Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ММ1914 » 19 мар 2018 18:25

eddie написа:
metodito написа:https://topsport.bg/levski/levski-sezira-bfs-i-prokuraturata-zaradi-fernando-karanga-ot-tsska.html

Айде да видим цацаратурата какво ще направи. Ако тези неща ги направи в Сърбия, или недай Боже в Турция, жив няма да излезе от стадиона. :!:


Обикновен фенски фолклор и доста мишкарско изпълнение от Герена. За пореден път доказват, че не са мъже, а утки..

Сладур, като говориш за фенски фолклор, какво прави мис кюстендилска слива? Може ли да се бие вече или идва брането на череши и пак ще бъде зает? Та викаш той не е .утка само 6 месеца бяга от бой. Сега съм контузен, сега не мога, той е много малък...
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5202
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 19 мар 2018 18:25

Сенегалския полузащитник на Левски Хали Тиам е с фрактура в основата на носа. Контузията се е получила при удара с лакът на Фернандо Каранга в края на първото полувреме на "червено-синьото" дерби от 26-ия кръг на Първа лига.

Според източници на Дарик радио, бившият футболист на Динамо Москва ще трябва да играе три седмици с предпазна маска, която ще бъде изработена специално за играча.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Ozzimozzi
Мнения: 7170
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Ozzimozzi » 19 мар 2018 18:29

ММ1914 написа:
eddie написа:
metodito написа:https://topsport.bg/levski/levski-sezira-bfs-i-prokuraturata-zaradi-fernando-karanga-ot-tsska.html

Айде да видим цацаратурата какво ще направи. Ако тези неща ги направи в Сърбия, или недай Боже в Турция, жив няма да излезе от стадиона. :!:


Обикновен фенски фолклор и доста мишкарско изпълнение от Герена. За пореден път доказват, че не са мъже, а утки..

Сладур, като говориш за фенски фолклор, какво прави мис кюстендилска слива? Може ли да се бие вече или идва брането на череши и пак ще бъде зает? Та викаш той не е .утка само 6 месеца бяга от бой. Сега съм контузен, сега не мога, той е много малък...
За боя сте ненадминати (в това се убедиха собствените ви играчи), а и в събличането! Като искате сезиране на прокуратурата за надуваемия ой, който развя Каранга, защо не искате и сезиране за плакатите, които издигнахте с призив за бой? Това ли е най-доброто, с което може да подкрепите отбора си?
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ММ1914 » 19 мар 2018 18:30

1982 написа:
ММ1914 написа:Вие сериозно ли коментирате футболни достойнства в среща по водна топка? Всички мачове от първенството за треньора ни са подготовка за срещите за купата.


2001-а като ни бихте на басейн "Георги Аспарухов" с 2:1 помня, че обсъждахте футболни достойнства ...... сигурен съм, че и днес ако бяхте били Ловеч, нямаше почти да споменавате условията ....... ще ви видим и за купата, моли се да духа вятър или да вали пак, че да си намерите оправдания и тогава.


Тук не си прав, който и да беше бил, поне аз със сигурност нямаше да коментирам качество на игра. Просто е смешно когато топката се спира в локвите, да се говори за футбол. Победили са, взели са три точки - живи и здрави. За купата не си прав, искам слънчево и хубаво време, за първи път от години имаме технични футболисти, способни да разиграват топката, на тирето няма да им е лесно срещу нас, за мен Левски е фаворит в срещите за купата, просто това е сезона за нас, към момента. Тирето се бори за калъфката - живи и здрави тяхна си е, но ако ги отстраним за купата, къде отиват обещанията на Джуджи?
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ММ1914 » 19 мар 2018 18:33

Ozzimozzi написа:
ММ1914 написа:
eddie написа:
metodito написа:https://topsport.bg/levski/levski-sezira-bfs-i-prokuraturata-zaradi-fernando-karanga-ot-tsska.html

Айде да видим цацаратурата какво ще направи. Ако тези неща ги направи в Сърбия, или недай Боже в Турция, жив няма да излезе от стадиона. :!:


Обикновен фенски фолклор и доста мишкарско изпълнение от Герена. За пореден път доказват, че не са мъже, а утки..

Сладур, като говориш за фенски фолклор, какво прави мис кюстендилска слива? Може ли да се бие вече или идва брането на череши и пак ще бъде зает? Та викаш той не е .утка само 6 месеца бяга от бой. Сега съм контузен, сега не мога, той е много малък...
За боя сте ненадминати (в това се убедиха собствените ви играчи), а и в събличането! Като искате сезиране на прокуратурата за надуваемия ой, който развя Каранга, защо не искате и сезиране за плакатите, които издигнахте с призив за бой? Това ли е най-доброто, с което може да подкрепите отбора си?

Нали бяхте биячи и десет човека бият един руснак, вчера ваши селяци са нападнали автобус. Какъв е проблема да се сбият двама души, които искат да го направят, има си рингове, протектори, ако се уговорят така, има си съдии, няма как да пострадат невинни. Нали са топ хулигани, ама на действия леко насрани, така се получава за кюстендилчето. Вчера Делянски побърза да ми изтрие мнението във вашия форум, е сега да трие тук. Все едно ще изтрие и снимките от нета, палячо.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Ozzimozzi
Мнения: 7170
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Ozzimozzi » 19 мар 2018 18:36

ММ1914 написа:
Ozzimozzi написа:
ММ1914 написа:
eddie написа:
metodito написа:https://topsport.bg/levski/levski-sezira-bfs-i-prokuraturata-zaradi-fernando-karanga-ot-tsska.html

Айде да видим цацаратурата какво ще направи. Ако тези неща ги направи в Сърбия, или недай Боже в Турция, жив няма да излезе от стадиона. :!:


Обикновен фенски фолклор и доста мишкарско изпълнение от Герена. За пореден път доказват, че не са мъже, а утки..

Сладур, като говориш за фенски фолклор, какво прави мис кюстендилска слива? Може ли да се бие вече или идва брането на череши и пак ще бъде зает? Та викаш той не е .утка само 6 месеца бяга от бой. Сега съм контузен, сега не мога, той е много малък...
За боя сте ненадминати (в това се убедиха собствените ви играчи), а и в събличането! Като искате сезиране на прокуратурата за надуваемия ой, който развя Каранга, защо не искате и сезиране за плакатите, които издигнахте с призив за бой? Това ли е най-доброто, с което може да подкрепите отбора си?

Нали бяхте биячи и десет човека бият един руснак, вчера ваши селяци са нападнали автобус. Какъв е проблема да се сбият двама души, който искат да го направят, има си рингове, протектори, ако се уговорят така, има си съдии, няма как да пострадат невинни. Нали са топ хулигани, ама на действия леко насрани, така се получава за кюстендилчето. Вчера Делянски побърза да ми изтрие мнението във вашия форум, е сега да трие тук. Все едно ще изтрие и снимките от нета, палячо.
Ти незаконни боеве ли пропагандираш а? После ми плачете за надуваем ой! Само скотове ще си останете във Б! В затвора такива, а не по трибуните!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ММ1914 » 19 мар 2018 18:41

Ozzimozzi написа:
ММ1914 написа:Нали бяхте биячи и десет човека бият един руснак, вчера ваши селяци са нападнали автобус. Какъв е проблема да се сбият двама души, който искат да го направят, има си рингове, протектори, ако се уговорят така, има си съдии, няма как да пострадат невинни. Нали са топ хулигани, ама на действия леко насрани, така се получава за кюстендилчето. Вчера Делянски побърза да ми изтрие мнението във вашия форум, е сега да трие тук. Все едно ще изтрие и снимките от нета, палячо.
Ти незаконни боеве ли пропагандираш а? После ми плачете за надуваем ой! Само скотове ще си останете във Б!
[/quote]
Паляк, знаеш ли каква е разликата между фен и хулиган? Татусите на Кюстендилеца какви са? Нали е топ хулиган, когато го вади голям на думи трябва да застане и да защити позицията си, сега ако не отговори, вашите ще го изядат с парцалите. Аз ти обяснявам че ако искат си уговарят правила, ти ми пишеш за незаконни боеве, наричаме го спаринг и вече е законно.
Скотовете си зарязаха отбора и скандирайки "Гриша Ганчев", си плюеха играчите. Скотовете прегърнаха Литекс и казаха - това вече е ЦСКА. Скотовете, населявате само Гей сектор.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Ozzimozzi
Мнения: 7170
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Ozzimozzi » 19 мар 2018 18:42

ММ1914 написа:
Ozzimozzi написа:
ММ1914 написа:Нали бяхте биячи и десет човека бият един руснак, вчера ваши селяци са нападнали автобус. Какъв е проблема да се сбият двама души, който искат да го направят, има си рингове, протектори, ако се уговорят така, има си съдии, няма как да пострадат невинни. Нали са топ хулигани, ама на действия леко насрани, така се получава за кюстендилчето. Вчера Делянски побърза да ми изтрие мнението във вашия форум, е сега да трие тук. Все едно ще изтрие и снимките от нета, палячо.[/quoteТи незаконни боеве ли пропагандираш а? После ми плачете за надуваем ой! Само скотове ще си останете във Б!

Паляк...

Тук приключвам дискусията с теб. Мажете се там с фекалии, гонете се с колове, събличайте се, абе правете това, което ви влече!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3825
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ivo55 » 19 мар 2018 18:47

mikata написа:Хебър загуби контролната среща с Левски (София) с резултат 7:2. , столичани се разписаха Серджо Буш (2), Ривалдиньо (2), Жорди Гомес, Антони Белмонт и Йерсон Кабрал.

Вече всичко е точно.

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ММ1914 » 19 мар 2018 18:49

Ozzimozzi написа:
ММ1914 написа:
Ozzimozzi написа:
ММ1914 написа:Нали бяхте биячи и десет човека бият един руснак, вчера ваши селяци са нападнали автобус. Какъв е проблема да се сбият двама души, който искат да го направят, има си рингове, протектори, ако се уговорят така, има си съдии, няма как да пострадат невинни. Нали са топ хулигани, ама на действия леко насрани, така се получава за кюстендилчето. Вчера Делянски побърза да ми изтрие мнението във вашия форум, е сега да трие тук. Все едно ще изтрие и снимките от нета, палячо.[/quoteТи незаконни боеве ли пропагандираш а? После ми плачете за надуваем ой! Само скотове ще си останете във Б!

Паляк...

Тук приключвам дискусията с теб. Мажете се там с фекалии, гонете се с колове, събличайте се, абе правете това, което ви влече!

Естествено, когато стане въпрос за плюенето на собствените си играчи, приключвате дискусията, я направо ме блокирай като феята на зъбките. Дискусия с умствено увредени размахващи петолъчки няма как да бъде водена, те винаги използват цензура, при липсата на аргументи помага. Пусни си клипчето с господин "Аз ши ва издържам", "на мен стадион не ми трябва, аз съм заможен човек", коленичи и благодари на Алахата че ФК Етрополе изкупи ФК Литекс и му смени името на ЦСКА-София.
Чек да не забравя "Преди бяхте Винаги верни, сега сте винаги сп..ми"
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: PorcoRosso и 47 госта