ЛЕ / АЕК Ларнака - Левски (София) | 25.07 | 3:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

Анкетата завърши на 25 юли 2019 18:51

1
75
24%
Х
91
29%
2
151
48%
 
Общо гласове: 317

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ЛЕ / АЕК Ларнака - Левски (София) | 25.07 | 18:30

Мнениеот alexdb » 25 юли 2019 22:26

W84me написа:Ааа, такова, Гент бият 5:1 на полувремето, добре че сме дотук :mrgreen: :mrgreen:

E то и ние днес си бяхме на петица и то от нищото.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14386
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ЛЕ / АЕК Ларнака - Левски (София) | 25.07 | 18:30

Мнениеот damyanov1963 » 25 юли 2019 22:28

meteorit написа:
damyanov1963 написа:Когато аз бях в Сектор Б, бяхме Номер 1 в България! Другите се мъчеха да копират от нас, след победни мачове в ЕКТ, или с
/у ЦСКА, правехме шествия по улиците, въпреки, че милицията ни гонеше, даже на стадиона ни охраняваха и с кучета.
Недопустимо беше да ни надвика някой!


Това е малко нелепо, 90-те агитките у нас имаха по 3-4 скандирания, другото псувни и т.н., за соца даже няма смисъл да се коментира. Сектор Б беше номер до преди да изгонят дивизията.

Методи, аз съм в сектора от 70-те. Помня и първия ми мач там - с Дуисбург през ноември 75-та, не помня точно датата, но преди мача казаха по радиото, че диктатора Франко в Испания е свален. Та тогава всички бяхме единни, защото нямаше фенклубове, а ходехме спонтанно на мачовете. През 77-ма на финала за КСА с Локо Сф, бях с двама съученици, до нас седяха трима батковци с шапки на Левски - тогава имаше такива платнени с пластмасови козирки, та те само седяха и гкедаха сърдито, а ние скачахме и викахме до тях и те по едно време ни хванаха за ръцете и ни казаха да се махаме, тогава тия които бяха около нас скочиха и ги изгониха, зашото били чорбари.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

sokoleto46
Мнения: 114
Регистриран на: 01 окт 2017 19:05
Контакти:

Re: ЛЕ / АЕК Ларнака - Левски (София) | 25.07 | 18:30

Мнениеот sokoleto46 » 25 юли 2019 22:31

Преди мача имаше един коментар,че испанците в АЕК не били нещо особено, някакви играчи като Бедоя...
ПЪРВО,ако имахме играч като Бедоя,нямаше да е никак зле !
ВТОРО, един Бедоя не е нещо особено,но 9-10 играчи като Бедоя е съвсем друга работа !Гледаш ги едни такива невзрачни,с не особено добра физика,небрежни,но всички се оказаха невероятно бързи,доста технични и най-важното : РАВНОСТОЙНИ ! Те просто нямаха слаби места,нямаха "дупки".За останалото : треньорските грешки и липсата но комплектован равностоен състав вече се писа достатъчно по-горе.
И въпреки всичко : САМО ЛЕВСКИ !!!

Потребителски аватар
Lakokara4a
Мнения: 448
Регистриран на: 28 юни 2008 10:37
Контакти:

Re: ЛЕ / АЕК Ларнака - Левски (София) | 25.07 | 18:30

Мнениеот Lakokara4a » 25 юли 2019 22:35

Тъп, по-тъп, най-тъп, Живко Миланов! Безумно поведение при картоните. Няма място там в края на едно прекрасно първо полувреме. На неговите години, при неговия опит не може да дава повод на съдия да го изгони лековато. Така, както нямаше допир, можеше и да има. Той там нямаше за какво да прави това влизане. Отделно маай тръгна да връща, ама... Така или иначе двубоя отити, подигравките пак за нас...

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: ЛЕ / АЕК Ларнака - Левски (София) | 25.07 | 18:30

Мнениеот meteorit » 25 юли 2019 22:37

damyanov1963 написа:
meteorit написа:
damyanov1963 написа:Когато аз бях в Сектор Б, бяхме Номер 1 в България! Другите се мъчеха да копират от нас, след победни мачове в ЕКТ, или с
/у ЦСКА, правехме шествия по улиците, въпреки, че милицията ни гонеше, даже на стадиона ни охраняваха и с кучета.
Недопустимо беше да ни надвика някой!


Това е малко нелепо, 90-те агитките у нас имаха по 3-4 скандирания, другото псувни и т.н., за соца даже няма смисъл да се коментира. Сектор Б беше номер до преди да изгонят дивизията.

Методи, аз съм в сектора от 70-те. Помня и първия ми мач там - с Дуисбург през ноември 75-та, не помня точно датата, но преди мача казаха по радиото, че диктатора Франко в Испания е свален. Та тогава всички бяхме единни, защото нямаше фенклубове, а ходехме спонтанно на мачовете. През 77-ма на финала за КСА с Локо Сф, бях с двама съученици, до нас седяха трима батковци с шапки на Левски - тогава имаше такива платнени с пластмасови козирки, та те само седяха и гкедаха сърдито, а ние скачахме и викахме до тях и те по едно време ни хванаха за ръцете и ни казаха да се махаме, тогава тия които бяха около нас скочиха и ги изгониха, зашото били чорбари.


Всички да скачат и викат не означава, че подкрепата е невероятна. Това че всички викат и псуват няма нищо общо с активното пеене на сектора, получава се едно бучене като на селски мач. Подкрепата на сектор Б беше на много високо ниво до скарването между въпросните фракции.

П.С. Кой е Методи?

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ЛЕ / АЕК Ларнака - Левски (София) | 25.07 | 18:30

Мнениеот specter » 25 юли 2019 22:39

W84me написа:Ааа, такова, Гент бият 5:1 на полувремето, добре че сме дотук :mrgreen: :mrgreen:


Вече 6:1 в началото на второто... Късмет на отбора срещу тях в трети кръг - ние (едва ли) или АЕК. :lol:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ЛЕ / АЕК Ларнака - Левски (София) | 25.07 | 18:30

Мнениеот plmar » 25 юли 2019 22:40

Врътетего сучетего, съдията реши мача! Много е лесно сега- тоя знае, оня не чува, а аз искам да знам как щеше да завърши мача при 11:11! Нищо фатално не е станало, ние сме Левски, в понеделник всички на "Георги Аспарухов"!
Изображение

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: ЛЕ / АЕК Ларнака - Левски (София) | 25.07 | 18:30

Мнениеот meteorit » 25 юли 2019 22:48

alexdb написа:
meteorit написа:Според мен тея цигани ги отстраняваме. Щом Ливърпул обръща Барса от 0-3 защо Левски да не може с Ларнака :?:

Като оставим поръчковото съдийство, Алар с левашкия си пропуск и Живко провалиха отбора. Въпреки че картона е измислен, трябваше да внимава след като се видя, че съдията изпълнява поръчка от УЕФА.

Каргас и Мариани не стават за големи мачове. Направо е смешно как мъчат Мариани, който центрира като 12-годишен, да изпълнява корнери. Но тея византийски номера на Ларнака ще им изядат главата, ако Левски излезе надъхан и по-дисциплиниран в реванша.


Мога да ти изброя поне 50 причини, но ще се задоволя само с това, че не сме Ливърпул.
Отделно прочитът ти е безумно елементарен. Положението на Алар, което изглежда доста чисто за всеки, който е играл футбол знае, че е от сложните за отиграване и си трябва сериозна класа, че да го вкараш. Съдията с картона се престара, но главната причина да загубим и да си губим от много години е, че в Левски отдавна няма футболист с нужната класа, който и да може да поведе отбора в тежка ситуация.


Не сме Ливърпул, АЕК Барса ли е? Първото полувреме нямаха чисто положение, детински грешки доведоха до тежката загуба. Положението на Алар е много сложно но ако го отиграеш като него, да стреляш хамалската. Вместо да бие без дори да погледне вратаря, можеше да си поведе топката към пеналта и ставаше 95% гол или дузпа, но за това е нужна малко техника.

Факт е, че Хубчев не направи добри рокади, но нямаше и големи варианти. С 11 човека едва ли щяха да оставят такива огромни пространства пред футболистите на Ларнака. В случая Хубчев може да се критикува, че подходи твърде офанзивно второто полувреме, явно надцени физическата подготовка на отбора. Продължавам да мисля, че можем да ги смачкаме на реванша, ако футболистите са в добро физическо състояние след седмица.

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: ЛЕ / АЕК Ларнака - Левски (София) | 25.07 | 18:30

Мнениеот yasen » 25 юли 2019 22:50

Грешката на съдията едва ли е умишлена, просто се оказа неопитен (затова свири в предварителните кръгове) и испанците подлъгаха и него.
Но тази грешка предреши крайния победител в двата мача.
За чудо не можем да говорим, АЕК ще почива цяла седмица, а ние ще играем тежък мач в понеделник.
Все пак нека да победим на реванша.
Този Левски има бъдеще, не го отписвайте, пътят е дълъг.
Трябва да подкрепяме треньора, играчите, ръководството. Не може след една загуба (всъщност в България може) ... та не може след една загуба да сменяме треньори и играчи.
За мен истината е в Европа, такива безсмислени мачове срещу Бистрица и Царско село не са атрактивни за нас феновете (аз посещавам всеки домакински мач) Просто казвам, че тръпката е съвсем различна.
За съжаление ще приключим на 1 август с европейските мачове, а така ни трябват мачове през есента.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ / АЕК Ларнака - Левски (София) | 25.07 | 18:30

Мнениеот Player » 25 юли 2019 22:50

Още до почивката връщаме трите гола на реванша. По-добри сме и ще си ги отстраним заслужено. Сега само ни ядосаха.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], ugly bug и 21 госта