КБ: Левски - Локомотив Пловдив |23/06| 20:30 часа

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Кой ще продължи

Левски
77
43%
Локомотив Пловдив
103
57%
 
Общо гласове: 180

realno
Мнения: 6590
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: КБ: Левски - Локомотив Пловдив |23/06| 20:30 часа

Мнениеот realno » 23 юни 2020 22:28

Свършиха се мъките в тоя мач. На едно ново сме с Локо Пд., Берое и СлаБия. Не че те са станали по - силни, а ние станахме като тях след "златния дъжд" на Божков и най - добрия треньор, който имахме в лицето на П.Хубчев. Това е.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: КБ: Левски - Локомотив Пловдив |23/06| 20:30 часа

Мнениеот vvessel » 23 юни 2020 22:28

Късмет, вратар и съдия-амбриаж попречиха да бием днес. Отпадането се дължи изцяло на Хубчев. Тоя боклук ни закопа, като започна от селекцията и завърши с трагично-импотентното състояние на отбора.

Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: КБ: Левски - Локомотив Пловдив |23/06| 20:30 часа

Мнениеот PFCB » 23 юни 2020 22:31

realno написа:Свършиха се мъките в тоя мач. На едно ново сме с Локо Пд., Берое и СлаБия. Не че те са станали по - силни, а ние станахме като тях след "златния дъжд" на Божков и най - добрия треньор, който имахме в лицето на П.Хубчев. Това е.

Голямата ви грешка е, че имате големи очаквания, които не можете да оправдаете. Това ви обрича на нещастие. Приемете, че сте средняк и ще живеете щастливо. Днешния резултат няма да е срамно отпадане, а достойно равенство и т.н.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6862
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: КБ: Левски - Локомотив Пловдив |23/06| 20:30 часа

Мнениеот veni__85 » 23 юни 2020 22:33

realno написа:Свършиха се мъките в тоя мач. На едно ново сме с Локо Пд., Берое и СлаБия. Не че те са станали по - силни, а ние станахме като тях след "златния дъжд" на Божков и най - добрия треньор, който имахме в лицето на П.Хубчев. Това е.

На същото ниво е и един друг отбор, който играе утре срещу Ботев. Иначе за всичко останало си прав.

Dani Kiki
Мнения: 780
Регистриран на: 13 дек 2009 13:57
Контакти:

Re: КБ: Левски - Локомотив Пловдив |23/06| 20:30 часа

Мнениеот Dani Kiki » 23 юни 2020 22:36

PFCB написа:
realno написа:Свършиха се мъките в тоя мач. На едно ново сме с Локо Пд., Берое и СлаБия. Не че те са станали по - силни, а ние станахме като тях след "златния дъжд" на Божков и най - добрия треньор, който имахме в лицето на П.Хубчев. Това е.

Голямата ви грешка е, че имате големи очаквания, които не можете да оправдаете. Това ви обрича на нещастие. Приемете, че сте средняк и ще живеете щастливо. Днешния резултат няма да е срамно отпадане, а достойно равенство и т.н.


Левски ще го има винаги! И духът ще се върне. Ти гледай да си здрав, нас не ни мисли - повече от 100 години ни има.
realno: Бройчо сега се оплаква като клиент изпуснал евтино олио? :)

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: КБ: Левски - Локомотив Пловдив |23/06| 20:30 часа

Мнениеот Michael_Buble » 23 юни 2020 22:38

Влизаха 3 гола (защото ние положенията си ги имахме) и тогава щяха да се леят оди за синия дух. Момчета, хайде да признаем, Левски направи вдъхновено и достойно второ полувреме. Да, футболът не бе извънземен, на някои това им е абсолютния таван, но отборът игра! Упреците ми са за първото полувреме, но свърши!
Аз лично се просълзих на кадрите на плачещия Живко. Беше много трогващо! Плаках от Одеса заедно със Живко. Отборът игра за него. Достоен капитан, човек и левскар. Благодарим ти Живко, да си жив и здрав!!!!
Аз не съм толкова краен песимист. Второто полувреме и кадрите след края ми вдъхват надежда! А тя умира последна....

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: КБ: Левски - Локомотив Пловдив |23/06| 20:30 часа

Мнениеот ChuckNorris » 23 юни 2020 22:42

vvessel написа:Късмет, вратар и съдия-амбриаж попречиха да бием днес. Отпадането се дължи изцяло на Хубчев. Тоя боклук ни закопа, като започна от селекцията и завърши с трагично-импотентното състояние на отбора.


Подкрепям с две ръце!

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6862
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: КБ: Левски - Локомотив Пловдив |23/06| 20:30 часа

Мнениеот veni__85 » 23 юни 2020 22:45

Michael_Buble написа:Влизаха 3 гола (защото ние положенията си ги имахме) и тогава щяха да се леят оди за синия дух. Момчета, хайде да признаем, Левски направи вдъхновено и достойно второ полувреме. Да, футболът не бе извънземен, на някои това им е абсолютния таван, но отборът игра! Упреците ми са за първото полувреме, но свърши!
Аз лично се просълзих на кадрите на плачещия Живко. Беше много трогващо! Плаках от Одеса заедно със Живко. Отборът игра за него. Достоен капитан, човек и левскар. Благодарим ти Живко, да си жив и здрав!!!!
Аз не съм толкова краен песимист. Второто полувреме и кадрите след края ми вдъхват надежда! А тя умира последна....

Второто полувреме играхме така, защото нямаше какво да се губи. Ако бяхме започнали отначало по този начин щеше да е рисковано. Ако първият мач беше завършил по различно, мача нямаше да е такъв.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4439
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: КБ: Левски - Локомотив Пловдив |23/06| 20:30 часа

Мнениеот Kotooshu » 23 юни 2020 22:46

Честит финал на Локо и Успех !
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: КБ: Левски - Локомотив Пловдив |23/06| 20:30 часа

Мнениеот PFCB » 23 юни 2020 22:48

Dani Kiki написа:
PFCB написа:
realno написа:Свършиха се мъките в тоя мач. На едно ново сме с Локо Пд., Берое и СлаБия. Не че те са станали по - силни, а ние станахме като тях след "златния дъжд" на Божков и най - добрия треньор, който имахме в лицето на П.Хубчев. Това е.

Голямата ви грешка е, че имате големи очаквания, които не можете да оправдаете. Това ви обрича на нещастие. Приемете, че сте средняк и ще живеете щастливо. Днешния резултат няма да е срамно отпадане, а достойно равенство и т.н.


Левски ще го има винаги! И духът ще се върне. Ти гледай да си здрав, нас не ни мисли - повече от 100 години ни има.

Кой дух? Някой спомня ли си го? Или го има само на записи от стари ленти?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], TristaNNN, vlong, парци и 36 госта