Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 20 ное 2017 21:01

eelche написа:...
Само Левски!


Много хубаво мнение и подкрепям, но понеже не съм много в час с "медиите", за каква медийна кампания става въпрос?

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3374
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 20 ное 2017 22:55

Чета, че дъртата мастия пак е започнал да се подмазва от далечен Виетнам. Дано някой не сглупи да сменя Роси с него. Аз лично съм на мнението, че Роси трябва да остане и да си изкара сезона и чак след това да го съдим. И без това смените по никое време са лоши - нагледахме се вече 10-15години на едно и също.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Player » 20 ное 2017 23:57

Само без дедото беглец. Моля моля.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот eelche » 21 ное 2017 02:18

metodito написа:
eelche написа:...
Само Левски!


Много хубаво мнение и подкрепям, но понеже не съм много в час с "медиите", за каква медийна кампания става въпрос?


За същата с която изгониха майстор Петрович точно преди 1 година. Враговете на Левски са ясни, но самият факт,че хора отвътре саботираха и треньора и отбора е повече от красноречив. С оня потенциал от миналата година + Обертан,Гомез,Буш,Мапуку и Вутов щяхме да газим и в България и в Европа.На Петрович му направиха селекция от 1 играч и половина.На Никито му докараха 6 нови играчи,а на Делио още 6.Нека не забравяме фактите какви бяха - Люпко пое сравнително добър отбор,но сринат тотално психически.Стоев беше добър мотиватор,но прекалено наивен и безхарактерен.В Лудогорец беше перфектен,но Левски беше и ще си остане прекалено голяма лъжица за неговата уста.Никой не може да ме убеди,че е бил накаран да напусне на сила при положение,че класира отбора за ЕКТ и че имаше подкрепата на инж.Иванов,както и немалка част от феновете. И срещу него имаше кампания,но той имаше целият спортно-технически комфорт 1 година и половина работи в пълно спокойствие дори след абсолютно левашкият загубен финал в Бургас през май 2015-та година.

При Люпко както неведнъж съм писал и при цялото лоби,съдии,комфорт за Лудогорец, Левски беше първенец и мачкаше.Изведнъж стана неудобен на двамата клатикурци над него и с мълчаливото съгласие на Русев го пуснаха да си ходи.Спокойно, той няма да се върне в Левски - прекалено е неудобен за статуквото.Но е факт,че след него беше пълен потоп на всяко ниво в клуба.След 10 години на спортно-техническа криза този човек си позволи да изкара клуба ни на повърхността,но типично по български, типично в стил "поп Кръстьо" го предадоха свои. Продадоха го и се продадоха.

Делио Роси не е перфектен.Делио Роси не е магьосник,но е факт,че е най-опитният и успешен треньор в А група.Оня продажник дето работи в Разград не го коментирам - има целият комфорт на света от медии,играчи и база до съдии и лобита.Ако по някакъв начин се махне Роси сега по средата на нищото е*ем ти и схемите, е*ем ти и футбола...По-добре да закрием всичко и да последваме примера на ЦСКА 1948 от аматьорският футбол.

А с ръка на сърцето ми е много интересно какво очакват всички "специалисти" зад клавиатурите по разни спортни редакции и зад камерите и микрофоните от отбор на едва 3 месеца, 14 нови играчи, чужд треньор и още 15 отбора играещи на живот и смърт срещу теб?

Ако махнат Роси,няма готова опция за треньор.Не мисля и че е наложително, освен ако на Спас няКОЙ не му даде директива.

Това са фалшиви новини от нарочна медийна кампания срещу Левски.Не се поддавайте на тях.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 21 ное 2017 08:08

Спас Русев ще прави мащабен ремонт на Герена

https://mobile.sportal.bg/news.php?cate ... 278&page=0
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 21 ное 2017 09:19

eelche написа:..


Странно, защото, когато се сипеше помия по Майстора, беше логично, тъй като той застраши хегемонията на Лудогорец. Едно неучастие в ШЛ ще им коства 20-ина милиона. Наистина ли има някой болен, който мисли, че ще се позволи на някой друг да стане първи? И в тази връзка... може би е добре така - да сме по-ниски от тревата и да тънем в посредственост, защото ще ни се случи случка. Пример: Литекс, ЦСКА (RIP).

Ами, аз нали съм форумния Мунчо, си ме гложди спекулацийката, че не говорим за "последователна некадърност", а за нещо друго.

Според мен, Срас е бил наясно или даже е дал директива на Пелето Майстора да се маха. Първо, това е гаден червен комунист. Но пряката връзка, която правя е как "не искал да се връща към нещо старо". По повод на Мъри го каза. Майстора беше наследство на Гонзо. Знам, че звучи супер малоумно как всичко случващо се откак Срас дойде е всъщност нарочно, а не поради некадърността на шофьорчето от УБО и един от съсипителите на България, но...

Ако мога да направя паралел с България и съдбата ѝ след 90... Управляват ни същите преди 90-та. Какво да е? Тук, в този случай, говорим и за посредственост и некадърност, и за постоянен грабеж, но не мисля, че е някакъв пъклен замисъл. Просто всичко краде като за последно. Може би... може би и в "Левски" е така. Не е вярна конспирацийката ми, а просто е съвкупност от фактори - "Левски" се управлява от еничари (Срас, Иво, Батков), некадърници и крадци. Де да знам...
Последна промяна от metodito на 21 ное 2017 09:23, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 21 ное 2017 09:20

mikata написа:Спас Русев ще прави мащабен ремонт на Герена

https://mobile.sportal.bg/news.php?cate ... 278&page=0

Сега очаквам да започне мрънкане- защо ремонт, защо сега, къде ще играем, защо на този стадион, а не на онзи, играта слаба той ремонт ще прави, първо селекцията после ремонта... Само почакайте малко. Ще се активизират всички антилевскари, платени ибрикчии, завистливци и обикновени всичкомразци със силноразвито стадно чувство.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 21 ное 2017 09:28

Player написа:Само без дедото беглец. Моля моля.

Като си повтаряш една лъжа, успокояваш ли се?

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Player » 21 ное 2017 09:33

metodito написа:
Player написа:Само без дедото беглец. Моля моля.

Като си повтаряш една лъжа, успокояваш ли се?


Кое е лъжа? Че винаги бяга от клуба. Лъжа е да кажеш, че не го е правил 3 пъти поред.Ако обичаш да се самозалъгваш, твой проблем.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 21 ное 2017 10:06

Player написа:
metodito написа:
Player написа:Само без дедото беглец. Моля моля.

Като си повтаряш една лъжа, успокояваш ли се?


Кое е лъжа? Че винаги бяга от клуба. Лъжа е да кажеш, че не го е правил 3 пъти поред.Ако обичаш да се самозалъгваш, твой проблем.


Значи не си гледал интервютата на Пелето? Пропуснал си това, че бе саботиран по отношение на селекцията? Пропуснал си скандииранията на стадиона на платените плювачи. Колко удобно...
Абе, нека, бе! Само Митов за такива като вас. Но защо трябва да страдаме и другите фенове? Ясно е, че не искате "Левски" да е на върха! Несъгласни сте с това. Не знам обаче защо си с тези хора. Мисля, че нито ти, нито син4еца, сте наясно със случващото се в клуба. Няма нищо случайно в изгонването на Майстора. Както и в това на Стоев.

Я да те питам, Йоканович, след като бе саботиран по отношение на селекцията от Наско и той ли "избяга"?

Световен шампион за младежи в Чили.
Шампион на Югославия с Войводина (Нови Сад).
Шампион на Югославия с Цървена звезда.
Шампион на Сърбия с Цървена звезда.
Шампион на България с "Левски"
Носител на Купата (Китай)
Носител на Купата (Сърбия)
Носител на Купата (България)
Носител на Купата на европейските шампиони.
Шампион на Руанда... не, че има значение. Просто статистика е последното.
Това е треньорът, който е неистово нежелан на "Георги Аспарухов"!

Подчертавам "треньорът". Какъв бил като човек, като мъж, на кой брат бил, на кой сестра, колко пръсти има на левия си крак, въобще не ме е еня! Нема се женим за него.

П.С. Мразя сърбите като народ в исторически план! В червата! Мразя ги, че нарочно не ни говорят езика! Те са виновни за масови убийства и гонения на българи! Но това е в общ план. Това просто като вметка го казвам.
Последна промяна от metodito на 21 ное 2017 13:55, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 85 госта