Петър Хубчев

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Всеки нов треньор заслужава кредит на доверие. Вие ще му дадете ли такъв?

Да
528
61%
Не
343
39%
 
Общо гласове: 871

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5222
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот koisa » 20 юли 2019 20:05

drvasko98 написа:Оставка! Веднага!

Оставка се чува на един друг стадион в момента... 8-)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот drvasko98 » 20 юли 2019 20:06

koisa написа:
drvasko98 написа:Оставка! Веднага!

Оставка се чува на един друг стадион в момента... 8-)


Те имат по двама равностойни на пост, направиха селекция навреме, води ги доказан спец, що така?

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5222
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот koisa » 20 юли 2019 20:40

drvasko98 написа:
koisa написа:
drvasko98 написа:Оставка! Веднага!

Оставка се чува на един друг стадион в момента... 8-)


Те имат по двама равностойни на пост, направиха селекция навреме, води ги доказан спец, що така?

То, ако питаш Хубчев и той ще иска по двама равностойни на всеки пост и селекция навреме... Въобще всеки треньор го иска това.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Вълчан
Мнения: 4326
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Петър Хубчев

Мнениеот Вълчан » 21 юли 2019 20:29

drvasko98 написа:Оставка! Веднага!

Глупости.Хубчев има силите да се справи със положението.Намекнах горе че играчите могат да го саботират леко леко...Тои и за това е много мнителен при трансферите.Не се търсят хора със мнение и самочувствие.Мълчаливковци които слушат и не се обаждат са добре дошли.Все пак ако привлечем поне 2ма още класни 2то място е в кърпа вързано.Да се бутне Лудогорец е кофти мисия.Все пак имат играчи класа.

Потребителски аватар
Nuke
Мнения: 2369
Регистриран на: 16 яну 2012 18:15
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот Nuke » 25 юли 2019 16:06

Вълчан написа:
drvasko98 написа:Оставка! Веднага!

Глупости.Хубчев има силите да се справи със положението.Намекнах горе че играчите могат да го саботират леко леко...Тои и за това е много мнителен при трансферите.Не се търсят хора със мнение и самочувствие.Мълчаливковци които слушат и не се обаждат са добре дошли.Все пак ако привлечем поне 2ма още класни 2то място е в кърпа вързано.Да се бутне Лудогорец е кофти мисия.Все пак имат играчи класа.



Мълчаливковците имат възможността да говорят с играта си. Никой треньор не си пада по дървени философи.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5222
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот koisa » 25 юли 2019 16:25

Nuke написа:Никой треньор не си пада по дървени философи.

Една от причините за натирването на Божинката... :oops:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Nuke
Мнения: 2369
Регистриран на: 16 яну 2012 18:15
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот Nuke » 25 юли 2019 16:58

Между другото, гледайте това:

https://www.sportal.bg/news.php?news=797247

Аз лично се чувствам невероятно щастлив, че Левски се раздели с тоя човек. Само го сравнете с Хубчев...

Потребителски аватар
Lakokara4a
Мнения: 448
Регистриран на: 28 юни 2008 10:37
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот Lakokara4a » 25 юли 2019 18:28

Хубчев ми харесва все повече, като треньор, който държи да му се чува думата и държи на дисциплината. Не цепи басма, както на играчи, така и на ръководство. Оставен да работи, както той си знае нещата ще се получат. Та нима пенсионера Дерменджиев, италианеца Роси или Стойчо Стоев лигльото са по-добри?! Само публиката на не донесе наказания, че от това се притеснявам повече!

THE G.A.M.E
Мнения: 50046
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Петър Хубчев

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 юли 2019 10:50

Добрият треньор си личи по това как вдига ( дали въобще може ) отбор след тежки загуби.
Предстои да видим.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Петър Хубчев

Мнениеот TristaNNN » 26 юли 2019 12:45

Нещо интересно ми прави впечатление, за което е хубаво да се кажат две-три думи: Дотук, дебело подчертавам дотук, нямаме "запазена" система на игра. Спомнете си как почнахме в Ружомхужом, с Дунав, с Етър или вчера в Ларнака и открийте разликите. Това с уговорката, че част от новите още не са съвсем в час, защото все пак още са много пресни и пълномасленото левскарско мляко изисква време за обработка в организма.
Докато, ако се върнем малко назад в миналото, същото не може да се каже за мандатите на Стоянов и Дерменджиев, примерно. Ясни за всички тактика, нарисувани 11 и никаква изненада, но и магарешка упоритост да не се променя почти нищо по време на срещата, независимо дали резултатът е благоприятен за нас или не.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 15 госта