Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Old_death » 02 ное 2022 20:14

Klaus_GT написа:оранжевите абонати обаче място не могат да си намерят от яд и безсилие, че Мъри може да ги чока и ги чока навсякъде, където и както ги хване, докато те могат единствено да гледат наакани:))

Да наречеш абонати отбор, на който 9 часа не си могъл да вкараш гол е дебелоочие.
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Imperius
Мнения: 27
Регистриран на: 01 ное 2022 10:48

Re: Без цензура!

Мнениеот Imperius » 02 ное 2022 20:15

Ozzimozzi написа:
шивача написа:Специалисчето от село Кюмурджии вече 5-ти мача не може да хване ръка. Аферим, палава бенка!

Утре чакам нова декларация по оста Подуене - БФС!


Ха ха ха.
Айде сега утре. Изчакай да мине и мача със Спартак Варна. И там ще има драма, ВАР, съдийски тесли.
Нека има съспенс.
Както казва Блатера - Може да ядем сьоНга, ама може и да не ядем.

peliforewer
Мнения: 9724
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 02 ное 2022 20:18

Синята приказка продължава и край морето, пълна доминация и на терена и на трибуните, идва пролет тогава ще се види истинската горда игра на Мъри.Само аз ли видях един удар без топка на защитник на Левски в лицето на нападател на Черно море, тъй като отговорните на ВАР гледат според шефа им по 120 ситуации на мач, явно тази е била 121 и не са успели да я видят.Приказката край морето продължава в неделя.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23289
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 02 ное 2022 20:23

peliforewer написа:Синята приказка продължава и край морето, пълна доминация и на терена и на трибуните, идва пролет тогава ще се види истинската горда игра на Мъри.Само аз ли видях един удар без топка на защитник на Левски в лицето на нападател на Черно море, тъй като отговорните на ВАР гледат според шефа им по 120 ситуации на мач, явно тази е била 121 и не са успели да я видят.Приказката край морето продължава в неделя.

Миналата пролет помниш ли я, припок?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6210
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 02 ное 2022 20:24

CSKA 78 написа:E, БФС я втасаха сега! Може ли да се подиграват с труда на футболистите на отбора на народа?! Как може в пет поредни мача съдиите поне една дузпа(дори и да е много пресилена) да не свирят за геренци?! Край! Боби трябва да си тръгне и да дойде някой, който ще уважава клуба от Сухата река и неговия треньор - радетелят за правилен футбол!

Трябва да се обърнат към УЕФА (макар че онези там ги смятат за Недопустими). Ей го , на мача Реал - Селтик за 30 мин дадоха 3 дузпи. Онези са Евро шампиони, нашите са Евро идиоти но все пак има нещо европейско .
Там ще ги огрее!
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Plovdivskia Grand » 02 ное 2022 20:55

Долу "БФС,"Левски",оле...нищо общо с Ме-Ве-Ре!!!Накратко,цирк "Буш"!

peliforewer
Мнения: 9724
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 02 ное 2022 21:11

W84me написа:
peliforewer написа:Синята приказка продължава и край морето, пълна доминация и на терена и на трибуните, идва пролет тогава ще се види истинската горда игра на Мъри.Само аз ли видях един удар без топка на защитник на Левски в лицето на нападател на Черно море, тъй като отговорните на ВАР гледат според шефа им по 120 ситуации на мач, явно тази е била 121 и не са успели да я видят.Приказката край морето продължава в неделя.

Миналата пролет помниш ли я, припок?

Нали това казвам, нещо нервен ми изглеждаш, тъщата ли те ядоса.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23289
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 02 ное 2022 21:12

peliforewer написа:
W84me написа:
peliforewer написа:Синята приказка продължава и край морето, пълна доминация и на терена и на трибуните, идва пролет тогава ще се види истинската горда игра на Мъри.Само аз ли видях един удар без топка на защитник на Левски в лицето на нападател на Черно море, тъй като отговорните на ВАР гледат според шефа им по 120 ситуации на мач, явно тази е била 121 и не са успели да я видят.Приказката край морето продължава в неделя.

Миналата пролет помниш ли я, припок?

Нали това казвам, нещо нервен ми изглеждаш, тъщата ли те ядоса.

Абе нареди ли си тролските профили, днес ми писа от 2 други, ориентирай се вече.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Ozzimozzi
Мнения: 7170
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 02 ное 2022 21:24

Днес Бок Мъди с какво се оправда, че не съм го слушал? Фенерчета имаше ли?
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

peliforewer
Мнения: 9724
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 02 ное 2022 21:24

W84me написа:
peliforewer написа:
W84me написа:
peliforewer написа:Синята приказка продължава и край морето, пълна доминация и на терена и на трибуните, идва пролет тогава ще се види истинската горда игра на Мъри.Само аз ли видях един удар без топка на защитник на Левски в лицето на нападател на Черно море, тъй като отговорните на ВАР гледат според шефа им по 120 ситуации на мач, явно тази е била 121 и не са успели да я видят.Приказката край морето продължава в неделя.

Миналата пролет помниш ли я, припок?

Нали това казвам, нещо нервен ми изглеждаш, тъщата ли те ядоса.

Абе нареди ли си тролските профили, днес ми писа от 2 други, ориентирай се вече.

Ял си развалена риба, ако имах други профили 1914 щеше да ме разобличи.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта