitness coaching-a, но би паснал идеално като треньор на първия отбор. Има две изключително важни качества - ловешки кадър е и баща му е охрана на Гришата. Гарантиран успех.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Serafim и 17 госта