efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vlong
Мнения: 4767
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот vlong » 17 апр 2023 20:27

Хайде,бе хора ,Ами техните звезди купени за по милион лева ,какво направиха?
САМО ЛЕВСКИ!

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот helic » 17 апр 2023 20:29

W84me написа:
helic написа:
W84me написа:
tmanolov написа:
groti написа:Иначе къде са ония конспиратори дето решиха, че Сираков ще даде титлата на джуджето?

Че не я ли дава? Този мач си беше 100% Х от самото начало - едните не трябва да губят, щото титлата и т.н., други те не трябва да падат, щото да не псуват г.з. - прекрасен Х. И за финал Аулинчо взе топката и я държа през цялото време, белким Рикардиньо да не вземе да бие и да вкара, та да развали заверата - никога досега наш играч не е държал така топката, преди дузпа. Имало е скравания, дърпания, но такова, като на Аулинчо - никога! И за финал онзи смешко в оранжево падна в средата и нашият го уцели - по-голяма пародия не бях гледал откакто май Спартак Варна ли беше бранеха вратата на противника, да не си вкарат автогол. Пародия! Но важното е раевиситите да са доволни - те са като припоците - бием гуведътъ, копеле и дотам. Хиксът беше прекрасен и за двата типа и всички са доволни

Хикса е равносилен на загуба за Тирето.


е те цял мач за Х играха. Имат един точен удар към вратата ни.
Преди мача ми надуха главата с някакъв си Назон. Е Сонко го изяде с парцалите тоя.

Назон може да вкарва само в уговорени мачове, като срещу Славия. Всичките са им такива, нямат един футболист, всичко е от дърводелец надолу.

аз не съм им гледал и десет минути на тия несретници, но не видях да имат някакви страхотни футболисти.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот helic » 17 апр 2023 20:30

vlong написа:Хайде,бе хора ,Ами техните звезди купени за по милион лева ,какво направиха?

тяхното беше абсолютна жалкарщина - 11 чужденци в стартовия състав и треньор чужденец на резервната скамейка.
Пълно ловешко падение

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22965
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот NOMER14 » 17 апр 2023 20:45

helic написа:
W84me написа:
tmanolov написа:
groti написа:Иначе къде са ония конспиратори дето решиха, че Сираков ще даде титлата на джуджето?

Че не я ли дава? Този мач си беше 100% Х от самото начало - едните не трябва да губят, щото титлата и т.н., други те не трябва да падат, щото да не псуват г.з. - прекрасен Х. И за финал Аулинчо взе топката и я държа през цялото време, белким Рикардиньо да не вземе да бие и да вкара, та да развали заверата - никога досега наш играч не е държал така топката, преди дузпа. Имало е скравания, дърпания, но такова, като на Аулинчо - никога! И за финал онзи смешко в оранжево падна в средата и нашият го уцели - по-голяма пародия не бях гледал откакто май Спартак Варна ли беше бранеха вратата на противника, да не си вкарат автогол. Пародия! Но важното е раевиситите да са доволни - те са като припоците - бием гуведътъ, копеле и дотам. Хиксът беше прекрасен и за двата типа и всички са доволни

Хикса е равносилен на загуба за Тирето.


е те цял мач за Х играха. Имат един точен удар към вратата ни.
Преди мача ми надуха главата с някакъв си Назон. Е Сонко го изяде с парцалите тоя.

Всеки мач играят да не загубят. Още от времето на Стойчо 1:0 е най-често срещаният им резултат. Противникът и съдията им добавят каквото им трябва в мача.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот W84me » 17 апр 2023 20:45

helic написа:
vlong написа:Хайде,бе хора ,Ами техните звезди купени за по милион лева ,какво направиха?

тяхното беше абсолютна жалкарщина - 11 чужденци в стартовия състав и треньор чужденец на резервната скамейка.
Пълно ловешко падение

Краев сам размаза чернилките им. Даже извади Жеферсон от игра.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот helic » 17 апр 2023 20:48

W84me написа:
helic написа:
vlong написа:Хайде,бе хора ,Ами техните звезди купени за по милион лева ,какво направиха?

тяхното беше абсолютна жалкарщина - 11 чужденци в стартовия състав и треньор чужденец на резервната скамейка.
Пълно ловешко падение

Краев сам размаза чернилките им. Даже извади Жеферсон от игра.


Краев ако изчисти играта си от подобни елементи като това при жълтия му картон, ще вдигне нивото много.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 17 апр 2023 20:49

Това момче Петрис.... съвсем скоро отвън ще му забележат играта и може да стане по-желан от Краев...
Много ме кефи, грамотно играе

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот teerr » 17 апр 2023 21:11

Д. Илиев и той като Попето............
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22965
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот NOMER14 » 17 апр 2023 21:26

Air_Smuggler_FU написа:Това момче Петрис.... съвсем скоро отвън ще му забележат играта и може да стане по-желан от Краев...
Много ме кефи, грамотно играе

Когато има кой да го подсигурява, е добър. По цялата тъч линия играе.
Ако някой гледа запис на мача, нека преброи колко тъча изпълни.

vlong
Мнения: 4767
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот vlong » 17 апр 2023 21:29

Петрис е истинско откритие.Много рядко греши,подвижен ,жилав ,има хъс,няма страх.
САМО ЛЕВСКИ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта