Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1912
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот Sstefanov » 30 сеп 2020 06:57

levskar_95 написа:Преди да започна с показването на гледната си точка относно събията станали в последните дни, искам да кажа, че нито защитавам СЗ, нито пък УЛ. Нещо, за което в официалния форум на Левски не го разбраха и получих перманентен бан, дори нямат доблеста да ми отговорят на имейлите ми, които им писах, за да се аргументират за постъпката си. Така не знам дали СЗ се гушка с ушев, но знам как УЛ ходят на мачове по-точно гостувания (говоря са миналия сезон) и там за какви протекции и кордони им правят господата полицаи ;) Иначе и малките деца знаят, с какво се занимават СЗ и кои са по-точно. За мен и двете структури са еднакво вредни за футболен клуб Левски. И последно как така тези момчета от бившата юд06 влизат в село коматево и по-точно на стадиона с спрейове,колани и боксове :roll:

Как няма да те баннат, като пишеш глупости и лъжи. Кажи ми кой от Ул е бил със спрей или с кобс? :D Ти знаеш ли как изобщо се влиза на мач в Пловдив? Не знаел дали Сз се гушкат с ушев.... ама знаел с какво се занимават, абе явно си нямаш представа от този свят. Познавам лично повечето момчета от УЛ и мога да ти кажа, че всичките лъжи изписани от СЗ до сега, само доказват колко жалки са станали. Я кажи как се внасят наркотици в сектор Б, я кажи как се пребивав доктор и маркетингов директор и няма нито 1 осъден, я кажи как се разпространява дрогата в София и няма нито един прибран от главните. ОПГ-тата се знаят много добре, но чадъра е огромен.

Потребителски аватар
levskar_95
Мнения: 1890
Регистриран на: 08 юли 2011 22:28
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот levskar_95 » 30 сеп 2020 07:28

Не се заяждам, просто констатирам факти. Иначе постъпката на онези админчета меко казано чорбарска :shock:
П.п. не мога да прикача снимката......
Офтопик:
https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/120414434_3637373646287137_3072185105049970634_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=Wc7B8HJgJ10AX9eOJLb&_nc_ht=scontent.fsof3-1.fna&oh=2660b9ef6c55dba04e6aaf9331106dc9&oe=5F987D74
Мачът е толкова значим за българския футбол не заради това, че е влязъл в репертоара на агитката на Левски, а защото дори Би Би Си отбелязва успеха на сините с думите: "Отборът на народа победи отбора на властта със 7:2."

Офтопик:

gkostadinov
Мнения: 266
Регистриран на: 03 окт 2017 17:35
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот gkostadinov » 30 сеп 2020 08:42

levskar_95 написа:Преди да започна с показването на гледната си точка относно събията станали в последните дни, искам да кажа, че нито защитавам СЗ, нито пък УЛ. Нещо, за което в официалния форум на Левски не го разбраха и получих перманентен бан, дори нямат доблеста да ми отговорят на имейлите ми, които им писах, за да се аргументират за постъпката си. Така не знам дали СЗ се гушка с ушев, но знам как УЛ ходят на мачове по-точно гостувания (говоря са миналия сезон) и там за какви протекции и кордони им правят господата полицаи ;) Иначе и малките деца знаят, с какво се занимават СЗ и кои са по-точно. За мен и двете структури са еднакво вредни за футболен клуб Левски. И последно как така тези момчета от бившата юд06 влизат в село коматево и по-точно на стадиона с спрейове,колани и боксове :roll:

С колан е лесно да влезнеш на стадиона, по принцип и аз нося колан :lol: Тази опорка за спрейовете и боксовете започна да се разпространява още вечерта, аз лично я научих още второто полувреме от момче приятел на цветарката от Велико Търново, едни от видните мисирки на Младежа. По принцип не е изключено и не е невъзможно да се вкарат такива неща, ама тук започват да личат много ченгеджийските номера от страна на запад, 1:1 с протестите където полицията намира бутилки за коктейли молотов и камъни, ама просто складирани и неизползвани :lol: Та мисълта ми е, използвани ли са тези неща... някой от запад е напръскан със спрей или пък е със сцепена глава, счупена челюст след удар с бокс ? Полицията казва, че няма нито един пострадал.. не видяхме на някой да се оказва медицинска помощ. Тоест от УЛ вкарват спрейове и боксове и не ги използват в мелето, което става. Е за кво рискуват да ги вкарват тогава, да плашат гаргите ? Както се казва, щом имаш пушка требва да гръмнеш :lol:
Простотията за кордоните и протекциите при гостуванията на УЛ няма смисъл и от коментар, още една глупава опорка от Младежа. Никъде няма да оставят група от 50-100 човека да се разхожда свободно на гостуване..И в София да се съберат и тръгнат толкова хора и то с отличителни фланелки на ултраси веднага ще дойдат патрулки.. все пак не е 1990, има камери на всеки ъгъл.
А при наличието, че от СЗ няма един арестуван и със забрана да се говори за протекции и кордони за УЛ е много нагло и смешно :lol: Междудругото минаха 4 дни от мача вече и все още не са задържани всички участници в боя, единствената причина да са само от УЛ е да са се сбили със себе си :lol: Всички видяхме обаче, че имаше полицайка снимаща с камера или така леко са ги скрили тези записи, щото който е трябвало да бъде хванат е хванат :lol:
Аз не съм от Ултрас Левски, малко са мачовете да ходя при тях в блок 5, имам карта за В сектор последните 4-5 години и когато мога съм на стадиона.. но преди това постоянно ходех в Б и съм имал сезони без пропуснат мач домакинство/гостуване в БГ и в Европа, та съм придобил достатъчно лични впечатления за всичко.
УЛ направиха грешка поне за мен, че прибраха няколко бивши от запад, които са се махнали от тях. Определено обаче УЛ и СЗ са мнооого далече едни от други, да се поставят под общ знаменател е абсурд. Едните от СЗ, по-точно Младежа, брат му, Степан, Гугутката и т.н искат да се подписват договори/меморандуми с клуба и да бъдат платени фенове, да са на стадиона и да получават пари от клуба.. докато УЛ са се обявили срещу това феновете да имат каквито и да е бизнес отношения с клуба, единствената работа на феновете е да са на стадиона и да подкрепят отбора.

Киро Пора
Мнения: 339
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот Киро Пора » 30 сеп 2020 08:44

TristaNNN написа:И какво излиза сега, от тук нататък всеки, който пожелае да си закупи билет за гостуване на Левски, ще може да го направи само срещу членска или абонаментна карта? :shock:
Да вземем произволен пример с чичо Харалампи, стар левскар от Монтана, който чака цяла година, за да види любимия отбор на живо и иска да заведе децата или внучетата на мач. Или просто да обърне няколко бири с комшията и да отидат да попеят "Само Левски, оле!", с което да си доставят малка радост в напрегнатия живот. Какво прави чичо Харалампи, ако работи за 700 лева и има кредит на гърба си, в резултат на което едва ли може да си позволи каквито и да било карти :?:
Голям и рунтав К*Р за СЗ, УЛ и всичките им агиткаджийски враждички, войнички и интрижки! :evil:


Кофти е така, но ако така ще се спре с простотиите на нарко ОПГ-то - фул съпорт от моя страна.
А иначе, за конкретния пример - чичо Харалампи така или иначе отива във сектор на домакинте в Монтана, тъй че ще мине и без членска карта :)

Soulen написа:
danon написа:Мисля, че всеки има възможност да си вземе членска карта за сезона за 19.14 лв ако това е най-евтината. Тук за мен правилен ход, всеки който обича Левски би трябвало да има членска карта, а и така ще накарат още повече хора да си вземат членски карти, ако искат да посещават мачове на Левски.

Пълна глупост е. Ами ако си чуждестранен фен, колкото и нелепо да е? Аз ако искам да посетя гръцко, сръбско или италианско дерби, не ми трябва да съм член на отбора, а само да си намеря билет.

Такава глупост не знам дали съществува някъде...


За Гърция не знам, ама за Кипър всички, които са на стадиона трябва да имат fan ID card която се издава от кипърското "БФС". Не помня вече дали струваше нещо или беше безплатна.
А, за големите дербита е (почти) невъзможно да си намериш билет, ако не си член на клуб в нормалните държави.

Потребителски аватар
levskar_95
Мнения: 1890
Регистриран на: 08 юли 2011 22:28
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот levskar_95 » 30 сеп 2020 09:05

За мен сектор Б с организацията на СЗ, просто копае дъното. Лидери като младежа,стьопата и други - без коментар. Иначе лично адвоката на УЛ Йордан Топалов потвърди, че са имали такива подръчни средства, както и да е ясно, е че помирение между тях няма как да има. Само да не правят такива грозни сцени на стадионите.
Мачът е толкова значим за българския футбол не заради това, че е влязъл в репертоара на агитката на Левски, а защото дори Би Би Си отбелязва успеха на сините с думите: "Отборът на народа победи отбора на властта със 7:2."

Офтопик:

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5182
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот koisa » 30 сеп 2020 09:07

шивача написа:
Офтопик:
Стойте си на мтел във вас, щото сте много умни :mrgreen: В цял свят са компллексари-факти дал Господ безброй. Едни не пият карлсберг, други холстен, трети, трето. Хората не носят цветове в ежедневието на най-омразния им отбор, вие ,само във вас е либерал-демократик "умник" оод.
В Пловдив фен на Локо с жълта дрешка няма да видиш. Даже някои и на жълто не пресичат :mrgreen: Ботевисти приятели като видят черно-бяла котка около казаните и я гонят :lol: А във вас си носете червено-белите прашки и ич да ви е през уя :mrgreen:



Офтопик:
Голяма логика извади... Сигурно гол ходиш, защото видиш ли мразиш Левски и синьо не носиш, мразиш Лудогорец и зелено не носиш и т.н. :lol: Като видиш синя кола си обръщаш главата да не я гледаш. По тази логика всички, които ви мразят трябваше да са се отказали да харесват Ливърпул, Ман Юн, Арсенал, Байерн, защото играят в червено. :lol: Ти не излизаш през деня, защото небето е синьо. :mrgreen:

П.С. Познавам фенове на вашия отбор, които са фенове и на Челси. Явно трябва да им покажа твоя коментар, за да се замислят. Сигурно са в грешка хората. :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
djtony7
Мнения: 26
Регистриран на: 18 сеп 2008 16:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот djtony7 » 30 сеп 2020 10:37

Задава се нещо много интересно ,билет ще може да си купиш само ако си с членска карта , дори и за домакинските мачове , а за гостуванията право ще имат само притежателите на абонаментни карти и членски.В Англия за да посетиш гостуване е необходимо да имаш абонаментна карта и да не си пропускал домакински мача и гостуване минимум 2 г.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21489
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот metodito » 30 сеп 2020 10:57

Всичко това отблъсква феновете, всичко случващо се. Не всички фенове, но много. Пленено и некадърно ръководство от години, липсата на герои на терена, в които малките да се припознават и сравняват - то и не ги оставят футбалерите да докажат, че могат. Пример, последния, ако продадат Спиро (днес няма начин, ама никакъв, да имаме нов Бардон, например. Те ще го шитнат на полусезона още. Ако не го освободят.). Случващото се на трибуните. Случващото се в офисите. Пленено, мъчително и безсмислено съществуване на апаратно дишане.

Иначе, ако е вярно това за обвързване на посещението на стадиона с членската карта - подкрепям с две ръце. Една от малкото смислени идеи в последно време.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот modor » 30 сеп 2020 11:04

Днес от 15:00 часа мажоритарният собственик на „ПФК Левски“ Наско Сираков съвместно с изпълнителния директор на клуба Павел Колев и управителя на официалния магазин на „ПФК Левски“ Пламен Петров ще представят членските карти на клуба „Аз съм Левски“.

Срещата с медиите ще бъде излъчена на живо по ЛЕВСКИ ТВ!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10169
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот шивача » 30 сеп 2020 11:24

bilyaletdinov написа:
шивача написа:
Офтопик:
Стойте си на мтел във вас, щото сте много умни :mrgreen: В цял свят са компллексари-факти дал Господ безброй. Едни не пият карлсберг, други холстен, трети, трето. Хората не носят цветове в ежедневието на най-омразния им отбор, вие ,само във вас е либерал-демократик "умник" оод.
В Пловдив фен на Локо с жълта дрешка няма да видиш. Даже някои и на жълто не пресичат :mrgreen: Ботевисти приятели като видят черно-бяла котка около казаните и я гонят :lol: А във вас си носете червено-белите прашки и ич да ви е през уя :mrgreen:

Офтопик:
Хаха това за цветовете пълна глупост. На мен например червеното ми подхожда адски много като цвят. Затова, че бившето ЦСКА носеше червено, дай и аз да не нося.
Виж оранжевото е друга бира... :lol:

Офтопик:
Противоречиш си! Хем е пълна глупост, хем към оранжевото имаш неприязън :mrgreen: Иначе и аз нося синьо, но не си правя майтап за Локомотивците и Ботевистите!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта