Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 04 авг 2017 18:21

Аз съм 99% убеден, че Делио Роси няма да довърши сезона ...... сигурно не е лош треньор, но идва в кочина и джунгла, каквато не си е и представял, най-малкото, ако напъне глезените лайненца много да се потят по тренировки, ако им затегне дисциплината, те знаят как да го оправят ...... а и на главата му ще е онзи некадърник Боримиров, единия хубаво разкарахте вече, ама тоя остава да "твори" ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 04 авг 2017 18:27

modor написа:Няма да има неустойка за Митов!


Не се знае какво му се плаща, по "взаимно съгласие" не значи автоматично "безплатно". Там е как се разберете ...... най-малкото, виждам, че ще му плащат някаква екскурзия в Испания, цял месец на разноски на Виваком. :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
AN71
Мнения: 1844
Регистриран на: 14 апр 2011 15:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот AN71 » 04 авг 2017 18:28

Нали знаеш човек кога може да е сигурен.?Само когато се е насрал,да се надяваме ,че не си свършил тази работа. :) :) :)

THE G.A.M.E
Мнения: 50045
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 авг 2017 19:04

Е, свърши се. :)
Сега вече мога да си кажа мнението за разигралата се драма.

1-во, и аз смятах, че Грант е по-подходящ, заради по-големият си опит в занаята, пообиколил различни отбори. Евреина щеше да е и голяма реклама за Клуба.
2-ро, обаче чисто във футболен аспект - тактически, смятах, че Делио Роси ще даде повече на Левски.
Като цяло, Грант е по-традиционен и при него експериментите и рисковете са сведени до минимум, докато италианецът ми се струва, че е малко по-авантюристично настроен, по-ще експериментира, което не означава, че ще е нещо лошо.
Та, така, Левски получи по-разчупен треньор, освен това характерът на Роси е по-близък да нашият манталитет.
Доволен съм.

Какво очаквам... Не очаквам някаква рязка промяна в игрови план, в следващите месец-два. Очаквам повечко себераздаване и старание, всеки от играчите ще иска да се покаже пред новият треньор.
Генерално ( до края на полусезона ) ... Очаквам игрово подобрение в последните два месеца.
Дано и да е подплатено с положителни резултати.
При всички положения, каквото и да се случи, Делио заслужава шансът да завърши целият сезон ! Тоест, 100 % трябва да остане и през зимата, да си проведе подготовката и да вземе нужните играчи, според възгледите си.
В крайна сметка, шанс да проведът подготовка бе даден на Топчо и Митов, ще е пародия, ако не се даде такъв и на италианеца. Каквито и да са резултатите.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 50045
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 авг 2017 19:11

1982 написа:Аз съм 99% убеден, че Делио Роси няма да довърши сезона ...... сигурно не е лош треньор, но идва в кочина и джунгла, каквато не си е и представял, най-малкото, ако напъне глезените лайненца много да се потят по тренировки, ако им затегне дисциплината, те знаят как да го оправят ...... а и на главата му ще е онзи некадърник Боримиров, единия хубаво разкарахте вече, ама тоя остава да "твори" ....
Е, то тези дето не се натягаха при Митов, нали ги разкараха ? :lol:
Не мисля, че в настоящият състав има глезльовци.
Кои няма да тренират на пълни обороти... Гомес, Обертан, Рошу, Буш, Прохазка, Яблонски, младоците - Горанов, Орачев, Вутов, сърбина ( още повече пък този, като имаме на предвид какво се случи с играч от онези географски ширини ... :lol: ) ... Пиргов, Панайотов, Нар, Адениджи ???
Кои от тези момчета, ще го бойкотират ? Аз тук не виждам глезльовци.
Можеби Мапуко изглежда по-мързелив, но подозирам, че той нещо не се разбираше с Никито.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 04 авг 2017 19:32

Мапуку ще се наяде да *** с този треньор :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Кашчей » 04 авг 2017 19:45

Като изключа Витлачил през 60-те години на миналия век, съвсем сериозно питам дали има чужденец треньор у нас, който да е изкарал повече от сезон в някой клуб. Някои и сезон не изкарваха.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 04 авг 2017 21:21

Кашчей написа:Като изключа Витлачил през 60-те години на миналия век, съвсем сериозно питам дали има чужденец треньор у нас, който да е изкарал повече от сезон в някой клуб. Някои и сезон не изкарваха.

Муслин се сещам, че го назначиха през март, а го уволниха през април. :lol: Освен това, за Стевица Кузмановски съм сигурен, че изкара два сезона поред в Беласица.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Кашчей » 04 авг 2017 21:35

защо написа:
Кашчей написа:Като изключа Витлачил през 60-те години на миналия век, съвсем сериозно питам дали има чужденец треньор у нас, който да е изкарал повече от сезон в някой клуб. Някои и сезон не изкарваха.

Муслин се сещам, че го назначиха през март, а го уволниха през април. :lol: Освен това, за Стевица Кузмановски съм сигурен, че изкара два сезона поред в Беласица.


Казвам, баба, тенкю.
Добре, че има и такива хора, които да помнят и да си водят статистика :lol:
Успех на Делио Роси (как ли левскарите ще приемат треньор с име Червен, но те си знаят)!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 04 авг 2017 22:12

Кашчей написа:
защо написа:
Кашчей написа:Като изключа Витлачил през 60-те години на миналия век, съвсем сериозно питам дали има чужденец треньор у нас, който да е изкарал повече от сезон в някой клуб. Някои и сезон не изкарваха.

Муслин се сещам, че го назначиха през март, а го уволниха през април. :lol: Освен това, за Стевица Кузмановски съм сигурен, че изкара два сезона поред в Беласица.


Казвам, баба, тенкю.
Добре, че има и такива хора, които да помнят и да си водят статистика :lol:
Успех на Делио Роси (как ли левскарите ще приемат треньор с име Червен, но те си знаят)!

Придържаме се към правилото, че имена не се превеждат. И си спомняме за един друг Роси, който има основна заслуга синият отбор да стане световен шампион.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта