Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 08 юни 2017 13:51

metodito написа:
[Отбелязването, респ. неотбелязването на гол в дадена ситуация от утвърден нападател не би трябвало да предизвикава генерални изводи за качествата на нападателя.

Изображение

Не си ли съгласен? Нима от отиграването на една ситуация трябва да се правят генерални изводи за качествата на утвърден нападател? Като продължение бях описал в какъв мач е ситуацията.
Включил си авторитетна личност в коментара си. Това означава ли, че го ангажираш с мнението си? Той дали е съгласен?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21530
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 08 юни 2017 14:04

11 пъти.

Включил си авторитетна личност в коментара си. Това означава ли, че го ангажираш с мнението си? Той дали е съгласен?

К'о речи, к'о?

Нима от отиграването на една ситуация трябва да се правят генерални изводи за качествата на утвърден нападател?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=akQ2UMz0m4k[/youtube]

Краев не играе, като нападател. Именно това прави 11-те му попадения толкова ценни.
Конкретната ситуация? Човек, замисли се, ако мача бе завършил 0-1. И помисли за тежестта на "конкретната ситуация". Щом гледаш футбол, значи, разбираш защо ти се смея на изказването. Зад което прозира омаловажаването на Краев и желанието ти да кажеш: "Чи ко толкова е направил?". Просто се опитваш да облечеш мнението си в няколко изречения, от което става още по-смешно.

Напън, напън, и нкрая какво? Барабонка.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 08 юни 2017 14:25

metodito написа:11 пъти.
Включил си авторитетна личност в коментара си. Това означава ли, че го ангажираш с мнението си? Той дали е съгласен?

К'о речи, к'о?
Нима от отиграването на една ситуация трябва да се правят генерални изводи за качествата на утвърден нападател?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=akQ2UMz0m4k[/youtube]

Същото, което би трябвало да си прочел. Защото е написано на чист български език. Без чуждици, каквито някои хора използват под път и над път, правилно и неправилно. Може би за да изразят колко високо са се извисили. Без други "атрактивни" словосъчетания.
Явно отново съм пропуснал да поясня това, което исках да изразя. Не мислех, че е необходимо, но явно съм се излъгал.
Футболистът, чиято снимка сега прилагаш е доказал високата си класа в много мачове, които е изиграл. И то мачове в елитни първенства и турнири. Не е необходимо да прилагаш тази снимка за да доказваш всеизвестното. Ако някой приложи снимка как същия футболист пропуска на метър от голлинията това задължава ли ни да го обявим за некадърник. Ако е необходимо ще продължа много други конкретни примери.
Красиви отигравания могат да се наблюдават дори в мачовете от областните групи, от студентски и работнически първенства. Може да звучи нескромно, но и аз съм отбелязвал голове с красиви волета и дори със задна ножица. Ще потвърдя информация, която бях дал в предишна дискусия с теб - аз нямам нито един мач като професионален футболист. Футболът не е загубил нищо от това.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21530
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 08 юни 2017 14:32

Човек, нищо нее мога да ти разбера. Какъв ти е дерта точно. Краев нищо не е направил с играта си този сезон? Краев е некадърник? Краев не е за "Левски"? Какво искаш да кажеш? Какви работнически първенства и глупотевини бръщолевиш. Извинявай.

Относно чуждиците. Ти казвай драсни-пални-клечица, аз ще му казвам "кибрит", не ме бърка.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 08 юни 2017 14:36

metodito написа:11 пъти.

Включил си авторитетна личност в коментара си. Това означава ли, че го ангажираш с мнението си? Той дали е съгласен?

К'о речи, к'о?

Нима от отиграването на една ситуация трябва да се правят генерални изводи за качествата на утвърден нападател?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=akQ2UMz0m4k[/youtube]

Краев не играе, като нападател. Именно това прави 11-те му попадения толкова ценни.
Конкретната ситуация? Човек, замисли се, ако мача бе завършил 0-1. И помисли за тежестта на "конкретната ситуация". Щом гледаш футбол, значи, разбираш защо ти се смея на изказването. Зад което прозира омаловажаването на Краев и желанието ти да кажеш: "Чи ко толкова е направил?". Просто се опитваш да облечеш мнението си в няколко изречения, от което става още по-смешно.

Напън, напън, и нкрая какво? Барабонка.

Ти можеш да се смееш свободно на всичко и на всеки. Особено като се базираш на характерния си, споменаван от мен и друг път, комплекс за многоценност.
Ако мачът беше завършил 0-1? Ами аз посочих нещо за мача в предишния си коментар. Наистина отново без специални пояснения. Защо трябваше да завърши 0-1? Защо завърши 1-1? Може би смеейки се не можеш да осмислиш въпросите? Аз няма да посочвам примери на наистина смешни футболисти, играли в "Левски", отбелязвали решителни голове. И освободени след края на сезона. Без това да предизвика каквото и да е неодобрение. Такива примери има много във всички клубове.
Между другото за да ти припомня отново повтарям, че никога не съм се изказвал отрицателно за Краев. Според мен той е един от добрите футболисти в българското първенство. Не си правя капитални отрицателни изводи от негови пропуски.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 08 юни 2017 14:47

metodito написа:Човек, нищо нее мога да ти разбера. Какъв ти е дерта точно. Краев нищо не е направил с играта си този сезон? Краев е некадърник? Краев не е за "Левски"? Какво искаш да кажеш? Какви работнически първенства и глупотевини бръщолевиш. Извинявай.
Относно чуждиците. Ти казвай драсни-пални-клечица, аз ще му казвам "кибрит", не ме бърка.

Методи, много често пояснявам специално за теб. С надеждата да разбереш. Би ли посочил кога съм казал, че Краев не е направил нищо през сезона, че е некадърник. Преди минути написах, че според мен е от добрите футболисти в българското първенство.
Специално съм казвал, че не те задължавам да не употребяваш чуждици. Нито пък да не употребяваш квалификации. Изразявай се свободно. Просто си позволявам да направя забележка в случаите, когато ги употребяваш излишно и дори неправилно. Позволявам си да направя забележки и когато свободно и грешно използваш аритметични действия, и когато изразяваш прекалено претенциозни мнения, противоречащи на основни правила в някои области. Днес в областта на техниката. Може би съм си позволил прекалено много.
Аз не казвам драсни-пални-клечица. Употребявам думата кибрит. Дори и компютър.
Чужди езици, които владея и доколкото ги владея, използвам когато е наложително.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 08 юни 2017 14:56

metodito написа:Човек, нищо нее мога да ти разбера. Какъв ти е дерта точно. Краев нищо не е направил с играта си този сезон? Краев е некадърник? Краев не е за "Левски"? Какво искаш да кажеш? Какви работнически първенства и глупотевини бръщолевиш. Извинявай.
Относно чуждиците. Ти казвай драсни-пални-клечица, аз ще му казвам "кибрит", не ме бърка.

Отново пояснявам. В отделен коментар.
Моля! Не е необходимо да се извиняваш! Изразявай се свободно! В своя си стил, без да се притесняваш.
Казах, приемам по-точната според гениалното ти мнение дума бръщолевих за работтнически и други първенства за да посоча, че и в мачове от такива нива има уникални отигравания - удари, голове, отнемания, спасявания. Без това да означава, че футболистите, които са изиграли тези ситуации са гениални и заслужават много висока оценка. Почти във всички случаи те самите нямат претенции за това.
Надявам се, че пояснението е достатъчно ясно за да направиш връзка със сентенцията ми за генерални оценки от една ситуация. Още повече, че то е допълнение към друго мое пояснение.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3167
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 08 юни 2017 15:34

blue avalanche написа:...
На мен, пък, ми е интересно друго. Много хора скачаха срещу Батков и "прегръщаха" Русев. Сега скачат и срещу Русев. Месията ли чакат??? Ама той ще дойде с Второто пришествие. :mrgreen:

Лоша работа. Действителността в Левски е като една вита стълба която води само надолу. Беше Чорни- мрънкаха против него. Дойде Батков- по- зле и повече недоволства. Сега Русев- ревем за Батков и Чорни. Не ми се иска да помисля какво ще е след Спас. Така е и с треньорите. Гонзо- слаб треньор. Топчо- още по- слаб. Митов- надежди. Излъгани. Уж по- добър, но не съвсем. Напротив.
Малко статистика.
Треньор М П Р З
Елин Топузаков 13 6 3 4
Николай Митов 14 5 3 6
Пред фактите мълчат и боговете. Както е тръгнало всеки следващ е по- слаб от предишния. Не ми се мисли за след Митов. Ако ще е някой, който ще постигне показателите на Люпко Петрович: 13 8 5 0 има смисъл. Ако ли не... Не знам. Току виж онези колеги които писаха за завера срещу Левски, за план за фалиране на отбора или някава форма на припознаване, излезли прави. Но пък от друга страна дълговете се плащат. А разрухата продължава. Не знам какво да мисля. Транфери няма, явно от ръководството не са сигурни кой ще е наставникът. Генев откза, Вутов и Горанов се колебаят, Цветков се ослушва. Признак, че и сред футболистите цари несигурност. Чиликов ходи, гледа, предлага- резултат никакъв. Митов ходи, гледа, дали е предложил някого не знам, но резултат също няма. Дали пък вярно не се чака Второто пришествие?

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5203
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 08 юни 2017 16:05

metodito, Живко6461, ставате досадни с тези непрекъснати спорове. Хващате се като деца за най-малките неща и думи... Не, че искам да ви давам наклон, но за вашата словесна война си има ЛС. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2127
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот eelche » 08 юни 2017 16:15

[center]Безмислени спорове...Инжинера, Сухия, Топчо, Виторио Павлов (и тоя некадърник беше начело на отбора). Ники Ди Матео, имаше един испанец Пепе Мурсия и за мен върхът на търпението и простотията по всички нива на ПФК Левски - Стойчо "Усмивката" Стоев...

Нито един от тези не беше достоен да ръководи отбора на Левски като треньор...Всички те превърнаха Левски в посредствен и средняшки отбор, постигащ втори места и резили в ЕКТ. Като заговорихме за резили, скоро се задава нов такъв. Пак ще се запишем в историята с ПОРЕДЕН такъв...
[/center]



[center][wrapimg=]http://www.sportal.bg/uploads/tinymce/2399.jpg[/wrapimg][/center]


[center]
Жалко е само, че днес можеше да е треньор на Левски и е много възможно да беше отбелязал юбилея си с шампионска титла. И защото футболът има много "ако" и хипотези, цифрите са доста безпощадни. За 11 мача Люпко спечели 27 точки или по 2.46 точки на мач. Това означава, че с това темпо и всички съдийски секири, днес Левски трябваше да има 78 точки или с 2 повече от Лудогорец.
[/center]


[center]Ето такъв треньор имахме и НИЕ като общност бяхме съучастници в изгонването му.Той върна облика на отбора и накара тази "сбирщина" от играчи да заприлича на отбора и онова познато чувство "с колко" се върна на "Герена".Треньор носител на КЕШ беше заменен с посредствен помощник-треньор достоен да води отбор от В група.Надградихме с Ники Ди Матео,който ако бяхме нормален отбор нямаше да стъпи на Герена.Истината е такава и от нея боли, ние сме съучастници в съсипването на отбора.Успех на всички "оптимисти"-мазохисти.[/center]
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта