Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22950
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 25 мар 2022 22:28

Досега си гледах на лаптопа, когато съм в стаята. Ако се наложи да отида в друго помещение или навън, си вземах смартфона.
Охо, и на тв можело.
Някой гледал ли е други мачове тук. Колко секунди е закъснението?

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3167
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот wilge » 26 мар 2022 09:56

Eminem написа:Жалко за Костадинов. Има качества, дано да си оправи отношението и да остане.

Бивш негър, бивш комунист и бивш комарджия няма.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 26 мар 2022 09:57

Ба мама му!

Здравко Димитров и Димитър Костадинов са профукали около 300 хиляди лева на комар от Нова година насам, разкриха източници от „Герена“ за KotaSport.com. Те обаче не са давали спестени пари, а са задлъжнели на лихвари.

Около Нова година шефове на „сините“ са им помогнали с лични средства да изчистят натрупаните дотогава борчове. Двамата пък обещали тържествено, че страстта им към залаганията и „едноръките бандити“ е в историята. Уви, само за малко по-малко от 3 месеца след това на „Герена“ се появили лихвари, които показали, че двамата дължат около 300 хиляди лева. Това е вбесило Мъри Стоилов, който директно им е посочил вратата.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
mrw8
Мнения: 522
Регистриран на: 23 мар 2009 10:14
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mrw8 » 26 мар 2022 12:54

Ще си платим да гледаме мача, това е добро начинание. Обаче чак пък 5 €.... Разцъках и другите мачове, полски, гръцки по 2-3€, само италианските са по 5 €.... То виртуалните са по толкова и отделно подкрепяме отбора си, ама пак прави малко кофти впечатление....
България !!!!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 26 мар 2022 13:15

С това ново партньорство май обявиха края на Левски е вечен. Трудно ми се вижда хем да се купуват виртуални билети , хем да се плаща за мачове.
Любопитно ми е , някой от колегите ако е наясно , какви ли са разходите по живото излъчване , които са спестени с вкарването на партньор/посредник ?

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22950
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 26 мар 2022 13:45

LoveAndPeace написа:С това ново партньорство май обявиха края на Левски е вечен. Трудно ми се вижда хем да се купуват виртуални билети , хем да се плаща за мачове.

Преди месец писах тук, че е отлична идея да се дава на клуба чрез сметки, виртуални билети, магазин и т.н. Плащам си виртуален билет или два за контролен мач и гледам в клубната телевизия безплатния стрийм с наш коментатор. Така и деца без доходи ще гледат, защото някой им е платил.
Сега днес без билет и без мач. Сигурно се надяват чужди фенове да гледат нашите мачове и да увеличат приходите.

realno
Мнения: 6593
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 26 мар 2022 13:51

Това партньорство и на мен не ми вдъхва доверие особено сега, когато контролите ни са със Созопол и тем подобни отбори. Ако Левски играе контроли със средни европейски отбори по време на подготовките може и да си заслужава. Но при положение, че има виртуално билети и друг начин за помагане, това партньорство ми се струва излишно. Ще видим какво ще излезе. Резултатите ще си покажат.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
medenka
Мнения: 492
Регистриран на: 29 авг 2009 19:40
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот medenka » 26 мар 2022 14:35

NOMER14 написа:
LoveAndPeace написа:С това ново партньорство май обявиха края на Левски е вечен. Трудно ми се вижда хем да се купуват виртуални билети , хем да се плаща за мачове.

Преди месец писах тук, че е отлична идея да се дава на клуба чрез сметки, виртуални билети, магазин и т.н. Плащам си виртуален билет или два за контролен мач и гледам в клубната телевизия безплатния стрийм с наш коментатор. Така и деца без доходи ще гледат, защото някой им е платил.
Сега днес без билет и без мач. Сигурно се надяват чужди фенове да гледат нашите мачове и да увеличат приходите.


Много си прав, колега - без билет и без мач. Кому беше нужно? Нова регистрация, пароли и превод по нова сметка. Ако си в чужбина, преводът е по-скъп от 5 евро, вместо тези пари да отидат за още виртуални билети. Не са го доизмислили.
Гледам днес продадени само 431 виртуални билета.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 26 мар 2022 15:12

Ще си покажат резултатите , ако ги кажат. В ДЮШ много често пропускат някоя възраст ако е загубила. Като цяло критиката е тема табу към момента.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9415
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 26 мар 2022 15:13

Това решение да се плаща за контролите ще откаже хората да даряват! Яко се реве във Фейса.На стадиона е без пари а онлайн се плаща!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], Plamen_i00 и 37 госта