Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот goro_man » 18 юли 2017 12:34

Някой знае ли къде е на работа в момента този ненадминат корифей на своята професия СС ...????

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12500
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 18 юли 2017 12:47

zap_lv написа:
delqnski47 написа:Може ли един тъп въпрос?
Що на Ники Митов му се вика Жадното? :lol: Щот говори провлачено и изглежда кат пияница ли?

Защото една вечер Митов даде зора на Батков да връща Наско Сираков ,и от яд мустакатия се изтърси пред медиите ,че Митов му звънял подпиинал .Истината е ,че малко заваля като говори ,сякаш е пиян . :)

Глупости. Този прякор е останал покрай баща му. Както знаете, в България и особено в провинцията, децата директно си наследяват прякора на родителя, особено ако е някой по-интересен, а "жадното" хич не е скучен прякор.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

THE G.A.M.E
Мнения: 50036
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 юли 2017 15:42

goro_man написа:Някой знае ли къде е на работа в момента този ненадминат корифей на своята професия СС ...????
Ами аз имам инфо, че човека е отказал няколко предложения, включително и от чужбина.
Един треньор може да е без работа, не само поради "футболна причина". ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 50036
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 юли 2017 15:51

Аз все си мисля, че във футбола няма "вчера". Има само днес и утре.
Това е във връзка с Петрович и Стоев.
Мисля, че всички сме запознати с успехите и на двамата в последните няколко години.
Всъщност, Стоев има такива, сърбина - не.

Междудругото Люпко изказа мнение в едно интервю, че е получил добро наследство.
Никой треньор не е корифей, за да успее да научи на тактическа грамотност и дисциплина за 2 месеца отбор, който не е имал такава и преди.
Аз го писах и веднага след мачът в Марибор - постройката, замисълът и играта на Левски в онзи мач, страшно ми приличаше на тези, от успешният мач срещу Лудогорец при Стоев.
Сърбина стъпи на една добра основа и надгради.
Вярно е, че при него Левски не бе толкова агресивен в атака както при Стоев, но бяхме по-ефективни.
Ако Стойчо имаше крилата, които искаше, Левски щеше да играе по-хубав футбол, от колкото при Петрович.

Та, това е относно нещата, които двамата направиха в Левски.
Вече за личностните им качества, мисля спор не може да има.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

csimoen2
Мнения: 588
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот csimoen2 » 18 юли 2017 16:01

sin4ec написа:Естествено, че Стоев е по-добър треньор. Няма как да се сравнява един, бил си камшика три пъти посред сезона зарад пари или зарад неправилно дишане на журналистите с друг, който макар и уволнен изведе отбора си в последен мач.
Затова играчи и фенове го изпратиха подобаващо.
Колкото до другия-не липсва никому. Поне един отбор да беше отстранил, като Митов, но не би.


Хахаха, радващо е как продължаваш да забавляваш...

Сега, чети бавно, защото явно ти е трудно...

Стоев беше треньор на Левски в един от най-трудните периоди, но в същото време и най-"лесните" за игра... По негово време отборът "изпадна" да играе във втората шестица на А група (пълен резил), като имаше не лоши футболисти (Аниенте, Бедоя, Веско, Де Нойер, Прохазка и т.н.). Именно там игра с "великите" отбори на Черно Море и много други провинциални, като именно моряците бяха победени на Герена и във Варна... Та цял полусезон, изпълнен с ненужни мачове, имаше за задача да подготви отборът за ЕДИН единствен мач - финал за купата на БГ, срещу отбор, който беше победен с разлика... За жалост всички помним "гениално" проведения мач, от който тръгнаха още по-големи сътресения в отбора, подигравките и всичко останало...

Понеже явно си "обичаш" СС, не лош треньор, но по-скоро такъв за отбор средняци, ето ти мачовете, начело на Левски:

50 мача - 27 победи (ако може да смяташ ще видиш, че това е малко над 50%, което за клуб като Левски е смешно), 12 равенства и 11 загуби?!?!?!?!?!?!?!?

Оставям на страна въпроса, че беше разбит от Литекс за купата (тогава с 10 човека)....

Сега седни, помисли малко и пак си задай въпроса "Аз колко разбирам от футбол..." :)

Колкото до Люпко - няма нужда да ти казвам Левски какви отбори е отстранявал с него, какви успехи е имал и т.н.

ДА, не постъпи коректно, но тук огромна вина има онова недоразумение Ст. Ангелов, който се опитваше всячески да го махне от Левски...
Ако за теб отпадането от Марибор, гарнирано с добра игра, без селекция, каквато искаше треньора, без загуба и липса на класа във Венци Христов, е срамна страница за Левски, с главен виновник Люпко, то тогава какво е фиаското на СС в Бургас...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21566
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 юли 2017 16:03

УНИКАЛНИ СТЕ! Само това ще кажа. УНИКАЛНИ.

Потребителски аватар
levski4ever86
Мнения: 233
Регистриран на: 18 май 2014 11:04

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот levski4ever86 » 18 юли 2017 16:11

Заради един "човек" изпълнен с комплекси и злоба към 70 годишен старец повече от година продължават да се водят спорове на тема Петрович vs Стоев.
България е нашата родина, Апостола е нашия баща, "Георги Аспарухов" е стадиона, а "Левски" е в нашите сърца!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23916
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 18 юли 2017 16:15

sin4ec написа:Естествено, че Стоев е по-добър треньор. Няма как да се сравнява един, бил си камшика три пъти посред сезона зарад пари или зарад неправилно дишане на журналистите с друг, който макар и уволнен изведе отбора си в последен мач.
Затова играчи и фенове го изпратиха подобаващо.
Колкото до другия-не липсва никому. Поне един отбор да беше отстранил, като Митов, но не би.

Синчец,къв е тоя хейт по баче Люпко. :)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

vvessel
Мнения: 4393
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 18 юли 2017 17:23

Искам леко да припомня някои факти на колегата "csimoen2" , които той си ги интерпретира както си иска.
Първо за мача с Черно море за купата. Факт е че Левски ги биеше където ги хване и леко подцени финала. Но факт е, че първо - вкараха много късметлийски голове на два пъти в последните минути , а цял мач нищо не направиха и второ - факт е че съдията не даде фрапираща 100% дузпа за Левски в 117 мин за да компенсира сигурно абсолютно заслужен червен картон преди това за Морето. Това не прави Стойчо Стоев слаб треньор.
За "разбиването" от Литекс за купата, я си спомни, че всички голове влязоха в продължението което нямаше да се играе ако съдията не беше отменил чист гол на Гаджев поради несъществуваща засада. И тогава ако Стоев имаше играч като Асприля, ловчанлии си тръгваха с разлика още в редовните минути.
Въобще Стоев ако имаше наистина силни играчи, не само на терена, а и на резервната скамейка, и някакво лоби в БФС, което да попречи не само да се изгаврят с отбора като му вземат 7 точки абсолютно безпринципно, а и поне малко да намалеят съдийските тесли, то тогава съм убеден че Левски щеше да е шампион. Феновете го усетиха това и затова го изпратиха така.
И като финал са Стоев бих спекулирал, че ако Лудогорец отпадне утре, той ще смени Дерменджиев.

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот batmanlevski » 18 юли 2017 17:30

Oбертан ,добър удар ,ето негов гол в евротурнирите за МЮ ,а Бербатов само седи , гледа и цъка език

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=HymfwN8TnDc[/youtube]
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !



Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, LoveAndPeace, vlong, Киро Пора и 48 госта