ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
150
55%
Равен
41
15%
Победа за Ботев
82
30%
 
Общо гласове: 273

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот fen1914 » 04 ное 2018 20:10

Браво на отбора и на публиката, кято го подкрепи. Стана добър мач с добра игра . Днес на стадиона имаше не по-малко публика от последния ни домакински мач. Този доминиращ отбор ми се иска да гледам, а резултатите, както се вижда идват. Само Левски!

e4sy
Мнения: 280
Регистриран на: 24 апр 2012 23:50
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот e4sy » 04 ное 2018 20:20

Добър мач за Левски , но не мисля , че Ботев е някакво мерило.
По-сериозните отбори ще ги бият с по 3 парцала в тренировъчно темпо, а А група само губи от такива отбори. :?

niki4Him
Мнения: 121
Регистриран на: 12 юни 2013 11:18
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот niki4Him » 04 ное 2018 20:29

Cheradonna написа:Една победа над Ботев и айдеее пак шампиони ставате у форумО,Лудогорец и ЦСКА-София питахте ли ги дали може? :mrgreen:


Абе каква една победа бе, ако не беш Черняускас поне 2:0 ви мачкахме, бихме и Берое.. а вие нямате победа на отбор в топ 5. Така, че гледай си ЦСКА-София ;)

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот popokutepetel » 04 ное 2018 20:31

e4sy написа:Добър мач за Левски , но не мисля , че Ботев е някакво мерило.
По-сериозните отбори ще ги бият с по 3 парцала в тренировъчно темпо, а А група само губи от такива отбори. :?


И кои са тия по-сериозни отбори, че нещо не се сещам? ;)
С ЦСКА-СОФИЯ 0:0 въпреки съдията и Каузата ги би с измъчен съдийски гол и много аванти в последната минута. Ботев е на 5 място, на една точка след Берое.

niki4Him
Мнения: 121
Регистриран на: 12 юни 2013 11:18
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот niki4Him » 04 ное 2018 20:35

groti написа:Хубав мач, даващ надежди за бъдещето на този Левски с този треньор. Приятно впечатление направи франсето отляво. Трудно се минаваше през неговата зона. Не направи много пробиви, но това го отдавам на тактически указания и леко притеснение от дебюта му. Ако по един мач можем да съдим за него, то изглежда пореден качествен трансфер. Играта на Рейш просто затвърди добрите впечатления от него. Адски точни намеси и доста чиста игра като цяло. Яблонски и Тиам няма какво да се коментират - те са си постоянна величина. Добро впечатление направи и Белмонт. Все пак си мисля, че в това момче може и да има футбол. Днес отне доста топки, движи се много и като цяло беше полезен на отбора. Млад е..Дано имаме търпение с него. Мариани също игра добре. Яд ме е че в този отбор Нашименто и Паулиньо трудно хващат ръка, но това да са ни "дертовете". Ще видим срещу ръгачите от Варна как ще се справят.


Не съм съгласен само за Паулиньо, според мен единствената причина да не играе е контузията, която имаше.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот Corwin » 04 ное 2018 21:28

Приятен мач, много съм доволен ,че си отделих неделята за това. Божката се постара да не е скучно. Отборът игра приятен, атакуващ футбол, нямаше фрапантно дразнещи неща, Луи се включи много добре, дори Белмонт не беше на обичайното си потресаващо ниво. Това с уговорката, че Ботев като гости не са мерило. И все пак, по-добре 4:1, отколкото 0:0.
Само ще кажа, че съм много доволен, че Костов пак вкара два гола, а с малко повече съсредоточеност можеше и да са три.
Гледаме напред.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5182
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот koisa » 04 ное 2018 21:39

Честита ни победа! Добър мач се получи! Много добро включване на Нганиони на левия бек. Само Митрев за малко да осере мача, но добре, че са колегите му в предни позиции да му оправят бакиите...
Поздравления и за Ботев, които излязоха да играят футбол, а не борба и сумо като едно подобие на отбор от Варна. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот modor » 04 ное 2018 21:54

Честита победа, левскари! Божка, всичко най-хубаво то желая. Само нека да си далеч от Герена!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот sslevski » 04 ное 2018 22:15

Божка за пореден път: ти си роден да си при нас в сектор Б ,не на терена.Ела при нас.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Ботев (Пловдив) / 4:1 FT | ВЪН БОЖКА!

Мнениеот Elliah » 04 ное 2018 23:03

modor написа:Честита победа, левскари! Божка, всичко най-хубаво то желая. Само нека да си далеч от Герена!

На Митрев дома му е на Герена. Представям си как се чувства след като се изложи така за пореден път. Много, много болно ми става, като знам колко труд е вложил и колко е преживял за да бъде вратар и капитан на Левски... Кофти ми е, но това е положението.
Само от вратарски грешки сме загубили 20 точки през миналия сезон и до този момент. Вратарски грешки ни струваха и отпадането от Лига Европа. Защитниците ни не се чувстват сигурни, когато вратарите ни не играят добре.
Трябва да се вземат мерки. Крайно време е!

Колкото до мача :
Новия бек ме кефи. Много сигурен в намесите и спокоен. Горанов да си наляга парцалите :).
Рейш ще бъде страхотен заместник на Холмар. Пича е научен тактически и ще си партнира добре с Яблонски. Единственото кофти, което виждам при него е , че не може(или не иска) да подава високи пасове. Обича да подава по земя независимо, колко е далечен паса. Това може да се окаже проблем в определен момент. А може просто да прекалявам с притесненията :)
Средна линия - перфектен мач. Не им дадоха да дишат на Ботев.
Костов - Браво на това момче. Много е израснал от миналата година. Няма ги постоянните засади, няма безцелно въртене с топка в крака. Има още много да учи, но с хъса, който има и желанието, което демонстрира ще стигне далеч.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, Plamen_i00, vlong, Киро Пора и 71 госта