efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32981
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот 1914.1902 » 27 май 2023 12:15

Преди това имаше жълт картон, а след това направи следното: https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... nio-737131

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9360
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот mikata » 27 май 2023 12:17

Излизаме 3-6-1 в Разград и няма да загубим.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32981
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот 1914.1902 » 27 май 2023 12:20

vvessel написа:Виждам че някои хора се заблуждават, че има връзка между това,че не играем добре и отборът не стои стегнато и победите. Казват - при Стоилов отбора стоеше добре, надигравахме, но не биехме, виж сега Топчо ги отпусна и бият, макар и късметлийски.
Замисляли ли сте се обаче каква е разликата от онези 11 поредни мача без победа и тези няколко мача с донякъде късметлийски победи. Разликата се казва Рикардиньо и възлиза на 9 гола за 15 мача. В мача с Морето някой да си спомня друго голово положение, освен на Попов който от дузпата и без вратар на вратата би в аут? Аз не си спомням.
Това че Рикардиньо се отпуши и вкарва яко няма нищо общо със разпокъсаната ни на моменти игра, липсващата халфова линия и палавата защита. Последните 5 мача имаме допуснати толкова положения пред нашата врата, колкото за предните 25. Особено срещу тирето, които не само ни вкараха 2 гола ами изпуснаха още 4 се измъкнахме на късмет. А предния мач, когато ни биха с 1:0 , имаха точно 2 положения в рамките на 10 минути и край. При нас просто нямаше кой да вкара.
Е, сега намерихме вкарвач, ама защитата куца, куца. Чак се притеснявам да не изглеждаме смешни срещу Лц, защото те здраво ще се хвърлят. А и съдията, който и да е той, хич няма да си поплюва, освен ако не е пратен от ГГ :)))
Та хвалещите Топчо да не избързват с оценките и да изчакат оставащите 2-3 мача и тогава да му се преценят заслугите. Аз мога да го похваля за смелата смяна която направи и на която се надявах и предните мачове - Стефанов за Попов. Мъри не я е правил и не би я направил.


Кордоба го няма, може и това да е причина защитата да куца. А срещу Морето колко положения да се очакват - 10 ли (само ЦСКА-София може да им направи толкова, знаете защо)? Въобще не биха го позволили. В предишните два мача срещу тях не си спомням нито една хубава ситуация за гол, която да е изградена от нашите футболисти (ако някой помни - нека я покаже).

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот Sinite ot Sofia » 27 май 2023 15:03

Тия скандирания за Синоптика , бъдете сигурни, правят впечатление на Топчо. Да, той е достатъчно мъж и левскар, за да излезе и отдаде заслуженото на предния треньор, но няма как да не му влияе. И не, не е в положителен аспект. На мен ми е неудобно, когато чуя “ мъри стоилов” минутки след като сме вкарали гол.. Как не разбраха замесените, че това е липса на уважение към човекът, който се зае в този тежък момент да преведе отбора през тази тежка емоционална криза. Направете си отбор пФК Мъри и развивайте проекта!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22844
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот NOMER14 » 27 май 2023 15:46

Топчо е над тия неща.
Той е легенда за Левски с повече от 15 години в отбора и е с най-много мачове в евротурнирите и в топ 5 за всички турнири на Левски. Вкарваше и решаващи голове.
Чурбарите смятат за свои играчи с 50 мача за тях.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5181
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот koisa » 27 май 2023 17:00

Sinite ot Sofia написа:Тия скандирания за Синоптика , бъдете сигурни, правят впечатление на Топчо. Да, той е достатъчно мъж и левскар, за да излезе и отдаде заслуженото на предния треньор, но няма как да не му влияе. И не, не е в положителен аспект. На мен ми е неудобно, когато чуя “ мъри стоилов” минутки след като сме вкарали гол.. Как не разбраха замесените, че това е липса на уважение към човекът, който се зае в този тежък момент да преведе отбора през тази тежка емоционална криза. Направете си отбор пФК Мъри и развивайте проекта!

Това, че наричаш Мъри по чорбарски Синоптика говори достатъчно. В такъв случай е напълно логично с неудобство да слушаш скандиранията на името му. Сигурно някой друг е изградил този отбор и заслужава повече да се скандира неговото име... От другия мач кажи на хората да скандират Палмсбет. Тогава вероятно пак ще се почувстваш удобно!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот Sinite ot Sofia » 27 май 2023 17:45

koisa написа:
Sinite ot Sofia написа:Тия скандирания за Синоптика , бъдете сигурни, правят впечатление на Топчо. Да, той е достатъчно мъж и левскар, за да излезе и отдаде заслуженото на предния треньор, но няма как да не му влияе. И не, не е в положителен аспект. На мен ми е неудобно, когато чуя “ мъри стоилов” минутки след като сме вкарали гол.. Как не разбраха замесените, че това е липса на уважение към човекът, който се зае в този тежък момент да преведе отбора през тази тежка емоционална криза. Направете си отбор пФК Мъри и развивайте проекта!

Това, че наричаш Мъри по чорбарски Синоптика говори достатъчно. В такъв случай е напълно логично с неудобство да слушаш скандиранията на името му. Сигурно някой друг е изградил този отбор и заслужава повече да се скандира неговото име... От другия мач кажи на хората да скандират Палмсбет. Тогава вероятно пак ще се почувстваш удобно!

Говори достатъчно за какво? Докато не ни предаде, не съм си и помислял да го наричам така ( макар, че ме беше срам от вечните му мрънкания за куп терени у нас). Лъскай си златния купол над мъри, но знай, че Левски го е имало много преди него, ще го има и занапред.
Значи проблемите в защита в последните мачове можем да ги пишем на Топчо, но успехите ( от гл.т на точките) са плод на работата на мъри, така ли?
Нямам афинитет и желание да скандирам Палмс Бет. Аз съм от Левски.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Вълчан
Мнения: 4299
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот Вълчан » 27 май 2023 19:12

Това че Морето направиха няколко страхотни атаки към 60 минута защо учудва доста фенове. . Защо подценявате добрите им футболисти в атака. Та те са много добър отбор с отличен треньор. Колко им е бюджета да попитам. Левски изигра добре мача. С нищо не намирам разлика отпреди месец. Нормално е да допусне 3-4 положения за гол в собствената си врата. В крайна сметка противникът е в топ 5 на България.

drvasko98
Мнения: 7076
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот drvasko98 » 27 май 2023 19:34

Вълчан написа:Това че Морето направиха няколко страхотни атаки към 60 минута защо учудва доста фенове. . Защо подценявате добрите им футболисти в атака. Та те са много добър отбор с отличен треньор. Колко им е бюджета да попитам. Левски изигра добре мача. С нищо не намирам разлика отпреди месец. Нормално е да допусне 3-4 положения за гол в собствената си врата. В крайна сметка противникът е в топ 5 на България.


Защото има разлика, бе човек. Не я ли гледате тая игра. Да има трима непокрити, които си подават на краченце на 5-10 метра пред наказателното не е плод на сила игра на атакуващия отбор, а на трагична организация на защитаващият се. Помня мачовете с Хайдук при Митов. И при него имаше по 30-40 метра дупка фронтално през центъра, не инцидентно, почти през целия мач. Бяга хърватина и аз чакам да видя някой да го срещне, ми няма марширува вертикално през терена. При физкултурниците е така. Биеш един мач, два падаш, после равен, но при всички случаи не знаеш нито защо биеш, нито защо падаш.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Петък от 20:30

Мнениеот Blue_Blood84 » 27 май 2023 20:26

Вълчан написа:Това че Морето направиха няколко страхотни атаки към 60 минута защо учудва доста фенове. . Защо подценявате добрите им футболисти в атака. Та те са много добър отбор с отличен треньор. Колко им е бюджета да попитам. Левски изигра добре мача. С нищо не намирам разлика отпреди месец. Нормално е да допусне 3-4 положения за гол в собствената си врата. В крайна сметка противникът е в топ 5 на България.

Напълно подкрепям, Черно море не са случаен отбор и са много корави и е нормално да имат положения, когато повече се нуждаеха от победа, а нас донякъде и хикса ни оправяше. От мачовете срещу числото имаме загуба и два равни и срещу Черно море имаме победа, загуба и равен. Това показва, че трите отбора са равностойни и не случайно са със сходни брой точки и място в класирането. Ако ги бяхме били в 6-те мача тия два отбора вместо 6 точки, щяхме да имаме 18 точки и щяхме да сме по-близо до Лудогорец и тирето, но според бюджетите на клубовете това е класирането.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67, futbolqga и 51 госта