ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
105
43%
Равен
38
16%
Победа за Берое
99
41%
 
Общо гласове: 242

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 01.04. /

Мнениеот Jordan1914 » 28 мар 2018 17:33

При липсата на Елфсон и Белаид,мислите ли,че би било вариант да пробваме с 3-ма защитници?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12438
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 01.04. /

Мнениеот TristaNNN » 28 мар 2018 17:43

Jordan1914 написа:При липсата на Елфсон и Белаид,мислите ли,че би било вариант да пробваме с 3-ма защитници?

Не, защото ще ни напълнят кошницата!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 01.04. /

Мнениеот G_I_G » 29 мар 2018 00:11

OGI1914RZ написа:Обезкуражен и огорчен от резултата и показаната игра в мача с тирето не бях влизал във форума.След това гледайки националната трупа, гневът ми спрямо продукцията на Левски някак "умекна"... Във всички мачове от началото на пролетния сезон(освен въпросния с тирето) имахме силни минути и добри моменти.Силно се надявам нещото от което имаме нужда да е време за адаптация и сработване. По добър отбор сме от Берое! Ако вкараме бърз гол,ще бием с разлика. Очаквам силен мач и победа 3:0;4:0 Все пак играчите също като нас са загладнели за мачове и победи.


3 гола не сте ни вкарвали от 7 години.
За 4 пък да не говорим-това е вече в сферата на фантастиката.
Слез на земята!
ПАДАТЕ !

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 01.04. /

Мнениеот debilcho » 29 мар 2018 00:26

eelche написа:
SANSIRO7 написа:Не ми се вярва да надскочим играта си от последните мачове.


Генерална репетиция за полуфиналите за Купата срещу ФК Ловеч.

Вярвате или не, този мач ще е пряко доказателство за работата на Роси - умее ли да си взема поуки от двубой като предишният или дълбаем на едно и също място и все още даже не сме "се научили да ходим".Очаквам коренно различен "Левски" от този,който беше в последните 2 мача.Паузата за националните отбори дойде в подходящият момент за нас - очаквам "отписани" герои да се появят като титуляри за нашият отбор."Берое" ще играят феърплей както винаги - отзаде с 10 човека и ще ритат напред към Камбура.Трябва да си отмъстим!

Прогноза: над 2.5 гола.

САМО ЛЕВСКИ!

Позна! 3 гола на Камбура.

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 01.04. /

Мнениеот debilcho » 29 мар 2018 00:33

W84me написа:
Кашчей написа:
bilyaletdinov написа:Aко ще и на 30 февруари да е, двата тима пак ще играят същия футбол. Най-интересното нещо в тоя мач ще са псувните по Камбура и единия близнак.


Някои ще се смеят, други ще плачат, а трети ще се смеят през сълзи. От третите сме всички, които гледаме чудото на футбола в България, а от кои ще си ти-не знам. Доколкото си спомням, преди 2 години Берое ви би където ви хвана, без да е треньор Томаш, нито пък Роси на вас. Мач с мач не си приличат, затова е интересна играта.

Преди 2 години ни били, където ни хванат, а през останалите 100? :mrgreen:

През останалите милиционера ген.Солаков ги изхвърли от А група щото ви биха с големите ви звезди.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14325
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 01.04. /

Мнениеот damyanov1963 » 29 мар 2018 08:07

debilcho написа:
W84me написа:
Кашчей написа:
bilyaletdinov написа:Aко ще и на 30 февруари да е, двата тима пак ще играят същия футбол. Най-интересното нещо в тоя мач ще са псувните по Камбура и единия близнак.


Някои ще се смеят, други ще плачат, а трети ще се смеят през сълзи. От третите сме всички, които гледаме чудото на футбола в България, а от кои ще си ти-не знам. Доколкото си спомням, преди 2 години Берое ви би където ви хвана, без да е треньор Томаш, нито пък Роси на вас. Мач с мач не си приличат, затова е интересна играта.

Преди 2 години ни били, където ни хванат, а през останалите 100? :mrgreen:

През останалите милиционера ген.Солаков ги изхвърли от А група щото ви биха с големите ви звезди.

Солаков беше изхвърлен от министерството от вашия Милко Балев, който си остана солташ*к на Бай Тошо, дори и след като разформирова Левски през 85-та, за да може Берое да стане шампион през 86-та :idea:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14325
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 01.04. /

Мнениеот damyanov1963 » 29 мар 2018 09:24

G_I_G написа:
OGI1914RZ написа:Обезкуражен и огорчен от резултата и показаната игра в мача с тирето не бях влизал във форума.След това гледайки националната трупа, гневът ми спрямо продукцията на Левски някак "умекна"... Във всички мачове от началото на пролетния сезон(освен въпросния с тирето) имахме силни минути и добри моменти.Силно се надявам нещото от което имаме нужда да е време за адаптация и сработване. По добър отбор сме от Берое! Ако вкараме бърз гол,ще бием с разлика. Очаквам силен мач и победа 3:0;4:0 Все пак играчите също като нас са загладнели за мачове и победи.


3 гола не сте ни вкарвали от 7 години.
За 4 пък да не говорим-това е вече в сферата на фантастиката.
Слез на земята!
ПАДАТЕ !

Като водиш такава статистика, коя година по колко гола ви вкарваме, би трябвало да кажеш и колко победи имаме над вас и колко вие над нас, така че ти слез на земята. Интересно дали водиш статистика и за вашите господари - клонираните? Там ще ти бъде доста неудобно да я кажеш. И в този ред на мисли - Според теб последните им 6 гола с/у вас фантастика ли са, или реалност?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33004
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 01.04. /

Мнениеот 1914.1902 » 29 мар 2018 12:14

1, Апр 2018 г. Неделя 17:30 ч.
ПФК Левски АД - ПФК Берое ЕАД
ГС: Станислав Тошев Ставров АС1: Даниел Милков Ников АС2: Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ: Мартин Емилов Венев ДАС1: Никола Антонов Попов ДАС2: Ангел Любенов Ангелов
СН: Йордан Костадинов Иванов

Serafim
Мнения: 5248
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 01.04. /

Мнениеот Serafim » 29 мар 2018 12:36

И аз си мисля, че единствения шанс да ги бием е ако вкараме ранен гол. За това Роси трябва подобаващо да натисне първите 20 мин, иначе отиваме на кюскане и бой по топката 90 минути, безнадеждни центрирания и опити за удари от дистанция. Мен някой ми се смя тука, като казах, че Томаш определено показва потенциал като треньор, но той много добре си знае възможностите на отбора. Най-вероятно ще разчита на бързи атаки по фланговете, защото вече и Горанов (за разлика от първия полу-сезон), както Цветкович, се впуска дълбоко в атака. Нищо чудно и да търсят доста нарушения в нашето поле, за да има шансове Камбуров от статичните положения, още повече, че вероятно ще бъдем без Холмар и резервата му Белаид.

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 01.04. /

Мнениеот THE G.A.M.E » 29 мар 2018 12:38

Не виждам каква репетиция може да е този мач, за двубоят от 1/2 финала за Купата ?
Берое и пребоядисаните играят в коренно различен стил.
На нас стил като този на старозагорци ни е проблемен.
Освен ако не поведем ...

Докато, когато сме атакувани, се чувстваме по добре.
Въобще, предстоят два различни мача, дори като нагласа.
Не се наемам с прогноза. Този Левски няма постоянство... Както можем да се измъчим дори за 0-0, така и може да сложим 3-ка с гарнитура.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], vlong и 38 госта