Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 03 яну 2019 13:00

Те си пишат, пишат, ама да не се окаже накрая, че всичко това, което пишат е истина, както се оказа вече на 2-3 пъти, защото смело ще полетим по пътя на едни други, като се има предвид какви фиктивни собственици се занимават с нас... :oops:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24559
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот boabbb » 03 яну 2019 14:32

Може определено да не съм фен на Левски, но дано не се стигне до вадене от турнирите на УЕФА и прочее простотии :| И то не само, за да очаквам "интересни" мачове лятото, а по-скоро, за да престане нашата държава в лицето на нашите клубове да се излага наляво и надясно. Нашите в последните години натвориха сума ти простотии и те може и да не са завършили напълно, че и вие да почнете :lol: Аман от излагации - вадения на жребия, дела, разправии, оня малоумник редовно е пиян на мотика ... Едно време в България е било тежко да се гостува за големите отбори, а сега сме известни предимно с простотии и цигански изпълнения :| Аман вече от историите от страната на Бойко Тангентата ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

tralala_12345
Мнения: 132
Регистриран на: 17 май 2016 16:50
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот tralala_12345 » 03 яну 2019 14:41

Пичове, ние не ви мислим злото, ако можем с нещо, дори ще помогнем.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12468
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 03 яну 2019 14:49

boabbb написа:Може определено да не съм фен на Левски, но дано не се стигне до вадене от турнирите на УЕФА и прочее простотии :| И то не само, за да очаквам "интересни" мачове лятото, а по-скоро, за да престане нашата държава в лицето на нашите клубове да се излага наляво и надясно. Нашите в последните години натвориха сума ти простотии и те може и да не са завършили напълно, че и вие да почнете :lol: Аман от излагации - вадения на жребия, дела, разправии, оня малоумник редовно е пиян на мотика ... Едно време в България е било тежко да се гостува за големите отбори, а сега сме известни предимно с простотии и цигански изпълнения :| Аман вече от историите от страната на Бойко Тангентата ...

За съжаление си дяволски прав. Затова аз искам справедливост и юридически буквализъм дойде ли ред да се четат правила и закони! Ако не сме изрядни, ако сме извън правилата - да ни наказват или изхвърлят, компромиси и милостиня за Левски не искам! Щото от толкова компромиси в татковинката ни през годините българския футбол се докара дотук.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 03 яну 2019 14:53

От сигурен източник знам за някой много важни неща, които ще се случат. Ще издам само част от тях..... "Националната лотария" ще ни стане спонсор. Божидар Митрев ще замени като водещ Бахаров. Самия Бахаров пък ще влезе под кожата на талисмана ни Лъвски :lol: А Черепа ще доведе Кокала :mrgreen:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

peliforewer
Мнения: 9730
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот peliforewer » 03 яну 2019 15:05

stan91 написа:
koisa написа:Част от статията в ТъпСпорт!
https://topsport.bg/levski/2019-godina- ... evski.html
Но драмите не спират дотук, а ТОПСПОРТ разбра, че срещу клуба са заведени нови... 3 съдебни дела! Причината - неплатени суми за трансферите на Холмар Ейолфсон, Филипе Нашименто и Нуно Рейш.

На всичкото отгоре Левски дължи пари за летния лагер от 2018 година, който се проведе в Правец.

Тия Тъпспорт нямат празно,10/10 , очаквам утре да кажат че зареждаме рейса на вересия и там дължим едно 20-30 палки, Тцтцт :( :shock:

Автор на коментара в Топспорт е Иван Тепавичаров,не вярвам точно той да пише лъжи за Левски.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12468
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 03 яну 2019 15:23

peliforewer написа:
stan91 написа:
koisa написа:Част от статията в ТъпСпорт!
https://topsport.bg/levski/2019-godina- ... evski.html
Но драмите не спират дотук, а ТОПСПОРТ разбра, че срещу клуба са заведени нови... 3 съдебни дела! Причината - неплатени суми за трансферите на Холмар Ейолфсон, Филипе Нашименто и Нуно Рейш.

На всичкото отгоре Левски дължи пари за летния лагер от 2018 година, който се проведе в Правец.

Тия Тъпспорт нямат празно,10/10 , очаквам утре да кажат че зареждаме рейса на вересия и там дължим едно 20-30 палки, Тцтцт :( :shock:

Автор на коментара в Топспорт е Иван Тепавичаров,не вярвам точно той да пише лъжи за Левски.

В тия вълчи години на безнравственост и безпринципност, срещу някой лев може да се очаква всичко от всеки и затова не е добре да се вярва сляпо и първосигнално на всичко прочетено, независимо дали информацията е угодна или не. Само ще припомня, че голмайсторът на Левски за всички времена беше един от първите, които припознаха пребоядисването на Литекс, та някакъв журналист ли няма да послъгароса малко, докато все още може да се яха вълната на дела, задължения и т.н. Не казвам, че човекът лъже, просто в днешно време е хубаво винаги да се има едно наум, особено ако статията е по-пикантна и прогнозира по-негативни последици.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

stan91
Мнения: 85
Регистриран на: 11 яну 2018 13:07
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот stan91 » 03 яну 2019 15:56

на мен пък ми прави впечетление че всички "статии" първо се появяват в ТопСпорт,а после по всички останали медии :? :? :?
Ето например днес има 3 статии за Левски,то си е така откакто свърши есенния дял на първенството,просто нямат материал какво да пишат и си го изсмукват от пръстите.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14380
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 03 яну 2019 16:08

Да, всички медии лъжат! Русев и Усмихнатия казват истината, само дето накрая излиза, че всичко каквото са казали и обещали не е истина!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

stan91
Мнения: 85
Регистриран на: 11 яну 2018 13:07
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот stan91 » 03 яну 2019 16:12

Явно ще има промени в Левски,това е повече от сигурно.Да сме живи и здрави и ще разберем след седмица!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта