Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

DonBalon223
Мнения: 146
Регистриран на: 29 юли 2022 10:54

Re: Без цензура!

Мнениеот DonBalon223 » 12 авг 2022 09:17

rsk написа:Като не можеш да биеш малтийски рибари, търпиш бъзици. Това е положението.
Не ме е яд от самата загуба. Яд ме е, че не можахме да изкараме малко повече пари от турнирите.



Наистина явно има някаква прокоба

Тези Хамрун като име са уникални анонимници, но сегашния състав е сравнително стойностен, с качествен треньор, богат спонсор, надъхани и ги покри огромен късмет. Нещо подобно като трактористите от БАТЕ когато ви треснаха и после 6-7 години бяха един от най-силните отбори в източна Европа.

Общо взето два пъти доближиха наказателното на Левски в редовното време и вкараха два гола.

Уникален малшанс за Левски след разкорубения ПАОК да ви се падне подобен коварен противник.

Същевременно ЦСКА успя по някакъв начин да пребори ирландските дървари, без да покаже добър футбол, почти нищо футболно нямаше и в двата мача, само ръгане, кюскане и случайни голове.

Обаче за историята ще остане историческа първо продължаване на БГ отбор след загуба като домакин в първия мач.

Не знам прокоба ли е, чистене на карма ли е или просто някаква вселенска закономерност след огромния късмет който имахте срещу ПАОК - те си вкараха реално сами 2 гола

ReBorn1982
Мнения: 8260
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ReBorn1982 » 12 авг 2022 09:18

Ех, Мъри, Мъри ....... видя ли сега селският тарикатлък докъде води ??! ... до под кривата круша .... поголовно отлагаше мачове, за да се орезилиш накрая срещу едни малтийски дървосекачи .....

eddie
Мнения: 1355
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот eddie » 12 авг 2022 09:19

Testa_di_Legno написа:Да си левскарче си е проклетийка на моменти, вярно е, понеже ей такива издънки ни идват отръки, не знам защо... :D Ама и чорбалановец да си, та най-големите ти радости да са, като гледам, в чуждото нещастие, не е кой знае каква благословия, ей Богу. :D


ОбъркАл си се нещо.. най-големите ни радости са 31 титли, полуфиналите в Европа и 3-те отстранени актуални шампиони в турнирите..
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

Testa_di_Legno
Мнения: 641
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Testa_di_Legno » 12 авг 2022 09:25

eddie написа:
Testa_di_Legno написа:Да си левскарче си е проклетийка на моменти, вярно е, понеже ей такива издънки ни идват отръки, не знам защо... :D Ама и чорбалановец да си, та най-големите ти радости да са, като гледам, в чуждото нещастие, не е кой знае каква благословия, ей Богу. :D


ОбъркАл си се нещо.. най-големите ни радости са 31 титли, полуфиналите в Европа и 3-те отстранени актуални шампиони в турнирите..

Може и така да е, но отстрани не личи. Хеле пък в последните години, когато ни титли има, ни полуфинали, камо ли отстранявания на актуални шампиони...
Само "Левски"!

TNT
Мнения: 1394
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TNT » 12 авг 2022 09:26

Тези шеметни голове в продължението на редовното време ме върнаха далеч назад към...Антверпен. :))) Нищо ново не е научено и нищо старо не е забравено. :)))))
Дерзайте не останаха чак толкова много нови дестинации.Ей къдей Ватикана,Андора,Фарьорски острови.Дет са вика на пръстите на едната ръка се броят вече. :))))))
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

DonBalon223
Мнения: 146
Регистриран на: 29 юли 2022 10:54

Re: Без цензура!

Мнениеот DonBalon223 » 12 авг 2022 09:31

Testa_di_Legno написа:Да си левскарче си е проклетийка на моменти, вярно е, понеже ей такива издънки ни идват отръки, не знам защо... :D Ама и чорбалановец да си, та най-големите ти радости да са, като гледам, в чуждото нещастие, не е кой знае каква благословия, ей Богу. :D



Факт, ние нямаме никакво участие в най-големите резили на Левски

Като се замисля за последните 10 години съм се кефил на 1-2 купи, 8 поредни на Стойчо, Базел, Виктория Плзен, яката посещаемост във В група, финалите за купите, домакинството с Копенхаген където ни закла съдията и това е в общи линни от моя отбор

Същевременно Левски не спира да носи положителни емоции - Везалов/Щампиони, Ей Богу, Утре вестниците първи, финалите с Берое, Черно Море и Славия, безброй географски открития - Беверен, Тукпере-тампере, трактористите, Вадуц-мадуц, Тричковски, бутането на сектора на гол тумбак чифте пищови без козирка, ивчо тонев, тити, доносника дантелата, джо диксъна, мама жаби и т.н.

Просто цирк Левски не спира да забавлява цялата българска футболна общественост без значение на кой отбор сме фенове.

Така че аз лично по свой си начин съм ви фен и снощи ми стана малко гадно като си помислих какво ли е да си фен на Левски в този момент

eddie
Мнения: 1355
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот eddie » 12 авг 2022 09:32

Testa_di_Legno написа:
eddie написа:
Testa_di_Legno написа:Да си левскарче си е проклетийка на моменти, вярно е, понеже ей такива издънки ни идват отръки, не знам защо... :D Ама и чорбалановец да си, та най-големите ти радости да са, като гледам, в чуждото нещастие, не е кой знае каква благословия, ей Богу. :D


ОбъркАл си се нещо.. най-големите ни радости са 31 титли, полуфиналите в Европа и 3-те отстранени актуални шампиони в турнирите..

Може и така да е, но отстрани не личи. Хеле пък в последните години, когато ни титли има, ни полуфинали, камо ли отстранявания на актуални шампиони...


Абе бихме си Рома, бихме си Базел.. отстранихме драматично Пилзен, групи, ала-бала. Е такива работи ни радват наистина.. Другото са просто фенски закачки. Купон да става ;)
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6215
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 12 авг 2022 10:10

Много драго ми стана като видях че Подуенци са понапълнили Гереня.
Толкова много заблудени телета на едно място рядко се вижда....
Я, да питам...:
-Днес някой няма ли да постне във форума някоя вносна бележка за 3.50лв ?

П.п
А и сьоНгата в магазините залежава....!
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

realno
Мнения: 6594
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 12 авг 2022 10:20

Testa_di_Legno написа:Да си левскарче си е проклетийка на моменти, вярно е, понеже ей такива издънки ни идват отръки, не знам защо... :D Ама и чорбалановец да си, та най-големите ти радости да са, като гледам, в чуждото нещастие, не е кой знае каква благословия, ей Богу. :D

За припоците нещастието с унижаването и убиването на клуба им от сегашния им благодетел е най-голямото щастие. Какво очакваш от менте фенове освен да се радват на победите си на менте клуба си.;)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Testa_di_Legno
Мнения: 641
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Testa_di_Legno » 12 авг 2022 10:20

DonBalon223 написа:Факт, ние нямаме никакво участие в най-големите резили на Левски

Като се замисля за последните 10 години съм се кефил на 1-2 купи, 8 поредни на Стойчо, Базел, Виктория Плзен, яката посещаемост във В група, финалите за купите, домакинството с Копенхаген където ни закла съдията и това е в общи линни от моя отбор

Същевременно Левски не спира да носи положителни емоции - Везалов/Щампиони, Ей Богу, Утре вестниците първи, финалите с Берое, Черно Море и Славия, безброй географски открития - Беверен, Тукпере-тампере, трактористите, Вадуц-мадуц, Тричковски, бутането на сектора на гол тумбак чифте пищови без козирка, ивчо тонев, тити, доносника дантелата, джо диксъна, мама жаби и т.н.

Просто цирк Левски не спира да забавлява цялата българска футболна общественост без значение на кой отбор сме фенове.

Така че аз лично по свой си начин съм ви фен и снощи ми стана малко гадно като си помислих какво ли е да си фен на Левски в този момент

На първото изречение се изкушавам да отговоря нещо в стил: "затова пък ние имаме участие в част от вашите най-големи резили", но в сегашната ситуация ще е меко казано неуместно и жалко. :D А пък и аз лично не вярвам (и писах това в тази тема - и във ваша защита, - преди седмица, когато паднахте от "Сейнт Патрикс"), че спортният неуспех - пък бил той и потресаващо малоумен, както тоя на "Левски" от снощи, - би могъл да е "резил" или "срам". За мен срамните ситуации се случват главно извън терена, но те - разбира се, - най-често резултират в неудачи и в самите мачове. В тоя смисъл и тая прословута европейска несъстоятелност (или "идиотизъм", ако щете), дето е присъща уж само на "Левски", според мен не съществува per se, по-скоро клубът плаща за собствените си - но и на българския футбол като цяло, - грешки в игрови и (най-вече) в организационен план. Друг въпрос е, че вече с натрупването на такива неуспехи, както и с дейното участие на нашата "футболна общественост", която само чака нещо такова, за да се нахвърли върху клуба, се създава едно психологическо бреме за отбора и за публиката му, което впрочем личеше ясно с напредването на снощния мач: ако нещата не тръгнат добре, се появява едно мрачно предчувствие, първоначално неизказано, че нещо може да се обърка... Възстановянето на "Левски" от снощния провал (ако въобще се случи) навярно ще трае с месеци, може би и с години, и то именно защото в България превръщаме всяка победа в триумф и всяка загуба - в трагедия, вместо да анализираме процесите и събитията, и да работим по развитието си. Както и да е, станалото - станало.

А пък аз не твърдя, че нямате поводи за радост със собствения отбор - то, впрочем, и в най-калпавите сезони все се намират поне един-два хубави момента, пък били те и мимолетни, включително за клубове в криза - но имам чувството (не за пръв път), че една издънка в "синьо" отприщва много повече емоции у вашите фенове, отколкото някоя победа на клуба ви. Снощната ситуация е в това отношение въпиещ пример: бихте си във вашия мач, класирахте се напред, ще играете с "Базел" за влизане в групи... пък основно "Левски" ви е в устата. Може и да не е така, не споря, а и не мога да знам със сигурност как се чувстват хората, но така изглежда отстрани. А каква пък точно "положителна емоция" Ви е донесло "бутането на сектора" например мога само да гадая, наистина...
Само "Левски"!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта