Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Ozzimozzi
Мнения: 7175
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 21 мар 2021 16:51

Каква е тая избушена уредба, която така грозно вие от Виваком арена? :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 21 мар 2021 16:56

realno написа:
yagarr написа:
realno написа:Припознатия отбор пак се изложи. Скъпите бежанци и сръбския Хубчев се излагат. Дребния избяга и къщичката ви се разклати. :mrgreen:

П о с е р ко, къде сме ние и вие в класирането ?


Леко с епитетите припок. Нещо ми се струваш нервен. Но не беше нервен като си убихте клуба и се врекохте във вярност на Литекс. :mrgreen:
Класирането си гледай ти. Не ние декларирахме мераци за титли и купи, а вие. :lol:

Пълен п****** си ,прав е човекът. След загуба на Подуене се криеш кат посран. :| :cry:
Последна промяна от delqnski47 на 21 мар 2021 16:57, променено общо 1 път.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1938
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Sstefanov » 21 мар 2021 16:57

yagarr написа:
realno написа:
yagarr написа:
realno написа:Припознатия отбор пак се изложи. Скъпите бежанци и сръбския Хубчев се излагат. Дребния избяга и къщичката ви се разклати. :mrgreen:

П о с е р ко, къде сме ние и вие в класирането ?


Леко с епитетите припок. Нещо ми се струваш нервен. Но не беше нервен като си убихте клуба и се врекохте във вярност на Литекс. :mrgreen:
Класирането си гледай ти. Не ние декларирахме мераци за титли и купи, а вие. :lol:

Друго си е да те бият като тъпан и да имаш победи само в уговорени мачове почти :mrgreen:

Това, ти да го кажеш - имате победи само в уговорените ви мачове. Видя се, че без да нагласите мач - не можете да го вземете. Тих бъди шумкарчо :)

Потребителски аватар
ky-kyy
Мнения: 292
Регистриран на: 03 юли 2014 23:54

Re: Без цензура!

Мнениеот ky-kyy » 21 мар 2021 17:00

Ozzimozzi написа:Каква е тая избушена уредба, която така грозно вие от Виваком арена? :)


Заради козирката се получава този неприятен ефект :mrgreen:
అదే షిట్ వివిధ గ్రామాలకు నుండి ఒక левски కంటే ఇతర цска.

Dust
Мнения: 8455
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 21 мар 2021 17:23

Този слуша ли го главата?
https://topsport.bg/cska/stoycho-stoilo ... otbor.html
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

realno
Мнения: 6602
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 21 мар 2021 17:27

delqnski47 написа:
realno написа:
yagarr написа:
realno написа:Припознатия отбор пак се изложи. Скъпите бежанци и сръбския Хубчев се излагат. Дребния избяга и къщичката ви се разклати. :mrgreen:

П о с е р ко, къде сме ние и вие в класирането ?


Леко с епитетите припок. Нещо ми се струваш нервен. Но не беше нервен като си убихте клуба и се врекохте във вярност на Литекс. :mrgreen:
Класирането си гледай ти. Не ние декларирахме мераци за титли и купи, а вие. :lol:

Пълен п****** си ,прав е човекът. След загуба на Подуене се криеш кат посран. :| :cry:

Що не се самобанеш, че да ти свършат мъките.
Никога не съм се крил и няма за какво да се крия, защото си познавам стоката. Винаги съм твърдял, че по - добре да отпаднем за купата, че да не се раздвояваме, а да се концентрираме върху първенството. Но нали си заблуден припок, няма от къде да го знаеш.
По ми е дерт за вас с тоя сръбски беглец и скъпо платени бежанци. Амбиции за титли и купи, а накрая златно 2 или 3 място. Дръжте си колибката, че може и да не издържи. Знаеш защо.....:mrgreen:
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

realno
Мнения: 6602
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 21 мар 2021 17:32

Dust написа:Този слуша ли го главата?
https://topsport.bg/cska/stoycho-stoilo ... otbor.html

Какво се ослушва? Да извади отбора от терена и по позната схема. Кръвта вода не става. Колкото и да се крият, мирише на люляк, че се не трае. :lol:
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dido2k » 21 мар 2021 17:36

Warped написа:Сопот - Литекс: 1:0

Може би имаш предвид Галата/Тетевен, Сопот бяха едни други, жълтички :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 21 мар 2021 17:42

realno написа:
delqnski47 написа:
realno написа:
yagarr написа:
realno написа:Припознатия отбор пак се изложи. Скъпите бежанци и сръбския Хубчев се излагат. Дребния избяга и къщичката ви се разклати. :mrgreen:

П о с е р ко, къде сме ние и вие в класирането ?


Леко с епитетите припок. Нещо ми се струваш нервен. Но не беше нервен като си убихте клуба и се врекохте във вярност на Литекс. :mrgreen:
Класирането си гледай ти. Не ние декларирахме мераци за титли и купи, а вие. :lol:

Пълен п****** си ,прав е човекът. След загуба на Подуене се криеш кат посран. :| :cry:

Що не се самобанеш, че да ти свършат мъките.
Никога не съм се крил и няма за какво да се крия, защото си познавам стоката. Винаги съм твърдял, че по - добре да отпаднем за купата, че да не се раздвояваме, а да се концентрираме върху първенството. Но нали си заблуден припок, няма от къде да го знаеш.
По ми е дерт за вас с тоя сръбски беглец и скъпо платени бежанци. Амбиции за титли и купи, а накрая златно 2 или 3 място. Дръжте си колибката, че може и да не издържи. Знаеш защо.....:mrgreen:

Идеята ми е ,че след загуба на тва, дет подкрепяш, те няма никъв в любимата ти тема тук :mrgreen:
Криеш се като п.о.с.е.р.к.о.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6229
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 21 мар 2021 17:54

Ozzimozzi написа:Каква е тая избушена уредба, която така грозно вие от Виваком арена? :)

Уредба ли е това..!?
Аз останах с впечатление че някой е забравил да затвори вратата на обора и добитъка вилнее на воля..
:shock:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 27 госта