Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот UNBEATABLE » 19 авг 2022 12:40

rsk написа:Кой каква отговорност искаш да поема? Ние феновете ли играхме на терена? Да паднеш на топка понякога е крайно разочароващо, но по-срамните неща са извън играта. Отпадания преди жребия и по време на жребия - Левски няма. Припознаване на селски клуб - също. Феновете на Левски не оставят клуба си в най-тежките времена. Не го оставихме да изчезне, за да припознаем друг клуб. Ние няма от какво да се срамуваме.
Вчера фенове на ЦСКА-София ядоха бой от себеподобни. Възрастни и деца. Е това е срам.

Сериозно ли фен на Левски говори за бой от себеподобни???

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rsk » 19 авг 2022 12:43

Точно, да. Защото съм го виждал и при нас. Това е срам. Ама за 20 години по мачове на Левски, не съм виждал пребити деца, Слава Богу. Ама вчера е имало, за съжаление.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот UNBEATABLE » 19 авг 2022 12:45

rsk написа:Точно, да. Защото съм го виждал и при нас. Това е срам. Ама за 20 години по мачове на Левски, не съм виждал пребити деца, Слава Богу. Ама вчера е имало, за съжаление.

Срам е, съгласен съм, но е и лицемерно точно от вас да се изтъква. Тия в сектор А какви са? Не са ли деца?

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rsk » 19 авг 2022 12:50

Кои са тия деца в сектор А, дето са яли песници, че съм го пропуснал тоя момент? При нас си има една вражда между отделни групи, подобна на тази при Партизан, може би си запознат. Но такова нещо, като това вчера при вас, аз лично не помня. Това е срам за феновете, загубите на терена не са наша отговорност. Ние каквото сме могли, сме дали. И никои други фенове не са дали на клуба си, колкото ние на Левски. И не говоря само за пари.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33174
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 19 авг 2022 12:57

Кой и кога е бил деца в сектор А?

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот UNBEATABLE » 19 авг 2022 13:06

В самия сектор никой, или поне не съм чувал, но преди да отидат в него.

Capitana_Puyol
Мнения: 1238
Регистриран на: 16 май 2022 23:04

Re: Без цензура!

Мнениеот Capitana_Puyol » 19 авг 2022 13:06

Не знам на каква основа баш сега се подхвърлят подигравки срещу ЦСКА-София (София) и то точно от левскари след чутовното прясно осиране срещу Хамрун (нова открита дестинация) ? Да, ясно е по какъв начин бяха създадени през 2016г, тирета или хибриди (все тая), в момента са напът да отсранят 11ти подред противник в Европа последните 3 сезона и пак да влязат в груповата фаза !
2020 - 4 противника
2021 - 4 противника
2022 - 2 противника, и ако отстранят Базел, това ще е 11тия отстранен отбор за 3 сезона, като не са елиминирани преди груповата фаза. Предвид превеса на модове/админи тук на другия отбор от София, представям си ако Левски беше постигнал това нещо последните 3 сезона какво щеше да се пише...Така че хайде малко по-уважително да се отнасяме към противниковите отбори от България, защото това носи точки за коефициента на българските отбори, т.е. е от полза за всички. Както виждате аз съм от Лудогорец, но когато бг отборите играят в ЕКТ подкрепям всички, както и се радвах на Левски при отстраняването на ПАОК и преди година червените като елиминираха Виктория Пилзен, когато всички ги бяха отписали след 0-2 в Чехия, те пък в продълженията вкараха победен гол с 10 души на терена.
Барса, Лудогорец и Бойко Борисов, але, алеее... :)

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33174
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 19 авг 2022 13:12

Отстраниха три отбора миналата година, за останалото съм съгласен г/д.

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rsk » 19 авг 2022 13:21

UNBEATABLE написа:В самия сектор никой, или поне не съм чувал, но преди да отидат в него.

Това никой не го отрича. Враждата там е ясна SD/UL и SW. Това, дето е ставало на входовете вчера и при нас е възможно, ама това вътре...
Снощи случайно се видях с познат, който не пропуска мач, със сезонни карти за цялото му семейство, всяка година. Пръскащ невероятни суми покрай фенството си. Ами не беше много щастлив, въпреки хубавата победа.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

Dust
Мнения: 8366
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 19 авг 2022 13:26

Огромен късмет, че няма ВАР. При наличие на ВАР гола нямаше да го зачетат.

Изображение
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: goltupan, ikar, tmanolov и 59 госта