ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9337
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот mikata » 24 ное 2017 20:42

Цялата група:

Митрев, Любенов, Яблонски, Ейолфсон, Пиргов, Цветкович, Горанов, Ангелов, Oрачев, Прохазка, Найденов, Рошу, Панайотов, Кабрал, Белмонт, Гомес, Обертан, Вутов, Буш, Мапуку
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот Jordan1914 » 24 ное 2017 20:46

Хора,къде ви е подкрепата?Да и мен тази мудна и бавна игра и губенето на точки ме изкарва от равновесие,но хайде веднъж да оставим един треньор на спокойствие!Щом за 2 месеца вече изяждаме Роси,а той ли е виновен,че Прохазка или Вутов не може да направи едно двойно с Обертан и последния съответно не си дава никакъв зор!Нападате Гомез,но какво да направи той сам,като Панайотов освен да бяга нищо друго не може и съответно ролята му за изграждане на атаката я няма!Имайте търпение,знам,че е трудно,но тази година купата е синя,а до година и титлата!За мача 1:0,1:1,2:0!!! ;) САМО ЛЕВСКИ!!!

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1897
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот Sstefanov » 24 ное 2017 21:02

Мача хикс, тренера аут. Няма да се обеснявам защо мисля така, то ве вижда на терена. Няма по голяма мъка от нас, по тъп, беззъб и предвидим футбол няма никъде.

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 455
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот levskarcheto96 » 24 ное 2017 21:10

Ако Панайотов и Вутов играят, нищо добро не ни чака! Сега е моментът да се даде шанс на Рошу.

Serafim
Мнения: 5238
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот Serafim » 24 ное 2017 23:50

levskarcheto96 написа:Ако Панайотов и Вутов играят, нищо добро не ни чака! Сега е моментът да се даде шанс на Рошу.


Ще е хубаво да излезе в ромб с Рошу и Белмонт, заедно с Гомес.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот eelche » 25 ное 2017 03:11

Винаги съм се чудел защо позволихме да стигнем до тук,но като гледам самата синя общност си е виновна.Ебати балъците има тука, тръгнали да сменят Роси...С кой ще го смените,бе тъпунгери? Кой нормален треньор ще се захване с "на баир лозе" по никое време? Всяка една смяна означава поне 3 месеца връщане назад,а да сменяме тесен специалист-тактик с Виторио Павлов, инж.Иванов от Столипиново,Ясен Безгласен,тото-специалиста Тони Сухия,Стойчо Усмивката или тренери тип "Келнера" и оня пръч от Кърджали - НЕ,БЛАГОДАРЯ!

Бойкотирайте си,псувайте,мразете! Но когато Левски напролет започне да гази можете съвсем спокойно да си ...... майката.

Поздрави и САМО ЛЕВСКИ!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21433
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот metodito » 25 ное 2017 09:12

eelche написа:Винаги съм се чудел защо позволихме да стигнем до тук,но като гледам самата синя общност си е виновна.Ебати балъците има тука, тръгнали да сменят Роси...С кой ще го смените,бе тъпунгери? Кой нормален треньор ще се захване с "на баир лозе" по никое време? Всяка една смяна означава поне 3 месеца връщане назад,а да сменяме тесен специалист-тактик с Виторио Павлов, инж.Иванов от Столипиново,Ясен Безгласен,тото-специалиста Тони Сухия,Стойчо Усмивката или тренери тип "Келнера" и оня пръч от Кърджали - НЕ,БЛАГОДАРЯ!

Бойкотирайте си,псувайте,мразете! Но когато Левски напролет започне да гази можете съвсем спокойно да си ...... майката.

Поздрави и САМО ЛЕВСКИ!


Аз мисля, че тук повечето сме за оставянето на Роси на поста. Защо така реагираш ("тъпунгери")?
На мен лично ми е интересно, дали съм прав за "вкарвача". Обяснение: според мен липсва ни единствено хищник в атака - високопрофилен нападател. За съжаление мисля, че няма да стане на зима и ще обясня защо. Още веднъж.

Трябва ни нападател, който не е свободен агент, който е в режим на почивка в последните месеци/година. Някой, който активно вкарва в отбора си. Да бъде от читаво първенство. Мисля, че от първенство, като Словакия, Австрия, Ерстедивизи, Словения или нещо подобно ще е добре. Да не е от Сърбия или нещо подобно. Да не е негро, освен ако не е бразилец. В никакъв случай африканец. Да е вкарал над 10 гола миналата година и да има около толкова и тази. Примерно.

Проблемът е, че това ще означава плащане на трансферна сума, а ръководството ни иска да мине възможно най-тънко. Смятам, че това може да изяде главата на Роси, и за това ще е виновен Срас. И още. Както и преди питах: какво щеше да направи Кокала без Гонзо, Ясен без Гарата... Това е просто, което ни трябва. А да, много важно!!! И да не е някой, който ще дойде и ще каже: мога да играя в центъра на атаката, вляво, в дясно, зад нападателя, да гоня топки, да мия чинии... Трябва ни деветка! Ама истинска.

П.С. На мен ми се нрави как подобно при Люпко започнаха атаки. Странно ми е малко, защото тогава като видяха, че сме заплаха и от рано почнаха атаките. Сега позакъсняха, но интензитета означава само едно: някой е уплашен.

Ето от мен едно предложение. Не е девятка, атакуващ халф е или нещо такова. Йосип Кнезевич. Настоящ клуб: Пушкаш Академия, Унгария.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fn6NeLH7IHY[/youtube]
Примерно, де. В настоящата кампания: 15 мача, десет гола.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот blue avalanche » 25 ное 2017 12:35

Sstefanov написа:Няма по голяма мъка от нас, по тъп, беззъб и предвидим футбол няма никъде.

Не си гледал Ч.море - Пирин. :mrgreen: :mrgreen:


nosmoky
Мнения: 489
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / Събота / 17:30 /

Мнениеот nosmoky » 25 ное 2017 17:22

Истината е, че нямате нито един качествен българин и е неизбежно да заиграете с 11 чужденци.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace и 40 госта