ППЛ: Лудогорец - Левски (Събота) /1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15241
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Левски (Събота)

Мнениеот miro_rz » 13 май 2019 23:03

levskarcheto96 написа:
Vura написа:3-0

Изключително нагъл делиорманец. :lol:

Абе нагло си е от 26 мача да имате 4 победи !
Мача е 1Х 2:1 или 1:1 !
Изображение

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Левски (Събота)

Мнениеот action66 » 13 май 2019 23:29

Много се озадачих,че не само фенове , но качествени журналисти , видяха в победите на Левски над Ботев и Черно море , голям възход. Ботев си мислят за нещо сериозно осмислящо сезона им на 15.05,а Черно море са във ваканция след победата над Лудогорец. Къде видяхте тази класа при положение , че съперника ви се размотава и чака края на мача?! Но тези два мача са си грешка на Киров и Илиев,че се доверяват на титуляри,а не пускат пренебрегвани футболисти ,за да се доказват.Голям възход след като никой от противника не се напъва!!!
Мача с Лудогорец ще е вече сериозен,а Левски нямат нито един спортно-технически аргумент дори да мечтаят за успех и класиране. Върти ми се един вероятен бараж Левски - Славия ,който съвсем реално може да ни припомни мъдростта за стомната,водата и.....третия път!!!
Така че по-умерено! Илиян ви го каза-"мачле".Ако от мачлета си правите изводи за класа,много зле уважаеми.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2197
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ППЛ: Лудогорец - Левски (Събота)

Мнениеот Kris_men2000 » 13 май 2019 23:29

miro_rz написа:
levskarcheto96 написа:
Vura написа:3-0

Изключително нагъл делиорманец. :lol:

Абе нагло си е от 26 мача да имате 4 победи !
Мача е 1Х 2:1 или 1:1 !



По логичен резултат ми се вижда 18:17.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2197
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ППЛ: Лудогорец - Левски (Събота)

Мнениеот Kris_men2000 » 13 май 2019 23:32

action66 написа:Много се озадачих,че не само фенове , но качествени журналисти , видяха в победите на Левски над Ботев и Черно море , голям възход. Ботев си мислят за нещо сериозно осмислящо сезона им на 15.05,а Черно море са във ваканция след победата над Лудогорец. Къде видяхте тази класа при положение , че съперника ви се размотава и чака края на мача?! Но тези два мача са си грешка на Киров и Илиев,че се доверяват на титуляри,а не пускат пренебрегвани футболисти ,за да се доказват.Голям възход след като никой от противника не се напъва!!!
Мача с Лудогорец ще е вече сериозен,а Левски нямат нито един спортно-технически аргумент дори да мечтаят за успех и класиране. Върти ми се един вероятен бараж Левски - Славия ,който съвсем реално може да ни припомни мъдростта за стомната,водата и.....третия път!!!
Така че по-умерено! Илиян ви го каза-"мачле".Ако от мачлета си правите изводи за класа,много зле уважаеми.


Валидол,брато валидол. Много помага. Нервите и злобата изчезват.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Левски (Събота)

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 13 май 2019 23:32

Тоя мач ни идва като на баир лозе. На Лудогорец точно сега им трябва победа. На всичкото отгоре факта, че са в кофти серия нищо не значи, защото 1 път ни одрънкаха така. Лошото е, че ако паднем, а може би дори ако не ги бием ще кажем адио на всички шансове да разкараме на Ганчев отбора от второто място.

За съжаление прогнозирам победа за Лудогорец. Надеждата ми е само че нашите ще излязат надъхани а противника е леко неадекватен.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Левски (Събота)

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 13 май 2019 23:38

Kris_men2000 написа:
action66 написа:Много се озадачих,че не само фенове , но качествени журналисти , видяха в победите на Левски над Ботев и Черно море , голям възход. Ботев си мислят за нещо сериозно осмислящо сезона им на 15.05,а Черно море са във ваканция след победата над Лудогорец. Къде видяхте тази класа при положение , че съперника ви се размотава и чака края на мача?! Но тези два мача са си грешка на Киров и Илиев,че се доверяват на титуляри,а не пускат пренебрегвани футболисти ,за да се доказват.Голям възход след като никой от противника не се напъва!!!
Мача с Лудогорец ще е вече сериозен,а Левски нямат нито един спортно-технически аргумент дори да мечтаят за успех и класиране. Върти ми се един вероятен бараж Левски - Славия ,който съвсем реално може да ни припомни мъдростта за стомната,водата и.....третия път!!!
Така че по-умерено! Илиян ви го каза-"мачле".Ако от мачлета си правите изводи за класа,много зле уважаеми.


Валидол,брато валидол. Много помага. Нервите и злобата изчезват.

Ммм за някои неща бих се съгласил с него. След като биха Лудогорец Морето нещо не се хвърлят така. И ЦСКА-София ги би смешно лесно... Ботев, те хората тия дни Купа ще гонят, затова не съм много убеден че играха на 100%.

От друга страна макар да съм песимист за мача - остава надеждата, че нашите ще се хвърлят, а Лудогорец пак няма да играе оптимално. Инак на теория би трябвало да се хвърлят и те, ама като ги гледам...
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Левски (Събота)

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 13 май 2019 23:41

TristaNNN написа:Покажем ли същата ефективност в атака както вчера, си тръгваме с трите точки. Въпросът е обаче тия как ще играят и дали ще искат изкуствено да се пази интригата до края на първенството, 'щото техните мачове много загатват за подобен сценарий.

Че аз отдавна подозирам, че Домусчиев си осигурява да му гледат ТВ-то. В предишни години тамън дръпнат с повечко точки и ХОП - лоша серия. Или пък скромно изостават така с малко, а после се започва...

Мен тази година ме усъмни много. Хайде, съгласен съм че Лудогорец не е във форма, ама как пък всеки път като се оакат ЦСКА-София и Левски повтаряха упражнението? Ти да видиш...
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Левски (Събота)

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 13 май 2019 23:57

Red thunderstorm написа:
Betchualeng Arnaikem написа:Мен тази година ме усъмни много. Хайде, съгласен съм че Лудогорец не е във форма, ама как пък всеки път като се оакат ЦСКА-София и Левски повтаряха упражнението? Ти да видиш...

Невъзможна работа казваш, а? Пълен съмнейшън! :roll:
То не бяха конспиративни теории, то не бе чудо! Ужас! Ако водят с 12т. - купили са си титлата, ако се дънят и в същото време другите не наваксват - пак нещо е наредено. Всъщност, имате ли в главите си вариант, как би изглеждало класирането при едно нормално протекло първенство? :roll:

Не казах, че задължително е конспирация, но в българския футбол всяко странно нещо е нормално да се подложи на съмнение. Не е като да не сме гледали разни изпълнения... И да, странно е. Един път изпускаш шанса да се възползваш от грешка на конкурента, втори.. а после? Тази година си беше надпревара кой повече пъти ще даде шанс на конкуренцията (която някак никога не го използва). Възможно е, но пак си е странно.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14383
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Лудогорец - Левски (Събота)

Мнениеот damyanov1963 » 14 май 2019 00:00

action66 написа:Много се озадачих,че не само фенове , но качествени журналисти , видяха в победите на Левски над Ботев и Черно море , голям възход. Ботев си мислят за нещо сериозно осмислящо сезона им на 15.05,а Черно море са във ваканция след победата над Лудогорец. Къде видяхте тази класа при положение , че съперника ви се размотава и чака края на мача?! Но тези два мача са си грешка на Киров и Илиев,че се доверяват на титуляри,а не пускат пренебрегвани футболисти ,за да се доказват.Голям възход след като никой от противника не се напъва!!!
Мача с Лудогорец ще е вече сериозен,а Левски нямат нито един спортно-технически аргумент дори да мечтаят за успех и класиране. Върти ми се един вероятен бараж Левски - Славия ,който съвсем реално може да ни припомни мъдростта за стомната,водата и.....третия път!!!
Така че по-умерено! Илиян ви го каза-"мачле".Ако от мачлета си правите изводи за класа,много зле уважаеми.

То за Илиян всички мачове освен с Лц, ЦСКА(откъдето беше там...) и Левски и то на Тича са мачлета. Да паднеш с 1:5 и да казваш - Абе мачле...
Сигурно мачле беше и 1:5 с/у Септември, пак на Тича, как мислиш?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Левски (Събота)

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 14 май 2019 00:07

Red thunderstorm написа:
Betchualeng Arnaikem написа: Тази година си беше надпревара кой повече пъти ще даде шанс на конкуренцията (която някак никога не го използва). Възможно е, но пак си е странно.

То пък като видиш качеството на конкуренцията...и отговорите идват от само себе си. :)

Абе това ясно, всички сме грандове. Или сме от градове. Или абе обърках се хаха

Ама си е малко хахаво издънките почти винаги да идват групово, в един кръг. Нейсе, може просто да са спукали гуми заедно в черна серия. Между другото Лудогорец и друг път е влизал в криза, ама никога не е била толкова дълга и недъгава откъм печелене на точки, господ здраве да им дава и три пъти център да бият в предстоящия мач!
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Киро Пора и 25 госта