Петър Хубчев

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Всеки нов треньор заслужава кредит на доверие. Вие ще му дадете ли такъв?

Да
528
61%
Не
343
39%
 
Общо гласове: 871

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12468
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот TristaNNN » 19 сеп 2019 15:13

blue avalanche написа:
koisa написа:
blue avalanche написа:Доказано е, че зимата е най-тъпото време за свестни трансфери.
1. На никой уважаващ себе си футболист договорът му не изтича през зимата.
2. Докато футболистът се нагоди към шампионата и отбора - сезонът взел, че свършил. А, не дай си Боже, да се контузи по време на паузата.
Да видим, все пак...

Мисля си, че тази зима ще купуваме и няма да търсим играчи с изтичащи договори и без отбори от месеци. :roll:

Ние какви приходи имаме, че да харчим за играчи?
После, когато трябва да се явяваме в УЕФА с финансовия учет, да не се червим и "мачкаме каскета"? И да плащаме глоби, защото сме на минус с финансовия феърплей?

Toчно така. Брех, още някой се е светнал, че не сме в много изгодна ситуация да харчим, чак не мога да повярвам. :o
Щото тука се правеха сметки на парите от Мариан, как трябвало такъв и такъв да се купи, за толкова и толкова пари.
Аз мисля, че на зима ще дирим свободни агенти или такива под наем с опция за откупуване след време (както Холмар, примерно), макар че не съм много сигурен, че нашите ще се засилят да мъкнат нови футболери, ама да видим, де.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот Warped » 19 сеп 2019 15:28

Брех нетрябва да харчим, а всички нови с пари :lol: :lol: :lol:
Кой знае и кви заплати взимат
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

drvasko98
Мнения: 7104
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот drvasko98 » 19 сеп 2019 15:52

blue avalanche написа:
drvasko98 написа:Ще се радвам, докато и ако има за какво, но няма да плюя наред по левскари, които не са го заслужили с нищо. Все пак Жил Висенте играят в А група на Португалия, а не в Б на Дания или Турция

Големият "левскар" Краев се опита да извива ръцете на моя любим клуб, заблуждавайки се, че е голямата работа. Забравяйки, че пред Клуба, той е никой! И блестящата му "кариера" го доказа.


Ами стана шампион, може би в едно малко по-добро първенство. Левски стана ли? А си тръгна продаден за пари, доколкото помня. Я припомни точно как е опитал да извие ръцете на клуба, цитирай числа някакви

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот blue avalanche » 19 сеп 2019 16:45

drvasko98 написа:
blue avalanche написа:
drvasko98 написа:Ще се радвам, докато и ако има за какво, но няма да плюя наред по левскари, които не са го заслужили с нищо. Все пак Жил Висенте играят в А група на Португалия, а не в Б на Дания или Турция

Големият "левскар" Краев се опита да извива ръцете на моя любим клуб, заблуждавайки се, че е голямата работа. Забравяйки, че пред Клуба, той е никой! И блестящата му "кариера" го доказа.


Ами стана шампион, може би в едно малко по-добро първенство. Левски стана ли? А си тръгна продаден за пари, доколкото помня. Я припомни точно как е опитал да извие ръцете на клуба, цитирай числа някакви

Понеже "стана шампион" със Средната земя и е страшно ценен в Дания, затова се чудеха как да го разкарат. Дали да го продадат или под наем. И вече си скубят косите, че се излъгаха да подпишат толкова дълъг договор с този "страхотен" футболист. Така както навремето Удинезе с Вутов.
Мидтиланд е готов да продаде или да преотстъпи Божидар Краев, съобщи спортният мениджър на датския футболен вицешампион Свенд Гравесен. 22-годишният Краев, който е национал на България, не успя да се утвърди в състава в първите два сезона в клуба, като записа 5 гола в общо 37 мача, но основно като резерва. През последната кампания атакуващият халф започна само три пъти като титуляр за представителния отбор и още 12 пъти влезе като резерва. Краев има договор за още три сезона с Мидтиланд.

Младата звезда на Левски Божидар Краев най-вероятно ще плюе на всичко, което клубът е направил за него и няма да поднови договора си. Припомняме, че контрактът на играча изтича в края на календарната година. „Сините" шефове вече водят преговори за продължение на договора, които обаче не вървят никак гладко. „Меридиан Мач" научи една от основните причини, която на този етап Краев изтъква, за да се дърпа от подписа - Антонио Аниете. Младокът бил разочарован от факта, че ръководството не предлага нов договор на испанеца и той ще си тръгне лятото от „Герена". Краев и Аниете са най-добри приятели и много често са заедно, когато не са на тренировки. „Сините" шефове, разбира се, няма да се съобразят с тази претенция на Краев. Те в никакъв случай няма да предлагат договор на Аниете, когото не искат, за да задържат по този начин Краев. Към днешна дата Левски се готви да продаде Божидар по време на лятната пауза. „Сините" имат уверението на мениджъра на играча Джон Ингълс, че ще получат солидна оферта след края на сезона. Ако това не стане, а междувременно Краев откаже да преподпише, той ще има съдбата на Костадинов и Де Ноойер, които бяха зачеркнати. Младокът обаче ще пострада още повече, защото ще бъде изваден от състава около 6 месеца, преди да му свърши договорът.

Горе-долу така изглеждаха нещата по онова време.
Божидар Краев, който този месец ще стане на 20 години, не скри, че е много доволен от трансфера си в Мидтиланд.
„Много съм щастлив! Това е крачка напред в кариерата ми.

Голяма крачка направи Краев. Направо скочи!
Но темата е за Хубчев...

THE G.A.M.E
Мнения: 50008
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Петър Хубчев

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 сеп 2019 13:42

koisa написа:
blue avalanche написа:Доказано е, че зимата е най-тъпото време за свестни трансфери.
1. На никой уважаващ себе си футболист договорът му не изтича през зимата.
2. Докато футболистът се нагоди към шампионата и отбора - сезонът взел, че свършил. А, не дай си Боже, да се контузи по време на паузата.
Да видим, все пак...

Мисля си, че тази зима ще купуваме и няма да търсим играчи с изтичащи договори и без отбори от месеци. :roll:
Кинтите от Мариани така и не се наместиха след отказа на 2-мата ботевисти, тъй че ... :lol: :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5203
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот koisa » 20 сеп 2019 14:49

THE G.A.M.E написа:Кинтите от Мариани така и не се наместиха след отказа на 2-мата ботевисти, тъй че ... :lol: :roll:

Аз това не го мисля заради кинтите от Мариани, а защото нашите се отказаха да взимат играчи сега, когато е уж по-лесно и оставиха нещата за зимата с цел разузнаване и по-малко грешки. Нали вече първо ги гледат на живо и тогава решават. Ако са свободни агенти, къде ще ги гледат? Това ме кара да мисля, че няма да взимаме такива дето не са играли от лятото.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот blue avalanche » 20 сеп 2019 15:34

koisa написа:
THE G.A.M.E написа:Кинтите от Мариани така и не се наместиха след отказа на 2-мата ботевисти, тъй че ... :lol: :roll:

Аз това не го мисля заради кинтите от Мариани, а защото нашите се отказаха да взимат играчи сега, когато е уж по-лесно и оставиха нещата за зимата с цел разузнаване и по-малко грешки. Нали вече първо ги гледат на живо и тогава решават. Ако са свободни агенти, къде ще ги гледат? Това ме кара да мисля, че няма да взимаме такива дето не са играли от лятото.

Мохамед, който не беше свободен агент, беше ли гледан "наживо"?
Щото се оказа, че не знаел как се рита топка...

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5203
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот koisa » 20 сеп 2019 15:55

blue avalanche написа:Мохамед, който не беше свободен агент, беше ли гледан "наживо"?
Щото се оказа, че не знаел как се рита топка...

Той дойде от вече започнало първенство. Би трябвало да е гледан. В това изказване според мен Хубчев имаше предвид за играта му в защита, че не знае елементарни неща. Но в последните мачове се видя, че е работил над тези неща.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

drvasko98
Мнения: 7104
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот drvasko98 » 22 сеп 2019 14:08

22+ точки до края на есента и 2 победи за купата и се бетонира напълно. Не е толкова лесно, колкото изглежда, но трябва да го направят

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот Sisi 1914 » 22 сеп 2019 20:34

За сега ми харесва как фъководи тима!
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plamen_i00, TristaNNN и 31 госта