Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12903
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Eminem » 29 окт 2019 14:55

TristaNNN написа:
Eminem написа:Няма никакво преиначаване на думите ти, защото един "апостол" няма как да е приятел със сз! Разбираш ли несъответствието апостол - приятел на сз ! Меко казано е нелепо! Не ми казвай какво е бил направил, факт е, че е близък със сз. Това е!

А как да коментираме историята със съседа ти, която няма абсолютно нищо общо със случая ?

Интересно ми е твоето обяснение защо още няма задържани ? Егати, все едно цру го е организирало. Толкова ли са некадърни, че още не могат да ги намерят ? Представяш ли си тогава нивото на националната ни сигурност какво е ?

Ми аз по тая твойта логика, ако се върнем на примера ми със съседа, не бива да го поздравявам даже, щото навремето е излежал присъда за убийство.

Отново даваш много грешен и неуместен пример! Твоят съсед продължава ли да убива хора ? Ако продължава, ще го поздравяваш ли? Хората от сз никога НЕ СА СПИРАЛИ да ощетяват финансово клуба! Никога НЕ СА СПИРАЛИ да заличават левскарските ценности и идеали! Защо тогава даваш този пример със съседа ? Разбираш ли колко е грешен ?
Друга твоя поредна простотия - сравняваш всичко направено от сз дотук, с пушене на трева и неправилно паркиране. Ти нормален ли си ?
Кой истински левскар ще поздрави човек от сз, когато го види на улицата или на стадиона?
Кой ? Хайде, тук от форума да кажат дали ще ги поздравяват. Ако обичаш клуба, това няма как да стане! Пък какво остава да си им приятел, както апостолчето колев...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12468
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 29 окт 2019 15:31

Eminem написа:
TristaNNN написа:
Eminem написа:Няма никакво преиначаване на думите ти, защото един "апостол" няма как да е приятел със сз! Разбираш ли несъответствието апостол - приятел на сз ! Меко казано е нелепо! Не ми казвай какво е бил направил, факт е, че е близък със сз. Това е!

А как да коментираме историята със съседа ти, която няма абсолютно нищо общо със случая ?

Интересно ми е твоето обяснение защо още няма задържани ? Егати, все едно цру го е организирало. Толкова ли са некадърни, че още не могат да ги намерят ? Представяш ли си тогава нивото на националната ни сигурност какво е ?

Ми аз по тая твойта логика, ако се върнем на примера ми със съседа, не бива да го поздравявам даже, щото навремето е излежал присъда за убийство.

Отново даваш много грешен и неуместен пример! Твоят съсед продължава ли да убива хора ? Ако продължава, ще го поздравяваш ли? Хората от сз никога НЕ СА СПИРАЛИ да ощетяват финансово клуба! Никога НЕ СА СПИРАЛИ да заличават левскарските ценности и идеали! Защо тогава даваш този пример със съседа ? Разбираш ли колко е грешен ?
Друга твоя поредна простотия - сравняваш всичко направено от сз дотук, с пушене на трева и неправилно паркиране. Ти нормален ли си ?
Кой истински левскар ще поздрави човек от сз, когато го види на улицата или на стадиона?
Кой ? Хайде, тук от форума да кажат дали ще ги поздравяват. Ако обичаш клуба, това няма как да стане! Пък какво остава да си им приятел, както апостолчето колев...

Гледай сега, давам ти пример, който да е лесно разбираем пък и понеже постоянно го въртиш тъничко в коментарите ти. Сега, никой никога не е твърдял, още по-малко пък аз, че СЗ не са правили и правят простотии и никой никога не ги е защитавал за глупостите им, когато са виновни, когато са хванати в крачка, когато са заснети и т.н. Наистина не вярвам, че има нормален левскар, който би го направил. Обаче тука сте двама-трима дежурни и само като стане нещо веднага рипате с клетвите и заканите. Ваша воля, господа прокурори, ама да ви припомня последните случки - знамето с кокалите в Ружомхужом, боя в Словакия. Сещате ли се колко пяна ви изтече от устата пък какво стана накрая - тия лошите не били виновни май, а?
И да не ме разберете както ви е угодно сега! Не ги защитавам, а призовавам да съдите хората по делата им, като има нещо черно на бяло, а не по ваше си подразбиране!
Обаче ти и онзи другия продължавате да си въртите някаква плоча, че едва ли не хора, които се познават и са имали разни отношения по стадионите през годините, не трябва даже да се поздравяват, щото еди какво си, че и видиш ли, който поздравявал свои познати от СЗ, не обичал клуба. Абе, вие двамата в пристъп на някаква онлайн агресия и вживяване като форумни революционери ли ги плещите такива щуротии или просто сте се подкарали с пиенето рано-рано? И понеже питаш кой кого поздравявал, ето, от форума, аз ти казвам - Аз поздравявам, щото имам познати и там! И ми е през к*ра кой какво мисли за мен като левскар, защото допринасям достатъчно с разни работи за клуба. За последните 3-4 години съм си купил 5-6 екипа от магазина, спален комплект, билети за мачовете преди, напоследък сезонни карти за А, пазарувам и други джунджурии и, както казах, ме боли кой какво мисли за моята левскарщина, че даже ми е смешно разни, де не са стъпвали на стадиона от Батково време или от финала със Славия, да определят кой е какъв левскар е и кой не. Въобще, то като се замисля, тука много революционери, много нещо. Много проповедници, баси! А на стадиона - почти едни и същи лица, не много на брой на фона на онлайн претенциите и високопарните мнения.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4439
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 29 окт 2019 16:02

Баси мамата до къде го докарахме , да се клевети СЗ и да им се заканваме
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Обаче тука сте двама-трима дежурни и само като стане нещо веднага рипате с клетвите и заканите

сгъвай цирка
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

vvessel
Мнения: 4391
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 29 окт 2019 21:15

Интересно, но никой не направи връзка с ограниченията в блок 5 и излязлата преди 2-3 дни информация, че ръководството на Левски е клекнало пред СЗ и са почнали да им плащат. За мен тези ограничения са сигурен признак че информацията е вярна.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15239
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот miro_rz » 29 окт 2019 21:16

damyanov1963 написа:Ами антилевскарскатаправителственаполитика успешно дълбае напред. След съсипването на най-мощния и многолюден сектор в България, сега е ред и на наченките му, като Блок 5(дали след време няма да излезе и книга - Ние бяхме Блок 5), а иначе нека разни отборчета на които правителстеата им подаряват ТЕЦ-ове, строят им стадиони, подаряват им лицензи на други отбори за да не фалират, както и правят професионални лиги, нека да говорят, че ние сме отбра на всички власти.
Как не разбирате, че една публика съставена от фракции е като политическа коалиция, в която вътрешните междуособици са приоритет в борбата за лидерство?!
Щастлив съм, че по мое време нямаше такива гнусотии, не купувахме билети ОНЛАЙН от Тикетпро, а се редяхме с часове на опашки, но за това пък пълнехме стадионите и бяхме, като един ЮМРУК, за всеки, който ни се опълчи!

[offtopic]Ще измислиш нова най-дълга българска дума :mrgreen:[/offtopic]
Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21530
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 29 окт 2019 22:02

vvessel написа:Интересно, но никой не направи връзка с ограниченията в блок 5 и излязлата преди 2-3 дни информация, че ръководството на Левски е клекнало пред СЗ и са почнали да им плащат. За мен тези ограничения са сигурен признак че информацията е вярна.

Направи се. @mikata иначе го каза (че е "клекнало" - аз се усъмних...). След това нареждане обаче...

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4439
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 29 окт 2019 22:57

vvessel написа:Интересно, но никой не направи връзка с ограниченията в блок 5 и излязлата преди 2-3 дни информация, че ръководството на Левски е клекнало пред СЗ и са почнали да им плащат. За мен тези ограничения са сигурен признак че информацията е вярна.


Kotooshu написа:Бизнесмените изпълниха поредната поръчка на ББПП , сега "берат" плодовете на "труса " си , честито на онези които подкрепят "СИНИТЕ АПОСТОЛИ " , спасителите наши :shock:
Няма нищо случайно .
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2465
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот sinqkrepost1914 » 30 окт 2019 04:04

vvessel написа:Интересно, но никой не направи връзка с ограниченията в блок 5 и излязлата преди 2-3 дни информация, че ръководството на Левски е клекнало пред СЗ и са почнали да им плащат. За мен тези ограничения са сигурен признак че информацията е вярна.

Върни няколко страници назад, доста хора го отбелязахме това. То и за слепец е ясно по чие искане се правят тези рестрикции..
Такса спокойствие отново си тече, а Божков се оказа поредния мекушавец, дето тук го изкарваха некъв авторитет.
Заплатаджиите отново ще преживяват покрай Левски. Според мен СЗ осъзнават колко жалко изглежда сектор Б и как блок 5 ги заглушават постоянно и атмосферата там е в пъти по-добра, което не им се харесва. Друго си е да грачиш на мегафона цял мач 5 скандирания и да не може една песен да се изпее.. жалко, жалко, мъртвешки сектор стана Б..
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот specter » 30 окт 2019 08:52

Васил Колев е изтупал страхотна простотия във Фейсбук във връзка със скорошните събития. Почти повърнах, докато я четох. Абсолютен смешник.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот terata » 30 окт 2019 09:00

specter написа:Васил Колев е изтупал страхотна простотия във Фейсбук във връзка със скорошните събития. Почти повърнах, докато я четох.


Ще копирам част от нея, да се запознаят повечко хора с думите на този "син апостол", та белким прогледнат що за стока е.
Тези момчета започнаха да рушат нещата на структурно ниво, т.е. рушат основните на Левски и левскарството и вече стават проблем за общността. На проблемите трябва да се дава някакъв отпор, както съм опитвал да даваме на парашутисти и всякакви интересчии, които тормозят Левски години наред. Всъщност „джимитата“ са тирето на Сектор Б. С тая разлика, че Сектор Б още е тук и е непоклатим.


Та така, блок 5, южна дивизия или така наречените "джимита" е в основата на всички злини и проблем за обществото. Тези момчета рушат основата на Левски и левскарството. Не тези които бият, трошат, вдигат свастики, пребиват служители на клуба, носят глоба след глоба на клуба, не, проблема е блок 5.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67, mikata, scooool и 23 госта