Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Shisharko
Мнения: 63
Регистриран на: 02 авг 2018 10:39
Skype: Т`ва скайп живо ли е още?!
Местоположение: На седмото небе
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Shisharko » 06 мар 2019 16:50

Red_Neck написа:.... а ако има молба (съответно решение) до/на министъра на финансите, то нали се сещаш това решение, къде трябва да е публикувано :?:

Хайде кажи къде трябва да е публикувано?!
Важното е да се изказваме, но доколко подготвени... ? :geek:
от delqnski47 » 15 фев 2019 10:53
"Още малко ми тряя и ви припознавам."

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот d.milanov » 06 мар 2019 16:58

specter написа:Ами, собственик е на "Нове Холдинг". То това стига... :mrgreen: Няма голям бизнесмен, който да е лично собственик по документи на всичките си компании... Затова са измислени дъщерните дружества. В Левски обаче е вицепрезидентът на "Нове Холдинг", така че по-близка връзка едва ли има как да демонстрира.

Нали си спомняш чие адвокатче ви беше собственик преди Спас? Или си пишете, както ви е изгодно?

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 06 мар 2019 17:10

d.milanov написа:
specter написа:Ами, собственик е на "Нове Холдинг". То това стига... :mrgreen: Няма голям бизнесмен, който да е лично собственик по документи на всичките си компании... Затова са измислени дъщерните дружества. В Левски обаче е вицепрезидентът на "Нове Холдинг", така че по-близка връзка едва ли има как да демонстрира.

Нали си спомняш чие адвокатче ви беше собственик преди Спас? Или си пишете, както ви е изгодно?


Пишем си както ни е изгодно, позна. С държавна помощ, с прикрити дългове, с помощта на Пеевски, Бойко и т. н., достигнахме до това величие да не можем да прокопсаме вече 10 години. Какво като това адвокатче е било такова на Пеевски? Разясни ми цялата ситуация, моля те? Какво Левски спечели от това величие Пеевски, което толкова държите да плямпате как е бил собственик в сянка? Какво точно?

d.milanov написа:Необходимо е само да си зададем въпроса, кой и защо купува някакво дружество във фалит с над 30 млн. доказани борчове и ще стане ясно за какво иде реч? Цялата тази схема е директно за прокурор!
Ама нали някой ще са доволни, а други сити, що да не влачим. Влачиииии! Мила родна картинка. :(


Въпросът е не ти ли е неудобно на теб да пишеш за прокурори и схеми при положение, че подкрепяш клуб наречен цска-софия? Знаеш ли, за да съществува днес под това име за по-малко от три години история колко много сте ощетили държавата и каква помощ получихте отвсякъде? Или пишем, както е изгодно?
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот rsk » 06 мар 2019 17:13

Мани го оранжевия, че и неговата не е лека. Скоро ще има разкошна изненада, свързана с емблемата :lol:
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

CaMo_CuHuTe
Мнения: 157
Регистриран на: 18 фев 2019 12:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот CaMo_CuHuTe » 06 мар 2019 17:37

Аз пак да попитам - защо Божков не си застана с името... Тоя новия финяга ли ще е? Баси комунягите - а и тоя новия си е бил от ДС... С всякакви средства се опитват да ни закрият. Сега ни замазват очите, но тоя новия няма да е по-различен от стария. Ако беше Божков застанал с името си щях да съм по-спокоен... Някои познати са в захлас, но аз съм по-умерен, даже скептичен! Дано новите не посрамят името на Апостола!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 06 мар 2019 17:38

Договорът с виваком за стадиона е до 2023. Спаса е изхарчил всички пари от него 8-)
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 06 мар 2019 17:39

CaMo_CuHuTe написа:Аз пак да попитам - защо Божков не си застана с името... Тоя новия финяга ли ще е? Баси комунягите - а и тоя новия си е бил от ДС... С всякакви средства се опитват да ни закрият. Сега ни замазват очите, но тоя новия няма да е по-различен от стария. Ако беше Божков застанал с името си щях да съм по-спокоен... Някои познати са в захлас, но аз съм по-умерен, даже скептичен! Дано новите не посрамят името на Апостола!

Павел Колев не ми прилича на човек, който ще си заЕве работата в БФС, за да фалира даден клуб и после да седи без работа.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Ozzimozzi
Мнения: 7173
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Ozzimozzi » 06 мар 2019 17:42

ralka_levskarka написа:Договорът с виваком за стадиона е до 2023. Спаса е изхарчил всички пари от него 8-)

По спомени веднага след подписването на спонсорския договор с Виваком половината от парите бяха"прихванати" от същата компания, по вече предоставен заем.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Shisharko
Мнения: 63
Регистриран на: 02 авг 2018 10:39
Skype: Т`ва скайп живо ли е още?!
Местоположение: На седмото небе
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Shisharko » 06 мар 2019 17:43

Ей, не знам за вас, но на мен мед ми капе на сърцето, като гледам колко газ пикаят оранДжевите! :lol:
Сега остава междоушието им неволно да произведе искра и всичко ще си дойде на мястото! :lol:
от delqnski47 » 15 фев 2019 10:53
"Още малко ми тряя и ви припознавам."

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9404
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 06 мар 2019 17:55

Загорчич наказаха ли го за това,че си тръгна по-време на мача? Даваше си и акредитацията на съдията :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта