Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21487
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 30 окт 2019 09:39

[strike]ПК говори за "парашутисти"? Хахахаха, няма толкова нагло човече.[/strike]
Последна промяна от metodito на 30 окт 2019 09:45, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот specter » 30 окт 2019 09:43

Васил Колев, Мето. Не ПК.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21487
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 30 окт 2019 09:48

specter написа:Васил Колев, Мето. Не ПК.


Алеле, как се хвърлих на метенето. :lol:
Сори. Е, щом са думите на Васко е друго. Нямам нещо против човека.

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот meteorit » 30 окт 2019 09:56

Левскарите могат много лесно да изразят отношението си към "разцеплението" - като пеят заедно с феновете от блок 5 и изолират политическите герберастко-депесарски марионетки от софия-запад.

Точно тея от сз се говореше, че са били готови да подкрепят вариант Тире, стига да има кеш. Сектор А и В - солидарни с блок 5 :arrow:
Последна промяна от meteorit на 30 окт 2019 09:59, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2461
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот sinqkrepost1914 » 30 окт 2019 09:56

Тоя Васил Колев се показва като една доста удобна и добре приведена патерица..
Почва да вади някви интригантски ''разкрития'' по фб, за повечето от които обикновения левскар не знае дали са така. Именно на това се разчита в тази клюкарска манипулация. Да се моделира мнението на левскарите, чрез някакви ''тъмни'' новини, за чиито произход и достоверност май гарантира само той хаха. Истината е, че туморът, който пречи на Левски и публиката му не е в сектор А и това се вижда ясно, чрез многобройните случки в последните 3 години и половина. Ебаси смешника, яко си е повярвал. Явно се изявява като говорител на СЗ, в качеството си на човек с няколко мозъчни гънки повече, отколкото стандартно имат тези в сектор Б, но се вижда, че не може добре да ги използва.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12846
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Eminem » 30 окт 2019 09:58

След като прочетохте какво е написал васил колев, представете си какъв трябва да си, за да го наречеш син апостол.
И тоя ще ми говори, че му преиначаваме думите.

danon
Мнения: 246
Регистриран на: 28 авг 2019 21:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот danon » 30 окт 2019 11:05

Очко Бибочко е от приятелската клика на брат му на Младежа.. Не знам каква простотия е написал, ако някой му се занимава да го пейстне цялото лааайно.. ама помня частите за юбилея, там беше направил страхотна бибитка на Младежа. Беше го изкарал като Супермен тоя затворник, паразитиращ на гърба на Левски и слуга на Бойко. Бибочко и шамареното писателче Милен Панайотов са най-гнусните ибрикчии в това, което са превърнали сектор Б :!:

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот specter » 30 окт 2019 12:27

danon, ето го цялото му "изявление".

Препрочитам отново какво казва НАШИЯТ клуб Левски във вчерашното си скромно съобщение. Всички фенове са добре дошли с шалове и знамена да подкрепят отбора, няма да се допускат в сектор А знамена, мегафони, барабани и т.н.
След това препрочитам отново какво казват „джимитата“ в „Работническо дело“. А именно, че щели да останат на местата си в Сектор А и да подкрепят Левски, като призовават и другите левскари да го правят. Което е похвално!
Само че нещо ми липсва, а предполагам липсва и на всеки средно интелигентен човек. Пак прочитам какво са написали от клуба и се мъча да открия къде там пише, че някой гони някого от Сектор А, за да декларира някой че оставал? НИКЪДЕ.
Значи има една голяма дупка в информацията, за която можем да гадаем. Хайде, аз не гадая, защото имам съвсем точна информация, но повечето левскари гадаят.
Дупката идва оттам, че лидерчетата на тази група съвсем умишлено и целенасочено предпочитат да спестяват информацията за това с кого се срещат, защо се срещат, какво се разбират/не се разбират, от какво се отмятат/променят и пр. В най-добрия случай двама-трима от тях, които участват в тези срещи спускат на някакъв малко по-разширен кръг някаква информация (дали е точната и обективната?), оттам тя се фризира и докато стигне до лайковете и споделянията в социалните мрежи, тя е добила съвсем различен вид. Колко например левскари знаят, че те се срещат с Божков? А колко левскари знаят какво се разбират? Много малко.
И тук идва главното. Който веднъж е излъгал някого, той е готово да излъже винаги. Както едно от лидерчетата Митко ми лицемерничи и прави великите си „компромати“ с личните ни чатове, така ще излъже и своите, за да си спаси гъза. Веднъж лъжец и интригант – винаги лъжен и интригант.
Значи ако има някой неразбрал (защото е публична тайна), но ръководството на Левски от най-високо ниво не иска да се смесват ултрас сектора с не-ултрас публиката, част от която очевидно се чувства некомфортно. Със сигурност има притеснени хора, когато „нашите“ се замерят с публиката на Ботев („защитават честа на Левски!“), замерят се пред сектора с камъни с враговете си от „София Запад“, държат се гаменски по алеята, докато са съпровождани от полиция и подвикват на тези, които не харесват и т.н. Кое точно им е различното?
И след като ръководството на клуба иска да няма ултрас-трибуна, където на някого му е скимнало, търси решение. Имало е уговорка да се преместят в Сектор В, където поне няма семеен сектор, от която „джимитата“ са се отметнали. Доколкото разбирам ръководството на клуба е инициирало и помирителна среща, която на този етап не е завършила с успех и мерките са резултат от нея. Поне аз така тълкувам нещата, а недвусмислено това се потвърждава и от непоисканата декларация, че те били оставали някъде.
Личното ми мнение е, че клубът и в частност собственика прави твърде голям компромис като изобщо се вижда с тях, с което става първият собственик, който го прави. Защо? Ами кои точно са те? Организация ли са? Не са. Съществуват ли юридически и могат ли да носят отговорност? Не съществуват. Как примерно някой може да се разбере и договори с тях? Ами никак, само с приказки, от които се отмятат, както се случи.
Същевременно имат претенции към клуба и всички околни. Искат да си конфедерират някаква част от стадиона, която да се управлява по техни правила и да не важат тези на клуба. Идва мач с Ружомберок и искат квота билети. Защо? Клубът дава първо на абонатите (има и сред тях такива), после на организирани фенклубове. Кои са те всъщност? Една група хора, които заедно ходят на стадиона. И не са повече от нито една подобна група левскари, която ходи заедно на мач. Да направят организация, да я регистрират, да могат да носят отговорност и да могат най-малкото да подпишат договор, за да ги взема някой насериозно. Опитах се най-добронамерено да им го обясня, когато се опитваха да ме привлекат от тяхната страна на войната им със „София Запад“, но за тях явно единственото важно е да противопоставят хора. А както се оказва и да „ме интервюират“ с чатове.
И в тази връзка. Не зная колко хора знаят, но са правени много опити за помирение. При един от тези, аз лично загубих вяра, че нещо се получи и наистина поставих под съмнение намеренията на „джимитата“. Съвсем откровено, но винаги се отнасям с разбиране към всеки левскар, който декларира намеренията си да се бори за чистота и истина, стига си ги подкрепи с действия.
За кой случай обаче говорим? Мисля, че е преди две или три години. Среща ме един приятел и казва, че било постигнато съгласие между „джимитата“ и „нкпсз“ и войната свършвала. Ентусиазирано ми обясни, че „джимитата“ поемат дейността с фенартикулите, като ще са напълно независими – ще измислят, произвеждат, продават, отчитат и съответно ще реализират идеята си хореографиите да се издържат изцяло от продажбата на фенартикули. Ще се оформят договори, те ще бъдат изцяло отговорни и ще контролират всичко, включително като материално отговорни лица и т.н. Направо не можех да повярвам на ушите си! Попитах в НКП вярно ли е, потвърдиха и само ги поздравих, защото по този начин ще рухнат митовете. Само че после нашите приятели решили и се отметнали, даже съвсем директно с „да го д.хат“ и като резултат един от тях изял шамар, при това от тези, които сега са заедно с тях във въпросния блок.
Е какво искат повече? Значи вместо да покажат на всички левскари как се прави и как трябва да изглеждат нещата, те се дръпват, защото може да се получи друг резултат и да се види, че нещата не са така, както си ги мислят. Или с други думи да се окажат неможачи, каквито всъщност са. Много по-добре е да поддържат мита за „бизнеси“, „източване“, „рекет“, върху който да търсят подкрепа и един ден да превземат Сектор Б.
Хайде да видим дали някой ще опровергае това! Е как точно да ги вземам аз или други левскари насериозно.
Стига за днес, продължавам утре с други ракурси. Само ще завърша с мотивацията защо го правя. Когато този Митко, интервюиращия, ми беше представен от мой приятел, той не ме попита имам ли желание да се занимавам с техните „проблеми“, а ми го вмени като принципно задължение да бъда на „правилната страна“, която е тяхната. И върху това се изграждаше цялата ни комуникация – може да се види и в циркулиращите чатове. Естествено Митко няма топки да покаже на своите съмишленици цялата комуникация, така както едва ли има топки да препредава всички разговори с ръководството на Левски на най-високо ниво. Нещо, в което съм абсолютно сигурен! Ако го прави, ще бъде грабнат от своите, защото ще рухне всичко, върху което е изградена цялата манипулация. Ами след като зорлем ме вкарват в тази простотия, няма проблем – ще си казвам мнението. Това, което е сигурно е, че то може и да не е най-желаното, ама си е моето.
И по-важното. Както казва един левскар в дискусиите, които се оформиха: тези момчета започнаха да рушат нещата на структурно ниво, т.е. рушат основните на Левски и левскарството и вече стават проблем за общността. На проблемите трябва да се дава някакъв отпор, както съм опитвал да даваме на парашутисти и всякакви интересчии, които тормозят Левски години наред. Всъщност „джимитата“ са тирето на Сектор Б. С тая разлика, че Сектор Б още е тук и е непоклатим.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4425
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 30 окт 2019 12:43

Ах , колко хубаво звучи "СИН АПОСТОЛ" на фона на това което се случва от години в Левски !
В една от предишните му диарии на този "СИН АПОСТОЛ" , "величаеше" Черепа и как щели сме да скъсаме политико-икономическата обвързаност с Тиквоча ... да , ама не !
А за това лайно , е хубаво някой който не го е гнус да го постне тук цялото да го четат повече хора , белким и "слепия" да прогледне какво се случва в клуба и накъде отиваме .
Силно се надявам НЕ АДВОКАТА на СЗ и фена на този "СИН АПОСТОЛ" да има поне малко достойнство и да се извини на голяма част в този форум ...
Баси майката до къде го докарахме , малко останалите истински левскари са :
Всъщност „джимитата“ са тирето на Сектор Б. С тая разлика, че Сектор Б още е тук и е непоклатим.


И да , СЗ радушно са били ЗА варианта ТИРЕ СЕПТЕМВРИ .

Гнусни долни продажни чорбари сте , вече не е смешно , а ?

п.п. Няма да е и никаква изненада да започнат още по гнусни и долни провокации към момчетата от блок 5 !!!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12421
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 30 окт 2019 12:48

Kotooshu написа:...
Силно се надявам НЕ АДВОКАТА на СЗ и фена на този "СИН АПОСТОЛ" да има поне малко достойнство и да се извини на голяма част в този форум ...

Знам, че визираш мен. Нямам за какво да се извинявам никому в този форум! Имам мнение, така както съфорумниците имат такова. Те споделят своето, аз моето. Дискутираме, спорим ... все нормални работи за един форум.
Да съм се бил извинил на съфорумниците, вика ... :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, suni и 45 госта