Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4375
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 16 фев 2020 10:51

skitnik32 написа:
vvessel написа:Гледах един филм за кучешки впрягове и че не е проста работа, как се подреждат кучетата. Може да се сбият едно с друго или да си оплетат каишките и т.н. Все си мислех, че ако имаш кучета от около година, вече им знаеш и кътните зъби и ще успееш да ги дресираш и да ги впрегнеш правилно. Славчев правилно каза, че са кучета, ама кучкаря повече на рибар мяза. Рибар за когото важи поговорката - сухо дупе риба не яде. Следващите 3 мача, ако остане пак на сухо, при нормални обстоятелства, рибаря би трябвало да си събира такъмите. Проблема е , че обстоятелствата не са нормални и ще трябва да го търпим, докато той реши. А кучетата се хвърлят колкото могат, но само с желание не става.
Спомням си, преди години бяха монтирали на стадиона някаква система , която следи кой футболист колко километра е избягал даден мач. Един мач с Локо Сф, който загубихме, се оказа, че Йовов беше навъртял някакви рекордни километри. Над 13 май бяха. Та, не е важно колко бягаш, а как.


Абе няма ли модератор да му запуши устата на тоя. Не се спря да плюе по отбора и Хубчев. ми то втръсна вече. Небива да сме Реал Барселона или Байерн. Те и те губят мачове... ние равен правим и ревем кат вдовица за ...

Къде видя да плюя по отбора бе отворко? Аман от хубчевисти правещи се на левскари.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9364
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 16 фев 2020 10:59

https://www.levski.com/



[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=N4nQ-QR0U5k&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3f6ygiL-3v08D8LtNwgl7t8XlSz1EAUWxGEI8DwE-5vKBB801LOFoPzZU[/youtube]
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12437
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 16 фев 2020 12:54

Ако се върнем на темата за спонсорствата и по-конкретно рекламодателите, ви съветвам да си пуснете Берое - Етър и да броите колко рекламни пана има на стадиона в Стара Загора - кеф ти минерална вода, кеф ти кръчми, хотели, кокошарници, вино, кабели, гипс и какво ли още не, и то наред с обичайните компании за спортни залози. :shock:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

skitnik32
Мнения: 382
Регистриран на: 24 юли 2008 20:15
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот skitnik32 » 16 фев 2020 12:57

vvessel написа:
skitnik32 написа:
vvessel написа:Гледах един филм за кучешки впрягове и че не е проста работа, как се подреждат кучетата. Може да се сбият едно с друго или да си оплетат каишките и т.н. Все си мислех, че ако имаш кучета от около година, вече им знаеш и кътните зъби и ще успееш да ги дресираш и да ги впрегнеш правилно. Славчев правилно каза, че са кучета, ама кучкаря повече на рибар мяза. Рибар за когото важи поговорката - сухо дупе риба не яде. Следващите 3 мача, ако остане пак на сухо, при нормални обстоятелства, рибаря би трябвало да си събира такъмите. Проблема е , че обстоятелствата не са нормални и ще трябва да го търпим, докато той реши. А кучетата се хвърлят колкото могат, но само с желание не става.
Спомням си, преди години бяха монтирали на стадиона някаква система , която следи кой футболист колко километра е избягал даден мач. Един мач с Локо Сф, който загубихме, се оказа, че Йовов беше навъртял някакви рекордни километри. Над 13 май бяха. Та, не е важно колко бягаш, а как.


Абе няма ли модератор да му запуши устата на тоя. Не се спря да плюе по отбора и Хубчев. ми то втръсна вече. Небива да сме Реал Барселона или Байерн. Те и те губят мачове... ние равен правим и ревем кат вдовица за ...

Къде видя да плюя по отбора бе отворко? Аман от хубчевисти правещи се на левскари.




абе ти ме изкара бошковист, сега хубчевист очаквам скоро време и ганчевист да ме направиш. не ми харесва всеки сезон да правим нова селекция.
до вчера го славехте ПХ днес да го плюем щото видиш ли не спечелил мача с припсовете. аи спрете се малко.

drvasko98
Мнения: 7078
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот drvasko98 » 16 фев 2020 12:59

mikata написа:Хубчев няма спечелен важен мач :idea: Аз ли съм виновен,че излиза като н....н във важните мачове :(


Кой мач е важен и кой не е? Срещу Ларнака примено е бил важен, а срещу Ружомберок не е бил важен, правилно ли съм разбрал? Срещу Берое на Герена е бил важен, а двата срещу Черно море примерно не са, правилно ли съм разбрал? Гостуването на Локо Пловдив е било важно, но домакинството - не, правилно ли съм разбрал?

А иначе че нищо не играем след Марияни е факт. На този фон направо много точки взехме.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот hydetoshi » 16 фев 2020 13:55

TristaNNN написа:Ако се върнем на темата за спонсорствата и по-конкретно рекламодателите, ви съветвам да си пуснете Берое - Етър и да броите колко рекламни пана има на стадиона в Стара Загора - кеф ти минерална вода, кеф ти кръчми, хотели, кокошарници, вино, кабели, гипс и какво ли още не, и то наред с обичайните компании за спортни залози. :shock:

Стара Загора е най-бързо развиващия се град в България.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ЕМИЛ » 16 фев 2020 14:36

Вчера не можахме да бием пак заради онзи страхливец Хубчев. Еуфория сред феновете, целия стадион син, люляците с куп контузени и Хубси излиза без нападател...

Ми не е за Левски този треньор


Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12437
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 16 фев 2020 15:33

Чакай ти идеали, ценности и уважение от футболисти на ловешката школа, станали припознавачи впоследствие. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот zlatan » 16 фев 2020 17:25

Защо ли си мисля че Хубчев най добре познава футболистите си.Робърта контузен,Костов все още слабичък,Алар без коментар.Нашимиенто според мен беше най добър вчера,а и може би искал да изненада протежето на Люпко.
Колкото до евентуална смяна на Хубчев сега-пълна подкрепа от мен за сегашния тренер.
LEVSKI_FOREVER


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: goltupan и 52 госта