Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 14 авг 2022 23:31

bubka написа:Мастърклас от Илич тази вечер как се печелят домакински мачове срещу отбори, считани за аутсайдери. Мърли да вади тефтера и да си записва.

Мърко както ви ошляпа за Купичката ли?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10925
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ivan56 » 14 авг 2022 23:34

W84me написа:
miro_rz написа:Порнака започнал!

Абе тука на Коритото събираме 3 пъти повече народ. Тирето играе толкова успешно и красиво, наистина не разбирам...


Ее, все пак отбора на Варна и сума години никакви ви нямаше на картата. :D
Стадиона е станал екстра.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот goshev » 14 авг 2022 23:35

bubka написа:Мастърклас от Илич тази вечер как се печелят домакински мачове срещу отбори, считани за аутсайдери. Мърли да вади тефтера и да си записва.

Глупости, тия са ни дали мача за самочувствие преди Базел и догодина ще трябва да им връщаме вересиите.
п.п. Ивчо Ивков да не бъде толкова свит и скромен, а да поиска от УЕФА-та един алтернативен плейоф с Партизан. А да видим някой ще посмее ли да не се съобрази с алтернативните!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот k_oleto » 14 авг 2022 23:55

начиии, можеше да го отложим мача и да бием по-категорично..Ще ми пуска втория отбор, вместо да отложи мача... Тоз Илич почва да не ме радва.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 14 авг 2022 23:59

k_oleto написа:начиии, можеше да го отложим мача и да бием по-категорично..Ще ми пуска втория отбор, вместо да отложи мача... Тоз Илич почва да не ме радва.

Таралясник, играете мачовете със слабите отбори, отлагате със силните, досега сте играли с 2 ваши донора и 2 на ниво Свети Патрик. Що отложихте с пловдивските отбори?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот k_oleto » 15 авг 2022 00:12

W84me написа:
k_oleto написа:начиии, можеше да го отложим мача и да бием по-категорично..Ще ми пуска втория отбор, вместо да отложи мача... Тоз Илич почва да не ме радва.

Таралясник, играете мачовете със слабите отбори, отлагате със силните, досега сте играли с 2 ваши донора и 2 на ниво Свети Патрик. Що отложихте с пловдивските отбори?


Ей шут, я виж вие с кого играхте до сега
п.с Ботев са последни

Потребителски аватар
tco4i
Мнения: 71
Регистриран на: 24 мар 2008 18:05
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tco4i » 15 авг 2022 00:27

Ултряс Ловеч преподават. Първа ро рода си хореография със седалки....

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 15 авг 2022 00:29

k_oleto написа:
W84me написа:
k_oleto написа:начиии, можеше да го отложим мача и да бием по-категорично..Ще ми пуска втория отбор, вместо да отложи мача... Тоз Илич почва да не ме радва.

Таралясник, играете мачовете със слабите отбори, отлагате със силните, досега сте играли с 2 ваши донора и 2 на ниво Свети Патрик. Що отложихте с пловдивските отбори?


Ей шут, я виж вие с кого играхте до сега
п.с Ботев са последни

Да де, като нас, отлагате с по-добрите отбори, играете с пълнежа.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот onegavon » 15 авг 2022 00:50

А бе евроидиот няма ли да си лягаш оспами форума с простотии?
Никой не ти е виновен ,че си фен на най- смешния отбор в Българиия играл в евротурнирите.
Покрий се да мине малко време да се позабрави и пак драскай тъпотии.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23896
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 15 авг 2022 00:51

realno написа:
delqnski47 написа:
realno написа:
delqnski47 написа:Момчета, пожелавам ви да ви уважат жалбата и го казвам без майтап ->
Лично на мен ми стана тъпо при 1:2. Лично ви препсувах колко сте смотани в един мой чат във Вайбър с едни приятели които си умреха от кеф, няма как....

От умрял (ЦСКА) писмо получавал ли си? ;)

Динамо София сте позора на България.
Евроидиоти от класа

А умрелия ви клуб дори и това не може да бъде, защото не съществува. Така по - щастлив ли си? :)

Това няма особено значение, вас няма кой да ви отнеме евроидиотската приза на 21 век :))) Първа и единствена по рода си ->
Последните години бяхте Евровоайори, сега си върнахте старата приза Евроидиоти като доброто старо време !
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, kamilata3 и 13 госта