Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

nosmoky
Мнения: 490
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот nosmoky » 24 авг 2022 11:09

tmanolov написа:
Harpuna написа:
tmanolov написа:
nosmoky написа:Каква чужда регистрация ? Аз съм ви модератор във форума. Така, че силно ти препоръчвам да внимаваш, че да не те банна.

А добре, много умело се прикриваш значи, шом тук пишеш основно в темите на умрялото дружество (агент под прикритие един вид) - банвай на воля, не се притеснявай :) Някои хора упорито си живеете в метавселената и там всички сте рамбовци и модератори :)

Реши го ребуса. Междрудругото сме цяла армия там няма да се притесняваш.Впрочем как е сестра ти от Франция и как върви живота там ?

Знам бре, напълно съм наясно - ние мсе ви по-интересни, отколкото припознатото дружество. От една страна аз проблем с това нямам, щото все пак е фотум, но от друга - това би следвало да е затворена група. Обаче щом модовете са го разрешили (проспали), аз нямам какво да направя :)


Мисля, че е редно да сигнализираш и напишеш жалба до модовете. Ще разгледаме и преценим. Успех !

tmanolov
Мнения: 4242
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 24 авг 2022 11:12

Ozzimozzi написа:
tmanolov написа:
Ozzimozzi написа:
шивача написа:Дълговете към нап не ги покриват, щото за уефа те не са важни. Покриват само задължения към персонал и бивши футболисти, мениджърите им. Това се прави, за да може при скорошен фалит да нямат проблеми с уефа. Такива каквито ние имахме и може би още имаме. Затова продължават да трупат дългове към егенцията, където лихвите са убийствени, щото нямат намерение да ги покриват. Това вероятно е последния сезон на припознавачите на ментака на Лафчис?!

Не са важни защото държавата в лицето на НАП си затваря очите и "удостоверява" с някакъв хвърчащ лист пред БФС, че с този клуб всичко е точно. Ако моите данъци не ги търсят и аз няма да се натискам да ги плащам...

Оф, аре пак - заради грипа беше наложено извънредно положение, съгласно което нито един дълг не може да се събира принудително, ерго Левски има споразумение с НАП, но не плаща по него, обаче НАП не може(ше) да направи нищо, щото закона за грипа не му позволява. Това дава възможност хем да не се плаща, хем да си чист и НАП да ти издадат таква бележка, ерго БФС да те лицензират. Нещо неясно дотук? Сега вече няма грип и извънредно положение, ерго, ако не си платим кинтите/не разсрочим, ще си ни го набият троен и чао, Гергино. Такъв е законът и засега Левски е изряден, така както със закупуването на Литекс от Чавдар и прекръщаването му на ЦСКА-София формално беше изпълнено условието за под 150 км (Етрополе е на 60-70 км), пък с покабата на Литекс беше някакси замазан факта, че не каним осмодивизионен отбор в А група, която пък беше нова и т.н. Тука е така

Този грип при вас е още от Спас Русево време май, че и от по-рано! Много сте забавни с такива елементарни оправдания, а истината е, че винаги сте били държавно отборче с протекции!

Последно, че имам малко работа - при Гнусев не се плащаше тип вашата история с Гърнентата. И сам отлично знаеш, че НАП няма да ти се явят на вратата при първата невнесена сума - има си ред и време, за което се случват нещата. Та да, при Гнусев нямаше нужда от грипчето, просто човекът си започна един много фин процес по неплащане, щото ние сме Левски, бааа и оттам лавината тръгна мощно надолу. Пробвам се да ви обясня фактическата обстановка, за да не се излагате, като говорите с някой извън феновете на ГА, Петко Суроватката (тоя жив ли е), Григанчевите оранжевотиквеничета и прочие илитерати с два пръста чело :) Здраве и успех желая и на теб
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот obi4am_pirin » 24 авг 2022 11:22

tmanolov написа:
Ozzimozzi написа:
tmanolov написа:
Ozzimozzi написа:
шивача написа:Дълговете към нап не ги покриват, щото за уефа те не са важни. Покриват само задължения към персонал и бивши футболисти, мениджърите им. Това се прави, за да може при скорошен фалит да нямат проблеми с уефа. Такива каквито ние имахме и може би още имаме. Затова продължават да трупат дългове към егенцията, където лихвите са убийствени, щото нямат намерение да ги покриват. Това вероятно е последния сезон на припознавачите на ментака на Лафчис?!

Не са важни защото държавата в лицето на НАП си затваря очите и "удостоверява" с някакъв хвърчащ лист пред БФС, че с този клуб всичко е точно. Ако моите данъци не ги търсят и аз няма да се натискам да ги плащам...

Оф, аре пак - заради грипа беше наложено извънредно положение, съгласно което нито един дълг не може да се събира принудително, ерго Левски има споразумение с НАП, но не плаща по него, обаче НАП не може(ше) да направи нищо, щото закона за грипа не му позволява. Това дава възможност хем да не се плаща, хем да си чист и НАП да ти издадат таква бележка, ерго БФС да те лицензират. Нещо неясно дотук? Сега вече няма грип и извънредно положение, ерго, ако не си платим кинтите/не разсрочим, ще си ни го набият троен и чао, Гергино. Такъв е законът и засега Левски е изряден, така както със закупуването на Литекс от Чавдар и прекръщаването му на ЦСКА-София формално беше изпълнено условието за под 150 км (Етрополе е на 60-70 км), пък с покабата на Литекс беше някакси замазан факта, че не каним осмодивизионен отбор в А група, която пък беше нова и т.н. Тука е така

Този грип при вас е още от Спас Русево време май, че и от по-рано! Много сте забавни с такива елементарни оправдания, а истината е, че винаги сте били държавно отборче с протекции!

Последно, че имам малко работа - при Гнусев не се плащаше тип вашата история с Гърнентата. И сам отлично знаеш, че НАП няма да ти се явят на вратата при първата невнесена сума - има си ред и време, за което се случват нещата. Та да, при Гнусев нямаше нужда от грипчето, просто човекът си започна един много фин процес по неплащане, щото ние сме Левски, бааа и оттам лавината тръгна мощно надолу. Пробвам се да ви обясня фактическата обстановка, за да не се излагате, като говорите с някой извън феновете на ГА, Петко Суроватката (тоя жив ли е), Григанчевите оранжевотиквеничета и прочие илитерати с два пръста чело :) Здраве и успех желая и на теб

Уау!Само какви думи използваш,какво слово!Хехе!Не впечатляваш момче!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33185
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 24 авг 2022 11:28

CSKA 78 написа:Аве, да попитам Динамо припоците, какво става с баскетболния "Левски"?! Там припознахте ли?! Муа-ха-ха-ха!
И след като Папазов "Сълзата" беше в основата на "преобразуването" на баскетболния клуб, и все още е вторият акционер след Насо във футболния клуб! Тогава ако се случи нещастието(а може би за някои динамовци ще е щастие, защото ходенето по мъките ще свърши) Динамо - София да бъде обявен във фалит! Ще припознаете ли друг клуб?!
Можете да избирате от десетки клубове с името "Левски" в страната! Кой от кой по-оригинални! Ха-ха!


И тези въпроси са като останалите в тази тема - всичко е обсъждано и отново се пита едно и също.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12761
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 24 авг 2022 11:34

Aronaks написа:
ivo55 написа:Евроидиоти, дъното за Динамо ще е като станете сателит на втородивизионния турски Гьозтепе. Чакам с нетърпение този епичен финал на ментака на Лафчис.


Ей смешник, много си отворен тук. Искаш ли да св видим на живо да ти обясня кой какъв идиот е. Баси форумните хулигани сте всички припоци. Ама ти няма да дойдеш сам нали? Ти си като другите смешници от комунягите, животни и т.н. дето се бият само когато са много срещу един.
Не знам аз дали съм евродиот ама съм си гледал отбора в ШЛ, на 1/4 финал в Европа, победи в групи и т.н на живо на стадиона. А ти мишко, само си чувал и гледал по телевизията за някви евро успехи на умрелия ти отбор. И само да те светна по ония времена за да играеш 1/2 финал в Европа е трябвало дс отстраниш 2-3 отбора, които са били на нивото на нашите. Баси жалкарите сте вие припоците.

Манеееееее колко страшно звучиш!Сигурен съм,че като видиш червена фланелка и забиваш погледа надолу,а шал го вкарваш още по надълбоко в ануса!

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот teerr » 24 авг 2022 11:35

1914.1902 написа:
CSKA 78 написа:Аве, да попитам Динамо припоците, какво става с баскетболния "Левски"?! Там припознахте ли?! Муа-ха-ха-ха!
И след като Папазов "Сълзата" беше в основата на "преобразуването" на баскетболния клуб, и все още е вторият акционер след Насо във футболния клуб! Тогава ако се случи нещастието(а може би за някои динамовци ще е щастие, защото ходенето по мъките ще свърши) Динамо - София да бъде обявен във фалит! Ще припознаете ли друг клуб?!
Можете да избирате от десетки клубове с името "Левски" в страната! Кой от кой по-оригинални! Ха-ха!


И тези въпроси са като останалите в тази тема - всичко е обсъждано и отново се пита едно и също.


А с хандбалния Левски няма ли да попиташ?А после за водната топка,хокей на лед и прочие..............важното е да има тирета...
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14385
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 24 авг 2022 11:35

obi4am_pirin написа:
tmanolov написа:
Ozzimozzi написа:
tmanolov написа:
Ozzimozzi написа:
шивача написа:Дълговете към нап не ги покриват, щото за уефа те не са важни. Покриват само задължения към персонал и бивши футболисти, мениджърите им. Това се прави, за да може при скорошен фалит да нямат проблеми с уефа. Такива каквито ние имахме и може би още имаме. Затова продължават да трупат дългове към егенцията, където лихвите са убийствени, щото нямат намерение да ги покриват. Това вероятно е последния сезон на припознавачите на ментака на Лафчис?!

Не са важни защото държавата в лицето на НАП си затваря очите и "удостоверява" с някакъв хвърчащ лист пред БФС, че с този клуб всичко е точно. Ако моите данъци не ги търсят и аз няма да се натискам да ги плащам...

Оф, аре пак - заради грипа беше наложено извънредно положение, съгласно което нито един дълг не може да се събира принудително, ерго Левски има споразумение с НАП, но не плаща по него, обаче НАП не може(ше) да направи нищо, щото закона за грипа не му позволява. Това дава възможност хем да не се плаща, хем да си чист и НАП да ти издадат таква бележка, ерго БФС да те лицензират. Нещо неясно дотук? Сега вече няма грип и извънредно положение, ерго, ако не си платим кинтите/не разсрочим, ще си ни го набият троен и чао, Гергино. Такъв е законът и засега Левски е изряден, така както със закупуването на Литекс от Чавдар и прекръщаването му на ЦСКА-София формално беше изпълнено условието за под 150 км (Етрополе е на 60-70 км), пък с покабата на Литекс беше някакси замазан факта, че не каним осмодивизионен отбор в А група, която пък беше нова и т.н. Тука е така

Този грип при вас е още от Спас Русево време май, че и от по-рано! Много сте забавни с такива елементарни оправдания, а истината е, че винаги сте били държавно отборче с протекции!

Последно, че имам малко работа - при Гнусев не се плащаше тип вашата история с Гърнентата. И сам отлично знаеш, че НАП няма да ти се явят на вратата при първата невнесена сума - има си ред и време, за което се случват нещата. Та да, при Гнусев нямаше нужда от грипчето, просто човекът си започна един много фин процес по неплащане, щото ние сме Левски, бааа и оттам лавината тръгна мощно надолу. Пробвам се да ви обясня фактическата обстановка, за да не се излагате, като говорите с някой извън феновете на ГА, Петко Суроватката (тоя жив ли е), Григанчевите оранжевотиквеничета и прочие илитерати с два пръста чело :) Здраве и успех желая и на теб

Уау!Само какви думи използваш,какво слово!Хехе!Не впечатляваш момче!

А ти това Уау в американския колеж ли го научи?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

nosmoky
Мнения: 490
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот nosmoky » 24 авг 2022 11:43

Дамянка, вкара 2-3 чашки и вече почна да влизаш във форма.

BRF написа:
Aronaks написа:
ivo55 написа:Евроидиоти, дъното за Динамо ще е като станете сателит на втородивизионния турски Гьозтепе. Чакам с нетърпение този епичен финал на ментака на Лафчис.


Ей смешник, много си отворен тук. Искаш ли да св видим на живо да ти обясня кой какъв идиот е. Баси форумните хулигани сте всички припоци. Ама ти няма да дойдеш сам нали? Ти си като другите смешници от комунягите, животни и т.н. дето се бият само когато са много срещу един.
Не знам аз дали съм евродиот ама съм си гледал отбора в ШЛ, на 1/4 финал в Европа, победи в групи и т.н на живо на стадиона. А ти мишко, само си чувал и гледал по телевизията за някви евро успехи на умрелия ти отбор. И само да те светна по ония времена за да играеш 1/2 финал в Европа е трябвало дс отстраниш 2-3 отбора, които са били на нивото на нашите. Баси жалкарите сте вие припоците.

Манеееееее колко страшно звучиш!Сигурен съм,че като видиш червена фланелка и забиваш погледа надолу,а шал го вкарваш още по надълбоко в ануса!


Елементарна работа е било, наистина.
Сметни значи какви бездарници са Тея от Подуене, че даже 2-3 отбора не са могли да отстранят.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот obi4am_pirin » 24 авг 2022 11:49

damyanov1963 написа:
obi4am_pirin написа:
tmanolov написа:
Ozzimozzi написа:
tmanolov написа:
Ozzimozzi написа:Не са важни защото държавата в лицето на НАП си затваря очите и "удостоверява" с някакъв хвърчащ лист пред БФС, че с този клуб всичко е точно. Ако моите данъци не ги търсят и аз няма да се натискам да ги плащам...

Оф, аре пак - заради грипа беше наложено извънредно положение, съгласно което нито един дълг не може да се събира принудително, ерго Левски има споразумение с НАП, но не плаща по него, обаче НАП не може(ше) да направи нищо, щото закона за грипа не му позволява. Това дава възможност хем да не се плаща, хем да си чист и НАП да ти издадат таква бележка, ерго БФС да те лицензират. Нещо неясно дотук? Сега вече няма грип и извънредно положение, ерго, ако не си платим кинтите/не разсрочим, ще си ни го набият троен и чао, Гергино. Такъв е законът и засега Левски е изряден, така както със закупуването на Литекс от Чавдар и прекръщаването му на ЦСКА-София формално беше изпълнено условието за под 150 км (Етрополе е на 60-70 км), пък с покабата на Литекс беше някакси замазан факта, че не каним осмодивизионен отбор в А група, която пък беше нова и т.н. Тука е така

Този грип при вас е още от Спас Русево време май, че и от по-рано! Много сте забавни с такива елементарни оправдания, а истината е, че винаги сте били държавно отборче с протекции!

Последно, че имам малко работа - при Гнусев не се плащаше тип вашата история с Гърнентата. И сам отлично знаеш, че НАП няма да ти се явят на вратата при първата невнесена сума - има си ред и време, за което се случват нещата. Та да, при Гнусев нямаше нужда от грипчето, просто човекът си започна един много фин процес по неплащане, щото ние сме Левски, бааа и оттам лавината тръгна мощно надолу. Пробвам се да ви обясня фактическата обстановка, за да не се излагате, като говорите с някой извън феновете на ГА, Петко Суроватката (тоя жив ли е), Григанчевите оранжевотиквеничета и прочие илитерати с два пръста чело :) Здраве и успех желая и на теб

Уау!Само какви думи използваш,какво слово!Хехе!Не впечатляваш момче!

А ти това Уау в американския колеж ли го научи?

Не!На ученическия лагер в трети клас!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот LoveAndPeace » 24 авг 2022 12:04

gihuelo написа:На срешата се е дискутирало създаването на ново акционерно дружество, което да бъде признато от БФС на базата на форсмажор заради влизането на Васил Божков в списъка "Магнитски". Така без напрежение щели да се изчистят дългове от 24 милиона лева, включително и към НАП
------------------------------------------------

Все пак 40 годишното приятелство може да послужи :)

Тема Спорт ? ? ?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта