Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

theprideofplovdiv
Мнения: 523
Регистриран на: 19 окт 2009 17:52
Skype: dsadsa
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот theprideofplovdiv » 22 май 2020 01:01

Започвам с това, че съм от Локо Пловдив.
Знам, че си обичате клуба,както ВСЕКИ , но големият ви проблем е грандоманщината, затова ви наричаха евроидиоти,затова изгубихте титла в последния кръг,която бяхте вече взели в главите си и т.н., и т.н.Говорил съм си приятели левскари, те не са съгласни с това при вас винаги да се говори повече отколкото да се действа.
Не разбирам защо просто не се върнете в трета лига и да започнете начисто?Показахте, че сте единни в трудни моменти, браво.Покажете и достойнство, това с Пеевски е грозно.
Най-смешното е,че обвинявате Божков, който реално ви спаси от фалит и от непосилни за изплащане дългове, а сега приехте дарение от тоя дето ви съсипа.Срам ме е от тези,които сте съгласни с това дарение.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12942
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Eminem » 22 май 2020 03:50

1. Кога сме били в трета лига, че да се връщаме там ?
2. Как се започва начисто от трета лига ? Не ми е ясно. Това е някаква магическа лига, която ти стопява дълговете ли ?
3. Защо очаквате от феновете да обявят фалит и да пратят отбора във вълшебната трета лига? Клубът си има ръководство.
4. Начисто означава закриване и създаване на ново дружество без дългове. Това означава край на ФК Левски. Не знам кой нормален левскар ще го иска това. Ако има уж левскари, които го искат, кой ви спира и сега да си направите нов клуб ?
5. Изведнъж се появиха много загрижени за нас хора, които искат да обявим фалит. Брей...каква загриженост....
И мен ме е срам, че приеха дарението, но какво да направим? Има си ръководство, което не послуша една част от феновете. Трета лига може ли да връща времето назад или да изтрива случили се събития ?
Божков вече наистина започна да се гаври с клуба. Анкетата е абсолютна подигравка и напълно си заслужава обвиненията и обидите!

krumeto
Мнения: 3781
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот krumeto » 22 май 2020 04:22

Eminem написа:1. Кога сме били в трета лига, че да се връщаме там ?
2. Как се започва начисто от трета лига ? Не ми е ясно. Това е някаква магическа лига, която ти стопява дълговете ли ?
3. Защо очаквате от феновете да обявят фалит и да пратят отбора във вълшебната трета лига? Клубът си има ръководство.
4. Начисто означава закриване и създаване на ново дружество без дългове. Това означава край на ФК Левски. Не знам кой нормален левскар ще го иска това. Ако има уж левскари, които го искат, кой ви спира и сега да си направите нов клуб ?
5. Изведнъж се появиха много загрижени за нас хора, които искат да обявим фалит. Брей...каква загриженост....
И мен ме е срам, че приеха дарението, но какво да направим? Има си ръководство, което не послуша една част от феновете. Трета лига може ли да връща времето назад или да изтрива случили се събития ?
Божков вече наистина започна да се гаври с клуба. Анкетата е абсолютна подигравка и напълно си заслужава обвиненията и обидите!

Подкрепям написаното. Не съм от Левски, но нямам нищо против отбора. Нека да е в ППЛ и да има конкуренция.
Трета лига няма да изчисти греховете.
Пеевски "лош". Добре, кой е добрият? ГГ, Черепа, Василев ...КОЙ?
Добре решават повечето фенове - да се търси път, дори пътека и да се издължите.
Успех.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 22 май 2020 09:11

Дългогодишното "партньорство" между престъпната организация СЗ и техния покровител Бойко Методиев Борисов ... доведоха нещата до там, че има левскари който се радват на това "дарение" от този който ни краде години наред !
Написаха се не по малко срамни декларации към същото лице БМБ , мазните бибитки към БМБ от кого ли не са ясен признак , че нищо добро не ни чака и ако някой си мисли , че сме ударили дъното много се лъже !
Някой ще излезе ли да каже истината за "подаръка" от Батков към Тръста ?
През 2015 г. "ЛЕВСКИ" го продадоха и предадоха на мафията наречена още от друг мафиот хунта !!!
Показахме , че можем да се обединим , да спасим отбора от фалит ... дори да го издържаме , но това не е вариант за тези с "даренията" и онези бизнесмените , дори не е вариант за "тенекиените глави" , тези които още сънуват титли купи и пробиви с Европа .
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22951
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 22 май 2020 09:17

В учебниците по история пише, че там, където управляват военни, управлението се нарича хунта.

Потребителски аватар
rasputin_nk
Мнения: 656
Регистриран на: 14 дек 2016 11:46
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rasputin_nk » 22 май 2020 09:28

В 10:00 часа Васил Божков ще обяви, че с Георги Попов анулират първото джиро до ББ и акциите ще бъдат джиросани наново на Наско Сираков. До няколко часа акциите ще бъдат в ръцете на г-н Сираков.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 22 май 2020 09:28

Някой с инфо какво стана със страницата във фейсбук на "Ултрас Левски" ?
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33187
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 22 май 2020 10:01

Васил Божков
Току-що ·
През януари предадохте ПФК ЛЕВСКИ / PFC LEVSKI, май месец го хвърлихте в задкулисието.

Слабият и объркан премиер Boyko Borissov, даващ непрекъснато съвети за собствеността и какво да се случва с отбора, не посмя да поеме отговорността за „любимия“ си клуб.

Наско Сираков ще получи собствеността на акциите при съгласие от негова страна.

Успех на „Левски“.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 22 май 2020 10:04

Kotooshu написа:Някой с инфо какво стана със страницата във фейсбук на "Ултрас Левски" ?

Направили са им организирана атака с доклади.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 22 май 2020 10:11

modor написа:
Kotooshu написа:Някой с инфо какво стана със страницата във фейсбук на "Ултрас Левски" ?

Направили са им организирана атака с доклади.


Мерси , предполагам не от НКП-СЗ и приятели ;)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito, sokoleto46 и 19 госта