Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5206
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 24 фев 2023 14:24

Как искаме да вървим напред и да се измъкнем, като хората в ръководството са разделени на групички и не си вярват?!!!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ros » 24 фев 2023 14:40

Това, което Ивков каза днес, може да се напише кратко така: "От НАП оценяват като "мижав интерес" желанието на ръководството на Левски да се издължава с държавата, след като отказва да вземе сигурни пари и с част от тях да стартират погасяването на дълговете и затова запорират сметките на клуба." Демонстрираното поведение за неглижиране на сериозния ангажимент, който всеки път от НАП поемат, за да дават "онази бележка" вече крайно е издразнило приходната агенция. А фактът, че единия пред НАП говори едно, другия - друго и никъде в този проес не им се пресичат обещанията допълнително отежнява ситуацията.
Та от споделените "добри новини" вчера излиза, че има запор на сметки и отчаяният ход с акциите е по-скоро замазване на очи
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот honda » 24 фев 2023 14:41

ivo55 написа:Ще дават, разбира се, Бойко Борисов и бандата му положиха неистови усилия именно Еврохолд да вземат ЧЕЗ и така половин България да е длъжна да им плаща всеки месец. Но въпросът е колко са обещали да дават, че то Бойко Борисов и Пеевски като се заемат да помагат на някого ...

Пак пишеш глупости . Като първия човек в този форум писал за евентуално влизане на "Еврохолд" в Левски( началото на юни миналата година) , бих ти казал че те се появиха и направиха първите плащания към клуба ( доста скромни) някъде точно преди 1 година . В онзи момент на ББ много меко казано не му беше до Левски ,а повече се интересуваше да не се окаже някъде на "топло и на държавна издръжка" .

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9413
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 24 фев 2023 14:51

Електроход дадоха пари март за лиценза,25 бона за елиминирането на Лудогорец, 25 бона за купата за ПАОК не помня.
https://levski.bg/%d0%bf%d1%84%d0%ba-%d ... e%d1%80-7/
Последна промяна от mikata на 24 фев 2023 14:57, променено общо 2 пъти.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Aronaks
Мнения: 889
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 24 фев 2023 14:52

koisa написа:Как искаме да вървим напред и да се измъкнем, като хората в ръководството са разделени на групички и не си вярват?!!!


Единственото спасение е клуба да бъде собственост на достатъчно мощен (финансово) инвеститор/консорцуим/Бащица (както искате го наричайте), който да притежава цялата власт и да бъде абсолютно независим от фенски организации, Висши ръководства и т.н. На първо място трябва да взел Левски по собствено желание, да иска да го развие и да го направи силен европейски отбор, който да печели титли и купи, и да участва в ШЛ и другите турнири на УЕФА, което съотвено ще доведе до значителна печалба и за собственика. Да построи модерен стадион, който в комбинация със силен отбор ще доведе още повече привърженици, които ще купуват карти, билети, артикули. Стадиона ще позволи организиране на много други събития, които ще генерират приходи за собственика, респективно за Левски. Всичко това ще вдигне популярността на отбора още повече и ще привлече нови фенове особено сред малките, което е задължително за бъдещето на Левски. Няма смисъл да споменавам, че трябва да развива и школата. Обще взето това са неща, които всеки от нас знае, но докато не се случат и не се появи такъв човек, ще я кретаме все така, докато не ни закрият. Трябва ни човек, който ще направи с Левски, това което Роман Абрамович направи с Челси.

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 513
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 24 фев 2023 15:03

Aronaks написа:
koisa написа:Как искаме да вървим напред и да се измъкнем, като хората в ръководството са разделени на групички и не си вярват?!!!


Единственото спасение е клуба да бъде собственост на достатъчно мощен (финансово) инвеститор/консорцуим/Бащица (както искате го наричайте), който да притежава цялата власт и да бъде абсолютно независим от фенски организации, Висши ръководства и т.н. На първо място трябва да взел Левски по собствено желание, да иска да го развие и да го направи силен европейски отбор, който да печели титли и купи, и да участва в ШЛ и другите турнири на УЕФА, което съотвено ще доведе до значителна печалба и за собственика. Да построи модерен стадион, който в комбинация със силен отбор ще доведе още повече привърженици, които ще купуват карти, билети, артикули. Стадиона ще позволи организиране на много други събития, които ще генерират приходи за собственика, респективно за Левски. Всичко това ще вдигне популярността на отбора още повече и ще привлече нови фенове особено сред малките, което е задължително за бъдещето на Левски. Няма смисъл да споменавам, че трябва да развива и школата. Обще взето това са неща, които всеки от нас знае, но докато не се случат и не се появи такъв човек, ще я кретаме все така, докато не ни закрият. Трябва ни човек, който ще направи с Левски, това което Роман Абрамович направи с Челси.

Е колега, ти описа Гриша Ганчев бре :D

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот honda » 24 фев 2023 15:08

Никога не съм крил ,че моята лична визия за развитието на Левски е клуба да се издържа в голямата си част от привържениците плюс група бизнесмени даващи не много големи суми ( примерно по неколкостотин хиляди лв.) плюс спонсори, плюс тв права. Без да бъде зависимим от "чичко-паричко" .
Това каза днес и Иво Ивков , друг е въпроса, защо никога не споменава евентуалното най-голямо перо в бюджета - тв правата. За мен е предателството към привържениците на Левски ,че не е иницирана процедура за промяна на ЗФВС , даваща правата на мачовете на клубовете.
Иначе на всички стана ясно ,че има конфликт между Н.Сираков и Ив.Ивков .
Абсолютно съм съгласен ,че към настоящия момент изглежда груба грешка отказа на офертите за Кордоба и Краев. Но да се надявам скоро да има по-добри оферти. Никой не може да отрече,че Левски се опитва да играе "европейски" футбол . Справка - най-добрите ни мачове са срещу Лудогорец при положение, че техния бюджет за първия отбор е около 4 пъти по-голям от нашия ,а те имат и готов изграден състав ,който не изисква големи инвестиции.
За мен е по-важно не какво е можело да се случи ,а какво да се прави в бъдеще. Ако аз бях на пресконференцията бих попитал Ив.Ивков какво предлага за по-добро бъдеще на Левски?
За нас нормалните фенове или поне лично за себе си бих помагал с каквото мога на Левски независимо дали начели е НКП/СЗ или НС. И двете страни не ми са особено приятни ,но да кажем са необходимо зло , аз помагайки помагам на Левски ,а не на тях.
Това с НАП - ами честно казано имаме нужда " строга финансова дисциплина" . Приятно или не ще трябва да се плаща (поне) на НАП. Все пак всеки един от нас си плаща задълженията. Такива не плащат само циганите и припоците :).
Относно обявеното увеличение на капитала - това има смисъл ако има готови няколко големи кандидата за "новите" акции - примерно М.Борисов, Ас.Христов и т.н. За публично предлагане - не съм оптимист . Много се съмнявам регулатора да го разреши , а и да го разреши много трудно може да започне до края на настоящата година( практически невъзможно до началото на есента) . От вчерашното съобщение на НС останах с впечатление ,че става дума за публично предлагане , аз лично бих се включил но за мен няма разлика дали ще направя дарение или ще купа акции, първото става по-бързо.
Иначе не направи добро впечатление открития конфликт между Ив.Ивков и НС. Не е необходимо да преливат от любов един към друг , но явно не само че не гледат в една посока , но явно са и в открит конфликт.
Между другото до момента аз не разбрал каква е визията на НС за Левски? А как може да постигнеш нещо ,което не знаеш или поне не си обявил към какво се стремиш?
За Ив.Ивков - нека каже кой стои зад гърба му и той самия какво иска?

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3829
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ivo55 » 24 фев 2023 15:10

fen's_Barcelona написа:Ивков хитро премълчава най-големите разногласия между него и ръководството, а именно да се отстъпят музея, магазина и охраната на "най-верните левскари"!

Е тва да не го беше казвал.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот honda » 24 фев 2023 15:26

Aronaks написа:
koisa написа:Как искаме да вървим напред и да се измъкнем, като хората в ръководството са разделени на групички и не си вярват?!!!


Единственото спасение е клуба да бъде собственост на достатъчно мощен (финансово) инвеститор/консорцуим/Бащица (както искате го наричайте), който да притежава цялата власт и да бъде абсолютно независим от фенски организации, Висши ръководства и т.н. На първо място трябва да взел Левски по собствено желание, да иска да го развие и да го направи силен европейски отбор, който да печели титли и купи, и да участва в ШЛ и другите турнири на УЕФА, което съотвено ще доведе до значителна печалба и за собственика. Да построи модерен стадион, който в комбинация със силен отбор ще доведе още повече привърженици, които ще купуват карти, билети, артикули. Стадиона ще позволи организиране на много други събития, които ще генерират приходи за собственика, респективно за Левски. Всичко това ще вдигне популярността на отбора още повече и ще привлече нови фенове особено сред малките, което е задължително за бъдещето на Левски. Няма смисъл да споменавам, че трябва да развива и школата. Обще взето това са неща, които всеки от нас знае, но докато не се случат и не се появи такъв човек, ще я кретаме все така, докато не ни закрият. Трябва ни човек, който ще направи с Левски, това което Роман Абрамович направи с Челси.

Ясно ли ти ,че в България почти няма "мощен бизнесмен" , който да не е политически зависим.
Ако някой си печели парите по "чист" начин дали ще ги даде за български футбол с практически нулева възвръщаемост?
Преди повече от 10 години писах, че ако някой дойде в Левски с идеята да търси дивиденти в области нямащи нищо общо с футбола , рано или късно ще се окажем в ролята на " прелъстен и изоставен" .
Ясно ли ти ,че в България има много малко бизнесмени ,които на година да печелят чисто над 100 млн лв. и да има такива са много малко. И общо взето бизнеса им е почти изцяло зависим от властимащите. Аз лично ако трябва да избирам между фалит на Левски или да бъде взет от бизнесмен тип ГГ( поставено лице на АД с огромни неплатени задължения към държавата) предпочитам фалит на любимия ми клуб. Все пак пред да стана левскар съм станал българин.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3829
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ivo55 » 24 фев 2023 15:31

mikata написа:Електроход дадоха пари март за лиценза,25 бона за елиминирането на Лудогорец, 25 бона за купата за ПАОК не помня.
https://levski.bg/%d0%bf%d1%84%d0%ba-%d ... e%d1%80-7/

Според вас на стари години Асен Христов започва да му хрумва и то периодчино да дарява по някоя сума на футболен клуб? Честно, наистина ли го вярвате и наистина не сте наясно как процедира Борисов? С телефонните обаждния, смс-те и т.н.? И подчертавам, не мога да завиждам абсолютно на никого, че Бойко Борисов или лица от списъка Магнитски му помагат, напротив, тия хора са доказали, че каквото пипнат, гние.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта