efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), 18.12| 18:00ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), 18.12| 18:00ч.

Мнениеот modor » 18 дек 2020 22:38

Само Левски!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), 18.12| 18:00ч.

Мнениеот bilyaletdinov » 18 дек 2020 22:40

Наско като работеше с Микре против Левски и специално Левски на Гонзо и Ясен нали беше тарикат?
Левски и Сираков си приличат адски много. Едно кухо име и нищо повече ...
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12477
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), 18.12| 18:00ч.

Мнениеот TristaNNN » 18 дек 2020 22:42

bilyaletdinov написа:За гонене:
Найденов
Юруков
Илия Димитров
Старокин
Алекс Петков
Божинов
Малкия Перуци
Даске

За продаване:
Паулиньо
Роберта
Насиру:

Останалите за пълнеж на групата. Ако искат да правят сериозен отбор има трябват поне 15 нови футболиста. Ако ще кретаме и ще сме изтривалката на Бойко и Пеевски да не пипаме нищо.

Е, да, екстра. Зимъска ще си върнем Киткабяла, Махмуд, Нар и Бабатунде, ще добавим още няколко Даске-та, Белмонт-ки и Луис Педровчета, може и няколко Туре-та и Виктор Генев за цвят и ... градим отбор за бъдещето. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), 18.12| 18:00ч.

Мнениеот bilyaletdinov » 18 дек 2020 22:46

TristaNNN написа:
bilyaletdinov написа:За гонене:
Найденов
Юруков
Илия Димитров
Старокин
Алекс Петков
Божинов
Малкия Перуци
Даске

За продаване:
Паулиньо
Роберта
Насиру:

Останалите за пълнеж на групата. Ако искат да правят сериозен отбор има трябват поне 15 нови футболиста. Ако ще кретаме и ще сме изтривалката на Бойко и Пеевски да не пипаме нищо.

Е, да, екстра. Зимъска ще си върнем Киткабяла, Махмуд, Нар и Бабатунде, ще добавим още няколко Даске-та, Белмонт-ки и Луис Педровчета, може и няколко Туре-та и Виктор Генев за цвят и ... градим отбор за бъдещето. :lol:


Да съм казал, че съм оптимист за бъдещето?
Бъдеще Левски ще има когато спонсорите ни не ги назначават от МС и Х-л Берлин.
За 25 години от как смислено гледам Левски не съм виждал по слаб отбор от тези дето играха тоя полусезон със синьото-бялата фланелка. Та даже им плащахме и заплатите на тия боклуци.
Хич не съм оптимист за бъдещето.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1414
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), 18.12| 18:00ч.

Мнениеот olimpi » 18 дек 2020 23:06

Честно не бях оптимист за този мач, слаби сме, най-вече в изграждането на играта, а защитата ни не предполага да играем за 0-0 и еветуално да излъжем противника.

Изключително тъп гол допуснахме, но в интерес на истината можехме да отнесем поне тройка. Аз толкова слаб наш отбор не съм си представял, че може да има не съм виждал откакто гледам футбол (повече от 40г. години). Ники пусна смешен гол, поне хвана всичко друго, защитата е от палава по-палава и бавна колкото си иска, в средата няма кой да даде пас като хорта.

Но след като сме толкова слаби, защо аджеба трябва и да ни режат, недадени картони, дадена дузпа за нарушение извън пеналта, една игра с ръка от техен в наказателното , така поне ми се видя.

Дано напролет да изглеждаме с една идея по-добре и да не трепериме, че ще изпаднем.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), 18.12| 18:00ч.

Мнениеот Sinite ot Sofia » 18 дек 2020 23:57

Стига плюхте де, оливате се вече. Забравихте, че бяхме на ръба и една година се "държим над водата" само и единствено благодарение на любовта и непримиримостта ни. Направихме и невъзможното - спасихме клуба си и утре пак ще сме от Левски - истинският. Момчета от кол и въже играха месеци наред без пари ( и не, няма значение, че са футболисти и по презумпция това не можело да ги засегне), колкото могат ( "играха", защото резонно, поради липсата на квалитет, от утре част от тях няма да играят за Левски). Колко от вас ще работят и месец без да им се плаща? И именно морала и факта, че все пак са футболисти на Левски и представляват над половин България накара тези момчета да устискат и да дадат каквото могат. Затова заслужават уважение! Имаме спонсор, чистим задължения и оттук нататък харчим разумно. Няколко, но класни чужденци, момчета от школата ( талантливи, качествата на които не се изразяват в материалното състояние на родителите им), пълна подкрепа от нас... нещата ще се получат. Разберете, този сезон битката ни бе другаде ( води се спечелена). И аз искам да гледам мачкане по целия терен 90 минути, игра по крилата, преса, себераздаване, голове.. ще дойде и това, лека полека. И както дрона днес показа - ние ще сме Левски и утре, а вие една ла*нарщина. Само Левски.
PS: Никола Попов е млад и интелигентен човек, да сложи край на тази пародия на кариера. Сигурно го бива в нещо човека.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
greenday
Мнения: 196
Регистриран на: 04 юли 2013 10:15
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), 18.12| 18:00ч.

Мнениеот greenday » 19 дек 2020 00:46

Не ни разгромиха.... но чисто футболно няма нужда от коментар. Левски ще е шампион...дали след 5, 10, 20 години....
Явно в нашата родина не е важно кой си, а кой е силният на деня. Очевадно е, че от 1 година ни държат полумъртви, а от 10 в будна кома. Дали е чрез нкпсз, дали чрез собственици или липса на спонсори, ние сме НЕУДОБНИ. Публиката ни е МИСЛЕЩА. Въпросът е дали ще успеем да катализираме възраждането си....на този етап май не можем.
Обичайте Левски! Без него животът е безсмислен. Дано скоро ни позволят да живнем.
Завинаги оставам аз левскар-верен на отбора си докрай!

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), 18.12| 18:00ч.

Мнениеот honda » 19 дек 2020 01:22

Sinite ot Sofia написа:Стига плюхте де, оливате се вече. Забравихте, че бяхме на ръба и една година се "държим над водата" само и единствено благодарение на любовта и непримиримостта ни. Направихме и невъзможното - спасихме клуба си и утре пак ще сме от Левски - истинският. Момчета от кол и въже играха месеци наред без пари ( и не, няма значение, че са футболисти и по презумпция това не можело да ги засегне), колкото могат ( "играха", защото резонно, поради липсата на квалитет, от утре част от тях няма да играят за Левски). Колко от вас ще работят и месец без да им се плаща? И именно морала и факта, че все пак са футболисти на Левски и представляват над половин България накара тези момчета да устискат и да дадат каквото могат. Затова заслужават уважение! Имаме спонсор, чистим задължения и оттук нататък харчим разумно. Няколко, но класни чужденци, момчета от школата ( талантливи, качествата на които не се изразяват в материалното състояние на родителите им), пълна подкрепа от нас... нещата ще се получат. Разберете, този сезон битката ни бе другаде ( води се спечелена). И аз искам да гледам мачкане по целия терен 90 минути, игра по крилата, преса, себераздаване, голове.. ще дойде и това, лека полека. И както дрона днес показа - ние ще сме Левски и утре, а вие една ла*нарщина. Само Левски.
PS: Никола Попов е млад и интелигентен човек, да сложи край на тази пародия на кариера. Сигурно го бива в нещо човека.

Поздравления за написаното, и аз мислех да напиша нещо подобно на ти ме изпревари.
Между другото да поздравим Георги Александров- за мен направи приличен дебют,а е на 18 години .
И още нещо подучувам ,за интерес от клубове от бивша Югославия към 4 момчета от нашата школа. И започването като титуляри на М.Петков и Г.Александров не е случайно. Да кажем че двамата са играли много силно на турнир на юношеския национален отбор до 19 години в Хърватия.

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), 18.12| 18:00ч.

Мнениеот bobonikolov » 19 дек 2020 07:30

Проблема ви е, че сте изтъкани от злоба ама както се казва Karma is a bitch. Искате ли да знаете каква е разликата между вас и ЦСКА? Разликата е там, че когато ЦСКА беше във вашето положение цели 8 години ви биеше наред, включително оня състав на любимия ви Тройчо, който с футболисти събрани от плажа ви изпраска 6 (шест) пъти, все с по 3:0! И тогава пак пеехте същата песен, че сте слаби и щом не сме ви разгромили, значи и ние сме слаби! И през цялото това време в ЦСКА играеха без заплати, на мускули и не само, че ви биха ами редовно дишаха във врата на Лудогорец. Защо ли? Ами защото имат дух за победа за това и само и единствено машинациите на Гелосания спряха отбора да стане шампион. Вие сте пораженци! Примирили сте се, че сте станали изтривалка на банкянския и дебелака и не ви пука нищо друго! За сметка на това компенсирате с простотия до шия! Единственото, в което сте добри е да правите простащини- погребения, циркаджийски номера с емблемата на таблото и от тая вечер тая простотия с дрона! Докато не си вземете поука и не започнете да си оправяте проблемите в клуба вместо да простеете няма да се оправите даже може да се случи и немислимото и да ви фалират, защото всичко зависи от изборите след 3 месеца и вероятността да се окажете в същото положение както сега е огромна ако премиера слънце си замине както и се очаква. Опичайте си акъла докато е време, че после ще в късно!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33183
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА-София (София) - Левски (София), 18.12| 18:00ч.

Мнениеот 1914.1902 » 19 дек 2020 08:46

bobonikolov написа:Проблема ви е, че сте изтъкани от злоба ама както се казва Karma is a bitch. Искате ли да знаете каква е разликата между вас и ЦСКА? Разликата е там, че когато ЦСКА беше във вашето положение цели 8 години ви биеше наред, включително оня състав на любимия ви Тройчо, който с футболисти събрани от плажа ви изпраска 6 (шест) пъти, все с по 3:0! И тогава пак пеехте същата песен, че сте слаби и щом не сме ви разгромили, значи и ние сме слаби! И през цялото това време в ЦСКА играеха без заплати, на мускули и не само, че ви биха ами редовно дишаха във врата на Лудогорец. Защо ли? Ами защото имат дух за победа за това и само и единствено машинациите на Гелосания спряха отбора да стане шампион. Вие сте пораженци! Примирили сте се, че сте станали изтривалка на банкянския и дебелака и не ви пука нищо друго! За сметка на това компенсирате с простотия до шия! Единственото, в което сте добри е да правите простащини- погребения, циркаджийски номера с емблемата на таблото и от тая вечер тая простотия с дрона! Докато не си вземете поука и не започнете да си оправяте проблемите в клуба вместо да простеете няма да се оправите даже може да се случи и немислимото и да ви фалират, защото всичко зависи от изборите след 3 месеца и вероятността да се окажете в същото положение както сега е огромна ако премиера слънце си замине както и се очаква. Опичайте си акъла докато е време, че после ще в късно!


Шест поредни победи срещу 30 милиона дълг? Това какво е? :lol: :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DoSomethingDifferent, vasilnv, vlong и 26 госта