Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Mr.Tricky
Мнения: 26
Регистриран на: 05 дек 2022 10:20

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот Mr.Tricky » 05 дек 2022 10:31

Блатер, как е положението? Беше надъхан и говеше за калъфки на ЦСКА а какво стана ? :)))

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот W84me » 05 дек 2022 10:37

Mr.Tricky написа:Блатер, как е положението? Беше надъхан и говеше за калъфки на ЦСКА а какво стана ? :)))

Я нов трол
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Mr.Tricky
Мнения: 26
Регистриран на: 05 дек 2022 10:20

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот Mr.Tricky » 05 дек 2022 10:40

Отговори ми на въпроса не ми пиши за тролове. Нещо си много си тих след резила вчера.
Последна промяна от Mr.Tricky на 05 дек 2022 10:41, променено общо 1 път.

nosmoky
Мнения: 490
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот nosmoky » 05 дек 2022 10:40

Страхотна есен за Левски.
Мъри доказа, че е най-добрият треньор в България. Всеки мач топката се владее повече от противника и никой не е надиграл Левски.

Mr.Tricky
Мнения: 26
Регистриран на: 05 дек 2022 10:20

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот Mr.Tricky » 05 дек 2022 10:48

Есента на Мъри.
- Отпадане от Хамрун в Европа с дузпи
- Загубена суперкупа с дузпи
- 10 издънки в първенството общо - 6то място, 14 точки зад 1-вото място (с най-слабата серия без победа в историята на Левски 8 мача подред)
- Отпадане за купата

Дори Митов би завидял на тия постижения за един полусезон.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14385
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 05 дек 2022 11:01

peliforewer написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:Този мач го коментирах в четвъртък, от близо месец беше пуснат видеозапис на събирането на феновете на Левски с Иво Ивков и Мъри Стоилов.Ще помоля колегите тук да видят поведението на Мъри по време на срещата.След изказването му той през цялото време се чешеше по главата, връзваше си маратонките и ред други действия които нормален човек не би правил.Тъй като един брат непрекъснато иска да си говорим за комплекси, ще му кажа, че комплекс не е да се гъбаркаме за победи и загуби.Комплекс е вече 6 години да повтаряш, че Литекс са ЦСКА, а в същото време да има Литекс в Ловеч, а Вие да пълните стадиона когато играете с ЦСКА и да коментирате всеки мач на ЦСКА.Да повторя, Левски надиграха всички отбори в България, за малко да победят и Хамрун, но за съжаление са на 14 точки от есеният водач и казаха сбогом на Купата, пази боже от такова надиграване.

А вие с кой отбор събирате най-мног публика?
И не Литекс е ЦСКА, а ЦСКА е Литекс, този Литекс, който умишлено излезе от А група, за да дойде на Армията със собственика, ръководството и играчите си.

Ние сме разглезени, най-много публика събираме на мачовете си в евротурнирите.Кой къде е излизал, какво е правил не знам, но знам, че когато ЦСКА имаше дългове Държавата и БФС ни пратиха във В група, а когато Левски има над 30 млн.лв дългове и не ги обслужва същата тази Държава и БФС се правят на ударени и всички сили на Задкулисието са впрегнати да принудят Юнайтед груп да спасяват Държавния отбор.

Видяхме колко публика събрахте и с Базел и със Светците
За Г. Пет
ров коментара е излишен.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Mr.Tricky
Мнения: 26
Регистриран на: 05 дек 2022 10:20

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот Mr.Tricky » 05 дек 2022 11:08

Публиката на ЦСКА в момента е на дъното като ентусиазъм за разлика от вашата. Сега покрай тая серия в първенството има някакви наченки на вдигане но сме далече от истината. За финала за купата с Монтана имаше над 33 000 души, на вашия със Славия имаше 30 000 от които около 29 000 ваши по официални статистики от пфл-то. Не сте повече от феновете на ЦСКА. И вие сте имали периоди дето ходите по 1000 на мач и те не бяха много отдавна а пък имате и чисто нов сектор на стадиона си за разлика от Армията.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12480
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 05 дек 2022 11:34

Mr.Tricky написа:Есента на Мъри.... .

С един мач Мъри успя да изпразни Еко ТермоТой Арена и да върне припоците по дупките, откъдето цяла есен посмяваха да излизат само при негативен резултат на Левски.
Най-голямата му победа е, че лъсна истината за крепостните селяни на ГГ - бедите на Левски са тяхната най-голяма радост и пътеводна светлина в мишия им животец като припознавачи. То не, че ние някога сме се съмнявали в това, ама е по-забавно да гледаме позора на "завинаги верните" с неоспорими факти, завряни в оранжевите им мутри.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3829
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 05 дек 2022 11:36

honda написа:
ivo55 написа:Клубът от подуяне очевидно е орисан да бъде евроидиот. А днес обикновен крайградски на София евроидиот.

Просто нямат аналог по своята глупост и страхливост.

Поведоха ... и се сринаха психически. Уплашиха се, че ще се изложат. И го направиха.
Отново. И отново. И отново...

Треньорът с "правилния" футбол глупост след глупост.
На вратата някой слепец да беше сложил и да го налага, пак по-добре ще да е.
Ама "треньорът" държи с инат да покаже какво откритие е направил. Е, показа ни на всички. Евала, хасаковски.
Сменя онова бразилчето, дето се скина да тича и да пресира, включително отне в нападение топака секунди преди да бъде смеенен. Не помня кой го смени, ама явно не е играл с топката щом не му чухме името.
Дава дузпата на ... централен защитник без никакъв опит. Да ни демонстрира и това свое "откритие". Е, и него ни демонстрира. Евала, хасковски "спец".
Тоя "специалист" не се сещам да има вярно решение.

Ама и това бледнее пред нещо друго и нечувано по целия свят.
Ама просто невероятно.

Няма друг аналог в световен мащаб феновете на клуб, който претендира да е "гранд" в своята държава, да се надяват клуба им ДА СТАНЕ САТЕЛИТ на втородивизионен турски отбор!!!, който е сателит на един от най-слабите отбори в английското първенство.
Е няма други такива.


А всичко това е само мъничка част от всчики излагации и простотии, които сътвориха тези. Ама тия са много нахални.
Искат да ни отнемат абсолютно залсуженото право по фенски да им се подиграваме. Защото вече тия излагации за тях са си вече нещо нормално.
И просто след всяка поредна мегаизлагация в синьо вече ни контрират с резонното "Е, к`во толкова, нищо кой знае какво не е станало".

A докато си мечтаят да станат сателит на друг сателит, аз пък имам информация, че сърбина натиска Насо Комара да обяви фалит, да за придобият клуба от Подуяне евтино и да си спестят поне 70-80% от дълговете към държавата. Което Насо Комара се опитва отчаяно да им обясни, че няма как да се приеме от привържениците им.
Тия са неизерпаем извор на наглед невероятни истории. Просто са невероятно способни да се опозорят отново и отново.

Накрая искам да каже следното: МЪРИ ДА НЕ СЕ БАРА! КОЙТО ГО ПИПНЕ ДА МУ ИЗСЪХНЕ НАЙ-МИЛОТО!
НАСО КОМАРА ПРЕЗИДЕНТ ПРЕЗИДЕНТ!!!

За един от най-слабите тимове в английското първенство - да, така е ,но са оценени на над 300 млн евро - два пъти повече отколкото всички български отбори взети заедно. Откакто "Юнайтед Груп" станаха собственици на Саутхямптън за един транферен прозорец са дали над 70 млн евро - повече отколкото всички български клубове са дали за последните 10 години.
За Гьозтепе - може да са втородивизионен турски клуб ,но имат нов стадион,който е по-голям и по-скъп от този дето ГГ обеща да ви построи.
Мисля,че е много рано да се коментират евентуалните отношенията между "Юнайтед Груп" и Левски .На този етап няма официални отношения и е прекалено рано да се коментира кой на кого ще бъде сателит и какви дивиденти това ще донесе на всяка от страните. Ясно е ,че Саутхямптън е върха на пирамидата в спортната структура на "Юнайтед Груп" - приходите им само от тв права за година са повече отколкото всички приходите на всички български клубове взети заедно за същия период от време.
За Гьозтепе- ясно е че Измир е град с население приблизително равно на населението на цяла България.


Най-напред да отбележа, че Измир много Ви отива.
На следващо място - поинтересувай се каква огромна сума получава от английската професионална футболна лига всеки отбор. И какви приходи от билети и реклама получава всяка година всеки един клуб от най-гледаното футболно първенство.
Не може да се прави никаква аналогия с българското първенство.
Предполагам си наясно, че сърбинът не е роден на могилката ви. Той е бизнесмен. Хищен бизнесмен. Работи за печалба. А българските клубове са губещи предприятия заради държавата и заради пияниците в БФС. И произвеждат като цяло отвратителен продукт, видимо от празните стадиони. И това да напълниш от време на време наполовина някой стадион, не е за хвалене. Та понеже работи за печалба, очевидно интереса му е в Англия и в Турция, където хем има зрители, хем рекламодатели и футболът е печеливш бизнес. Та сам се сещай каква ще е ролята на подуяне в тази саксонско-османска приказка. Стдион на който да се тренират млади таланти, а който се окаже, че става, да заминава натам.
Аз не бих си мечтал моя клуб да има за единствена своя функция да обиграва преотстепни футболисти от втория отбор на Съндърланд, например.
Но хич не ми пречи какво ще правят в подуяне. Силно се надявам да Ви има, защото и без това първенството ни е мъка за гледане, особено като се има предвид, че един местен олигарх си е напазарувал футболния съюз и всички пияници и съдии в него. Изобщо никакво удовлствие няма да ми достави, ако някой ден станем по чудо пак шампиони, ала сме играли с Враца, Монтана, Стара Загора, Морето и Благоевград. В това слава и съперничество няма. А и не съм гробар да копая на някой гроба. А и знаем това с поповете как свършва. Кордобата(прокобата) си знае работата.

Mr.Tricky
Мнения: 26
Регистриран на: 05 дек 2022 10:20

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот Mr.Tricky » 05 дек 2022 11:40

TristaNNN написа:
Mr.Tricky написа:Есента на Мъри.... .

С един мач Мъри успя да изпразни Еко ТермоТой Арена и да върне припоците по дупките, откъдето цяла есен посмяваха да излизат само при негативен резултат на Левски.
Най-голямата му победа е, че лъсна истината за крепостните селяни на ГГ - бедите на Левски са тяхната най-голяма радост и пътеводна светлина в мишия им животец като припознавачи. То не, че ние някога сме се съмнявали в това, ама е по-забавно да гледаме позора на "завинаги верните" с неоспорими факти, завряни в оранжевите им мутри.

При нас е двоен празник. ЦСКА е първи и продължава за купата а вие сте аут от борбата за титлата и купата още есента. Какво по-сладко за нас ? Единствените упреци дето имам към Саша са затова, че отпаднахме от Базел, паднахме от вас и Лудогорец. Затова слагам оценка много добър 5+. Ако развоя в тия три мача беше дори с равенства бих му дал 6+.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта