efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , 05.06|21:00ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Geonik
Мнения: 238
Регистриран на: 03 юни 2016 12:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , 05.06|21:00ч.

Мнениеот Geonik » 03 юни 2020 12:13

Не се безпокойте бре ! :)
Аз например, имам 10 виртуални билета за сектор "В" и карта, също за този сектор, ама няма как да присъствам на стадиона, тъй като, съм прекалено далече от него. Предполагам, че бая други са като мен, а някой са и през десет граници, че и оттатък. :)
Отпускаме ви нашите места.
Според мен, трябва да се реши този проблем, като се допуснат само картодържатели. Всички които имат виртуални билети, знаехме, че те няма как да бъдат използвани за този мач. Те просто бяха дарение и никой няма право да се сърди. Лошото е , че няма време за предварително регистриране на картодържателите, който ще присъстват на мача, За да се пуснат, евентуално реални билети, за свободните места до позволената бройка.
!!! Едно е да си ПРОСТОСМЪРТЕН,а съвсем различно е да си ПРОСТ и СМЪРТЕН ...... но някои така и не го разбраха !!!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , 05.06|21:00ч.

Мнениеот modor » 03 юни 2020 16:34

Уважаеми привърженици,

Във връзка със заповед РД-01-289/02.06.2020 г. от Министерството на здравеопазването, с която се разрешава присъствие на публика на мачовете от първенството на Първа лига при заетост до 30 % от капацитета на стадиона, на двубоя от 25-ия кръг между „Левски“ и „Лудогорец“ на 5 юни, петък от 21:00 часа на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ могат да присъстват притежателите на абонаментни карти за сезон 2019/2020 г. при следните условия:

- От 15:00 часа на 3 юни до 19:14 часа на 4 юни притежателите на абонаментни карти трябва да вземат билет срещу предоставяне на своята карта в официалния магазин на ПФК „Левски“ и касата пред Сектор А на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“

- Желаещите да заявят онлайн своя билет могат да го направят до 19:14 часа на 4 юни на email: club@levski.bgчрез предоставяне на две имена и номер на абонаментната карта (изписан на самата пластика)

- Призоваваме притежателите на абонаментни карти, които НЯМА да присъстват на срещата с „Лудогорец“ да заявят своя отказ на email: club@levski.bgили на телефон +35928477958 най-късно до 19:14 часа на 4 юни чрез предоставяне на две имена и номер на абонаментната карта (изписан на самата пластика)

Обръщаме Ви внимание, че местата на абонаментните карти НЯМА да отговарят на местата на билетите за срещата с „Лудогорец“. Преустановява се и продажбата на билети, с които привържениците могат да поставят своя лик на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов". Закупилите такъв билет ще могат да изпратят своята заявка до 23:59 часа на 3 юни.

Според изискванията за максимален капацитет в сектор „А“ на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ ще бъдат допуснати 1882 зрители. При изчерпване на допустимия капацитет притежателите на абонаментни карти за сектор „А“ ще бъдат пренасочвани към сектор „В“. Влизането на стадиона ще става при строго спазване на обозначения на Вашия билет вход.

Според изискванията за максимален капацитет в сектор „Б“ на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ ще бъдат допуснати 1743 зрители.

Според изискванията за максимален капацитет в сектор „В“ на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ ще бъдат допуснати 1290 зрители.

Уведомяваме Ви, че временно се преустановява продажбата на абонаментни карти за сезон 2019/2020 г.

Обръщаме внимание на притежателите на паркоместа на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“, че влизането им на паркинга на стадиона ще става с абонаментна или паркинг карта, а влизането на стадиона със съответния билет.

Билети за привържениците на гостуващия тим ще бъдат продавани в деня на мача на касата на Сектор „Г“ два часа преди началото на срещата. Цената на входните талони ще бъде 10 лв.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , 05.06|21:00ч.

Мнениеот modor » 03 юни 2020 16:41

Сега може да помрънкаме за късния час на срещата :mrgreen:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Geonik
Мнения: 238
Регистриран на: 03 юни 2016 12:43
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , 05.06|21:00ч.

Мнениеот Geonik » 03 юни 2020 17:04

Айдееее, граби народе, освободих едно място! :)

modor написа:Сега може да помрънкаме за късния час на срещата :mrgreen:


Наистина дойде време за мръъъъъъъъъъннннннннн! :)
!!! Едно е да си ПРОСТОСМЪРТЕН,а съвсем различно е да си ПРОСТ и СМЪРТЕН ...... но някои така и не го разбраха !!!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9406
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , 05.06|21:00ч.

Мнениеот mikata » 03 юни 2020 17:16

Аз го пропускам заради късният час 8-)
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , 05.06|21:00ч.

Мнениеот Warped » 03 юни 2020 19:25

Часа е лош и от гледна точка на физиология и тн. Няма смисъл, те прогрмата си я прават неграморници :lol: и ще е така и след края на тоя шампионат
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Serafim
Мнения: 5262
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , 05.06|21:00ч.

Мнениеот Serafim » 03 юни 2020 20:32

Е как в други първенства играя в 20-22ч? Има и публика даже.

Nilim
Мнения: 284
Регистриран на: 28 дек 2019 08:51

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , 05.06|21:00ч.

Мнениеот Nilim » 03 юни 2020 21:01

Warped написа:И пак мач от 21 часа. Нямат грам акЪл

Всъщност с публика или без мен например тоя час ме устройва идеално. Свършил съм работа, минал съм през нас, след това готови за мача. Ако беше от ммм 17:00 щях да го слушам по радиото...

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2465
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , 05.06|21:00ч.

Мнениеот sinqkrepost1914 » 03 юни 2020 21:04

Warped написа:Часа е лош и от гледна точка на физиология и тн. Няма смисъл, те прогрмата си я прават неграморници :lol: и ще е така и след края на тоя шампионат

Кажи тебе какъв час те устройва, че си най-големият мрънкач на тая тема, нищо, че сигурно не си стъпвал на Герена последните 2 години ?
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], ikar и 50 госта