Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23890
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 21 авг 2022 13:11

1914.1902 написа:Изтъркахте се вече с Динамо и Литекс.

Най накрая някой да го каже.... :D
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

realno
Мнения: 6592
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 21 авг 2022 13:20

delqnski47 написа:
1914.1902 написа:Изтъркахте се вече с Динамо и Литекс.

Най накрая някой да го каже.... :D

Припоците мечтаят да се забрави позора им. :D
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

eddie
Мнения: 1355
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот eddie » 21 авг 2022 13:38

Айде, хаирлия да е .. и Семейството ви поздравява :) Вие сте невероятни, вие сте богоизбрани, вие сте изключителни и един ден 70 девици ще ви чакат в рая. А сега бегом към банките да преведете и последните си левчета за Каузата на сектата Сиракова... :)))

https://topsport.bg/levski/iliana-raeva ... spekt.html
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23890
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 21 авг 2022 13:44

realno написа:
delqnski47 написа:
1914.1902 написа:Изтъркахте се вече с Динамо и Литекс.

Най накрая някой да го каже.... :D

Припоците мечтаят да се забрави позора им. :D

Може и да мечтаете, ама няма как да го забравим тоя мач с Хамруна и тези преди него през всичките тези години... :D
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6210
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 21 авг 2022 13:53

Уф, не го закачайте , че си легнах да поспя а сега ще изпадане в истерия.!
:-)))
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

krumeto
Мнения: 3778
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 21 авг 2022 14:04

UNBEATABLE написа:
krumeto написа:
bubka написа:Добре, КруНчо. Щом си казал ти вярваме Изображение.

Ха така. Искам да козирувате, като ме споменаватв!


Хасане, и още 100 коментара да напишеш, никой няма да ти обърне внимание, точно както и на безинтересния ви отбор

Ти си ми достатъчен.
Дори никой да не ме поглежда, стига ми удоволствието, където ви срещнем да да ви на.ъзим по пет пъти!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот UNBEATABLE » 21 авг 2022 14:09

krumeto написа:
UNBEATABLE написа:
krumeto написа:
bubka написа:Добре, КруНчо. Щом си казал ти вярваме Изображение.

Ха така. Искам да козирувате, като ме споменаватв!


Хасане, и още 100 коментара да напишеш, никой няма да ти обърне внимание, точно както и на безинтересния ви отбор

Ти си ми достатъчен.
Дори никой да не ме поглежда, стига ми удоволствието, където ви срещнем да да ви на.ъзим по пет пъти!

иншалла

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Bernaleo » 21 авг 2022 15:31

"единен цска"
Изображение

започна се )

На линия
Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3827
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivo55 » 21 авг 2022 16:07

ivo55 написа:Човек, който пише едно и също по цял ден в някакъв форим, е или бавноразвиващ се или с тежки отклонения. Все поводи за съчувствие. Остави го намира.

Здравейте, след изтърпяно наказание за това мнение в темата "*** цензура" с аргументацията, че било лична нападка, бих искал по мъжки да се извиня на въпросната личност. Моля да се обозначи и да каже кой е, защото за съжаление съм забравил в мнението да спомена дори една личност. Но това явно не е попречило да се почувства лично засегнат от това ми мнение в темата "*** цензура". Не че ми е за първи път.

Уважаеми господине, моля да приемете моето искрено извинение. И се надявам в тази тема "*** цензура" да се възцари мир и хармония, под вещото и принципно ръководство на модератори и админи, които все така да ни демонстрират свята принципност, акъл, морал, безпристрастност и липса на клубни комплекси.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9340
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Без цензура!

Мнениеот bubka » 21 авг 2022 16:10

ivo55 написа:
ivo55 написа:Човек, който пише едно и също по цял ден в някакъв форим, е или бавноразвиващ се или с тежки отклонения. Все поводи за съчувствие. Остави го намира.

Здравейте, след изтърпяно наказание за това мнение в темата "*** цензура" с аргументацията, че било лична нападка, бих искал по мъжки да се извиня на въпросната личност. Моля да се обозначи и да каже кой е, защото за съжаление съм забравил в мнението да спомена дори една личност. Но това явно не е попречило да се почувства лично засегнат от това ми мнение в темата "*** цензура". Не че ми е за първи път.

Уважаеми господине, моля да приемете моето искрено извинение. И се надявам в тази тема "*** цензура" да се възцари мир и хармония, под вещото и принципно ръководство на модератори и админи, които все така да ни демонстрират свята принципност, акъл, морал, безпристрастност и липса на клубни комплекси.


Явно се е припознал в твоето мнение ;))). Кой ли може да е? ;ддд
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], PorcoRosso и 22 госта