Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 05 авг 2020 16:16

шивача написа:
damyanov1963 написа:
Тя си е на мястото бе, какво искаш да става, айде покажи такава за Левски, а това, че наричаш нас цигани, само показва комплексите ти.

https://www.google.com/search?q=%D1%86% ... tkJDu-XrCM

А тия не са Фотошоп нали :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот loko29 » 05 авг 2020 17:02

Каква селекция прави Левски само.Божинов ,Курдов,сина на Й.Донкова,Култовия Старокин.Що не си картотекират Боримиров и Топузаков.Какви времена доидоха ,какви нрави!
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот шивача » 05 авг 2020 17:16

loko29 написа:Каква селекция прави Левски само.Божинов ,Курдов,сина на Й.Донкова,Култовия Старокин.Що не си картотекират Боримиров и Топузаков.Какви времена доидоха ,какви нрави!

Кеф и наслада за драгия зрител :)
представям си плешивия Томислав как крещи в ефир: пас на Курдов към Божигол и .........алт :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот diplomat » 05 авг 2020 17:18

Днес ОПГ-то от "фенове" на Левски или някой друг футболен отбор заработи годишния бюджет, при великите подвизи на гербаджииското събрание. Такава долна измет и такива боклуци не бях виждал на едно място. Цигани до фашисти и нацисти, да се смее ли човек или да плаче...

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот шивача » 05 авг 2020 17:25

damyanov1963 написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:
Тя си е на мястото бе, какво искаш да става, айде покажи такава за Левски, а това, че наричаш нас цигани, само показва комплексите ти.

https://www.google.com/search?q=%D1%86% ... tkJDu-XrCM

А тия не са Фотошоп нали :lol:

искаше снимки-дадох ти ги, ся почваш да увърташ.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот meteorit » 05 авг 2020 17:44

CaptainBertorelli написа:
meteorit написа:Феновете на тирето тук май вярно вярват в сектата covid-19 :?: Като свикнеш един път да вярваш на лъжи, явно после е по инерция. Както литекс "въобще не се е преименувал на цесика", така и covid "въобще не е като грип, ужасно опасен е" :mrgreen:

Иначе, дебили има от всички отбори, но герберасти и ковид-19 сектанти са потресаващо тъпи парчета.

Не го обявяват, но ковидчето взима най-много жертви при ромеите. Те въобще не вярват, а са над 50 процента от сдалите багажа. Това ме навежда на старата мъдрост "не всички левскари са цигани, но всички цигани са левскари"...


Ти ако вярваш на официалната статистика... Тя се прави за прости тулупи, които вярват, че боклук бойко никога не е взимал подкупи и не е коментирал дocтойната cи cъпартийка караянчева в телефонен разговор...

Иначе по-голяма цигания от оранжеви димки в сектор ГГ не е имало скоро. Или извъртането cлед декларацията "Няма да приемем ГМО Литекc". Понеже гриша е доволен от подкрепата, ще ви купи още 10 негри и за новия cезон логото на екипа ще е "бляк лиф метър" :mrgreen:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 05 авг 2020 19:14

diplomat написа:Днес ОПГ-то от "фенове" на Левски или някой друг футболен отбор заработи годишния бюджет, при великите подвизи на гербаджииското събрание. Такава долна измет и такива боклуци не бях виждал на едно място. Цигани до фашисти и нацисти, да се смее ли човек или да плаче...

Кви ''фашисти'' са тея нехранимайковци бе... :lol: :lol:
Чичо Ади ако ги види тея...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 05 авг 2020 20:38

''От Левски признаха: Взехме заем, за да изплатим заплатите на футболистите - Левски''

Кой ли ше е тоя, който е дал ''заем на Сирака''. :mrgreen:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот LSFC 1914 » 05 авг 2020 20:53

delqnski47 написа:''От Левски признаха: Взехме заем, за да изплатим заплатите на футболистите - Левски''

Кой ли ше е тоя, който е дал ''заем на Сирака''. :mrgreen:


Цитат:
Лютви Местан (депутат от ДПС): Аз съм кръвна група ЦСКА
Лютви Местан е един от най-запалените привърженици на ЦСКА не само в групата на ДПС, но и в целия парламент. Политикът е и член на фенклуба на червените.
- Аз съм кръвна група ЦСКА. И съм от онези, лошите цесекари, които имат много силни и ярки пристрастия към червения отбор. Прогнозата ми за мача в сряда, която вече споделих пред много мои приятели, е по-скоро това, което искам да се случи: 1:1 в Истанбул, 0:0 на Армията и ЦСКА да продължи с гол на чужд терен - разпалено обясни г-н Местан.
Според него вариантът е напълно реален, въпреки че Галатасарай е доста сериозен отбор. Депутатът се притеснява най-много от богатия турнирен опит, натрупан от Чим Бом в Европа.
- В този мач твърдо съм за ЦСКА, още повече че в Турция не съм фен на Галатасарай. Във всяка една европейска държава си имам любим отбор. В Турция това е един от най-големите врагове на Чим Бом - Бешикташ. Така че раздвоение за предстоящите мачове няма - само ЦСКА - завърши Лютви Местан.


Цитат:
Хюсеин Чауш (депутат от ДПС): Армейците имат уникален шанс
Депутатът от ДПС Хюсеин Чауш ще стиска палци за ЦСКА срещу Галатасарай. Той искрено се надява червените да успеят.
- Армейците имат уникалния шанс да станат първият български отбор, класирал се за групите на Шампионската лига. Ако загубят, дано да е с минимална разлика, която да позволява на реванша да се търси крайният успех - разясни Чауш.
По принцип той симпатизира и на Галатасарай, но в този сблъсък държи на българския шампион.
- А и аз гледам мачове предимно от нашето първенство, особено пък когато играе ЦСКА. Почти не им пропускам мач, така че няма как да не съм за тях. Искрено им желая успех, макар че в Истанбул на червените няма да им е леко - завърши депутатът от ДПС.


Цитат:
Вежди Рашидов (скулптoр): Турският футбол не е за подценяване
Като българин съм за ЦСКА. Въпреки че етносът ми е друг, аз съм гражданин на тази държава и е логично да подкрепя българския отбор. Това бяха първите думи на скулптора Вежди Рашидов, който бе помолен да коментира предстоящия мач на червените с Галатасарай.
- Искрено се надявам българите да продължат напред. Но турският футбол въобще не е за подценяване. Отборите от тази страна от известно време са в подем, така че не могат да бъдат пренебрегвани - обясни скулпторът. - В крайна сметка не бива да мислим толкова за крайния резултат, колкото за красивата игра. Нека победи по-добрият, аз съм на този принцип. Няма нищо лошо в това да уважаваш съперника и да му се възхищаваш, ако го е заслужил. Дано обаче ЦСКА ликува накрая.


Цитат:
През 1994 г. България беше сред най-силните във футбола, после дойде ред и на турците. Явно по съседски успехът се предава. Аз съм горда и щастлива от спортните постижения и на двете страни. Може би на този етап турците имат по-силен футбол и Галатасарай има по-големи шансове да продължи напред, но ако трябва да изразя предпочитание към един от двата отбора, то ще е за ЦСКА - обясни Есил Дюран.
Според певицата успех на червените не трябва да бъде приеман като изнeнада.
- Български отбор никога не е играл в Шампионската лига и като че ли вече е време и това да се случи. Но пак казвам - и Галатасарай да продължи, ще бъда щастлива, защото турското у мен ще заговори - завърши Есил Дюран.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: /анкета/Без цензура!

Мнениеот Red_Neck » 05 авг 2020 20:54

delqnski47 написа:''От Левски признаха: Взехме заем, за да изплатим заплатите на футболистите - Левски''

Кой ли ше е тоя, който е дал ''заем на Сирака''. :mrgreen:

Стойнето.
2 вечери Комарджията и Олимпиеца са му ревали за кинти в комплекса.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 32 госта