Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 04 авг 2017 22:13

Кашчей написа:Успех на Делио Роси (как ли левскарите ще приемат треньор с име Червен, но те си знаят)!

Нема да мине само със събличане след некое неподходящо интервю, ще се наложи да го дерат.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15282
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот miro_rz » 04 авг 2017 22:14

modor написа:Мапуку ще се наяде да *** с този треньор :lol:

Тази жабар така ще го опука , че негрото ще се чуди от къде му е дошло ! :lol:
Изображение

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 04 авг 2017 22:18

Живко6461 написа:Придържаме се към правилото, че имена не се превеждат. И си спомняме за един друг Роси, който има основна заслуга синият отбор да стане световен шампион.

Придържаме се към правилото, че имена не се превеждат. Онова не е син отбор, ми нещо си, дето му викат Скуадра Адзура. :lol: А и оня беше Паоло, като Павел Панов, тоя е Делио, като Спас Делев.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 04 авг 2017 22:19

rhaegar написа:Живко, Методи, много ще ви помоля, личностните спорове на ЛС.

Благодаря за препоръката! Но защо трябва да водя личностни спорове?

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22996
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 04 авг 2017 22:30

Кашчей написа:Успех на Делио Роси (как ли левскарите ще приемат треньор с име Червен, но те си знаят)!

Rossi и rosso си приличат фонетично, но не са производни едно на друго.
Аз нямам проблем - дори Валентино и Пауло Роси са ми носили много радост.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 04 авг 2017 22:37

защо написа:
Живко6461 написа:Придържаме се към правилото, че имена не се превеждат. И си спомняме за един друг Роси, който има основна заслуга синият отбор да стане световен шампион.

Придържаме се към правилото, че имена не се превеждат. Онова не е син отбор, ми нещо си, дето му викат Скуадра Адзура. :lol: А и оня беше Паоло, като Павел Панов, тоя е Делио, като Спас Делев.

Имена не се превеждат. Синият отбор не е име. Делио Роси е бил треньор на отбор, чийто основен екип е със сини фланелки. Светло сини. Време му е да навлезе в истинското синьо пространство.
P.S. Асоциациите с имената, които все пак не би трябвало да се превеждат, могат да стигнат до Делчев.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2768
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Der Schmarotzer » 04 авг 2017 22:51

Ми то и за това го избраха, че е брат'чет на "собственика" - истинското му име е Дельо Р(о)усев. Аман от шуробаджанащина!
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 04 авг 2017 23:04

Живко6461 написа:
rhaegar написа:Живко, Методи, много ще ви помоля, личностните спорове на ЛС.

Благодаря за препоръката! Но защо трябва да водя личностни спорове?

Не знам защо, но не спирате. А е крайно време.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 04 авг 2017 23:53

rhaegar написа:
Живко6461 написа:
rhaegar написа:Живко, Методи, много ще ви помоля, личностните спорове на ЛС.

Благодаря за препоръката! Но защо трябва да водя личностни спорове?

Не знам защо, но не спирате. А е крайно време.

Пиша във форума когато имам желание и възможност. Без строго дефинирана периодичност. Позволявам си да опонирам на мнения, с които не съм съгласен. Мнения, свързани с организацията и дейността на футболните клубове, със статистически данни, с професионални качества на футболисти, треньори и ръководители, ... Не оспорвам правото на другите да изказват мнения, различни от моето. Приемам дискусиите, в които всеки може да защити мнението си, за добави информация и аргументи, да изрази нови позиции. Не е ли нормално за спортен форум? Имам претенции, че не употребявам квалификации, обиди, груби и цинични изрази към други участници във форума. Съобразявайки се с някои специфични особености на форумите, няколко пъти съм споменавал, че приемам спрямо мен да се използват подобни изрази. Форум е. Няма какво да направя. :) А и защо да отнемам удоволствието на някои участници, за които употребата на подобни изрази е геройство и им доставя радост? Струва ми се, че не нарушавам правилата във форума. Поне не сериозно. Макар да признавам, че не съм ги чел внимателно.
Все пак Вие сте модератор. Доколкото знам, ако решите можете да премахвате мнения, да отстранявате временно или завинаги участници.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 05 авг 2017 04:13

Живко6461 написа:
защо написа:
Живко6461 написа:Придържаме се към правилото, че имена не се превеждат. И си спомняме за един друг Роси, който има основна заслуга синият отбор да стане световен шампион.

Придържаме се към правилото, че имена не се превеждат. Онова не е син отбор, ми нещо си, дето му викат Скуадра Адзура. :lol: А и оня беше Паоло, като Павел Панов, тоя е Делио, като Спас Делев.

Имена не се превеждат. Синият отбор не е име. Делио Роси е бил треньор на отбор, чийто основен екип е със сини фланелки. Светло сини. Време му е да навлезе в истинското синьо пространство.
P.S. Асоциациите с имената, които все пак не би трябвало да се превеждат, могат да стигнат до Делчев.

Да, между другото, италианците ги имат за различни цветове тия, адзурото си е адзуро, а цветът на Лацио е челесто. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта