Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот W84me » 02 фев 2019 12:22

Вземем ли Миланов и Божинов, средната възраст рязко ще удари тавана :mrgreen: :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21534
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот metodito » 02 фев 2019 12:37

W84me написа:Вземем ли Миланов и Божинов, средната възраст рязко ще удари тавана :mrgreen: :mrgreen:

Ако ги вземем тях, както и още някой такъв, ни очаква вълнуващ сезон. Аз съм да си върнем Краев под наем. Той и без това търка пейката в Мидтиланд. Ще е полузсезон, който ще се помни. Вервайте ми. Само да видим кой ще се махне, кой ще остане. Аз звуча такъв хипер екзалтирано, но има защо. Надявам се да е за хубаво (щото може и да не е така). Дерменджиев е по-консервативен треньор, от типа на Гочето, което може всъщност да помогне. Именно сигурност беше това, което ни липсваше през есента. Нито Габи, нито Йерсон и Паулиньо са хора, които работиха в дефанзивен план, а сложи и Давиде, който не е с дефанзивен профил, то е видно, откъде дойдоха проблемите ни. Не толкова контузията на Хоуми, формата на Давид или Милош, колкото общото поведение на целия отбор в дефанзивно отношение. Малко като тактиката на Гонзо, когато беше треньор - тактика "грабайте телата".

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот t0bl3ro_bg » 02 фев 2019 13:40

metodito написа:
W84me написа:Вземем ли Миланов и Божинов, средната възраст рязко ще удари тавана :mrgreen: :mrgreen:

Ако ги вземем тях, както и още някой такъв, ни очаква вълнуващ сезон. Аз съм да си върнем Краев под наем. Той и без това търка пейката в Мидтиланд. Ще е полузсезон, който ще се помни. Вервайте ми. Само да видим кой ще се махне, кой ще остане. Аз звуча такъв хипер екзалтирано, но има защо. Надявам се да е за хубаво (щото може и да не е така). Дерменджиев е по-консервативен треньор, от типа на Гочето, което може всъщност да помогне. Именно сигурност беше това, което ни липсваше през есента. Нито Габи, нито Йерсон и Паулиньо са хора, които работиха в дефанзивен план, а сложи и Давиде, който не е с дефанзивен профил, то е видно, откъде дойдоха проблемите ни. Не толкова контузията на Хоуми, формата на Давид или Милош, колкото общото поведение на целия отбор в дефанзивно отношение. Малко като тактиката на Гонзо, когато беше треньор - тактика "грабайте телата".


Каква е разликата между Краев и кабралата ако махнем националността ?
Аз ще ти кажа приликата - правят едно и също, но на единия му връзва и сега е в Левски, а другия беше.
Така или иначе не виждам как ще се върне в БГ.

Тоя сезон няма да има БГ Левски. Това си личи и по състава, който се готви да бъде титулярен в първенството.
Няма време за такъв преход, а класиране за ЛЕ ще убие всякви надежди за подобна промяна, но пък тряят кинти :x

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21534
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот metodito » 02 фев 2019 13:52

t0bl3ro_bg написа:
Каква е разликата между Краев и кабралата ако махнем националността ?
Аз ще ти кажа приликата - правят едно и също, но на единия му връзва и сега е в Левски, а другия беше.
Така или иначе не виждам как ще се върне в БГ.

Тоя сезон няма да има БГ Левски. Това си личи и по състава, който се готви да бъде титулярен в първенството.
Няма време за такъв преход, а класиране за ЛЕ ще убие всякви надежди за подобна промяна, но пък тряят кинти :x

Мястото на Йерсон е на крилото, на Краев зад нападателя или в центъра на атаката. Именно поставянето му там доведе до най-успешния му сезон, и може би до трансфера му. Гледах два мача на Мидтиланд, и там го използват на крилото. :evil: Що се отнася до Кабрал, интересно дали ще остане. Вероятно Роси е искал той да помага в защита и заради това не се разгърна така миналия сезон. Този не се връща и вкарва. Примерно. "БГ "Левски" не означава 11 българи - просто българите да са повече. Досега съотношението беше 70-80% чужденци. Сега ще има някъде 50 на 50. Хубаво е да е повече, но и така ще е много повече БГ от последните два сезона. Нататък ще видим. Надявам се новото ръководство да е сериозно. Но с този шестмесечен договор на старшията, не знам. Ясно е, че се заговори за "БГ "Левски" не е защото са големи родолюбци или имат идея, а просто излетите в последните три години пари без резултат, трябва да се върнат. Но мен не ме бърка. Понякога от нужда точно стават нещата. Дано.

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот BFS » 02 фев 2019 15:12

гледам първото полувреме с Урал. С този на вратата, пиши го бегал пролетният дял. Всъщност пролетният дял трябва да се обиграва отбор за другият сезон и да търсят вратар спешно, че вратарят е половин отбор, а Левски в момента са някъде на 1/4 отбор.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33180
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот 1914.1902 » 02 фев 2019 15:13

''пиши го бегал пролетният дял'' - още след отпадането от купата беше ясно това

''Всъщност пролетният дял трябва да се обиграва отбор за другият сезон'' - това пък се повтаря не знам колко години вече и не се е получило все още

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот ralka_levskarka » 02 фев 2019 15:19

BFS написа:гледам първото полувреме с Урал. С този на вратата, пиши го бегал пролетният дял. Всъщност пролетният дял трябва да се обиграва отбор за другият сезон и да търсят вратар спешно, че вратарят е половин отбор, а Левски в момента са някъде на 1/4 отбор.

След като разбраха, че топката не хапе, последните 10-15 минути на първото бяха ок, само дето при последния пас топката се удряше като в дърво при Буш.
П..с гол за Левски. Само че ми заби и не видях кой вкара. Май Костов.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот BFS » 02 фев 2019 15:26

ralka_levskarka написа:
BFS написа:гледам първото полувреме с Урал. С този на вратата, пиши го бегал пролетният дял. Всъщност пролетният дял трябва да се обиграва отбор за другият сезон и да търсят вратар спешно, че вратарят е половин отбор, а Левски в момента са някъде на 1/4 отбор.

След като разбраха, че топката не хапе, последните 10-15 минути на първото бяха ок, само дето при последния пас топката се удряше като в дърво при Буш.
П..с гол за Левски. Само че ми заби и не видях кой вкара. Май Костов.


:) и на мен ми заби в началото на второто полувреме и рестартирах телевизора. Добре че Костов избра да остане, дано да вкара още 15 гола и през вторият полусезон

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот t0bl3ro_bg » 02 фев 2019 15:37

1914.1902 написа:''пиши го бегал пролетният дял'' - още след отпадането от купата беше ясно това

''Всъщност пролетният дял трябва да се обиграва отбор за другият сезон'' - това пък се повтаря не знам колко години вече и не се е получило все още


Всичко стана защото психически примадоните не са устойчиви. Също не разбрах защо феновете почнаха да говорят за титла при разлика от 3-4т. Играчите и те започнаха много да говорят по темата. И точно каквото очаквах, а именно след сваляне от първото да настане криза - така и стана. Това не са професионалисти, а някакви аматьори. Смениха не един, а цели двама наставници защото все нещо им е криво. Твърде хубава серия беше това, за да е истина, че ще стане нещо. При първенство с плейофи и лудогоррц в него е почти невъзможно да стане друг, дори с 7-8т. разлика да води. Всеки знае какви са обстоятелствата.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот ralka_levskarka » 02 фев 2019 15:42

BFS написа:
ralka_levskarka написа:
BFS написа:гледам първото полувреме с Урал. С този на вратата, пиши го бегал пролетният дял. Всъщност пролетният дял трябва да се обиграва отбор за другият сезон и да търсят вратар спешно, че вратарят е половин отбор, а Левски в момента са някъде на 1/4 отбор.

След като разбраха, че топката не хапе, последните 10-15 минути на първото бяха ок, само дето при последния пас топката се удряше като в дърво при Буш.
П..с гол за Левски. Само че ми заби и не видях кой вкара. Май Костов.


:) и на мен ми заби в началото на второто полувреме и рестартирах телевизора. Добре че Костов избра да остане, дано да вкара още 15 гола и през вторият полусезон

Второто е много по-добре.
Товс, което ми прави впечатление, че се опитвст да разцъкват с бързи пасове. Друг е въпросът, че половината бяха грешни. Като гледам Юруков и погледа му над играта предпочитам него пред Белмонд, нищо, че сгреши при головете.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Testa_di_Legno и 18 госта