Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3164
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот wilge » 06 юни 2017 21:07

Живко6461 написа:...
Wilge, извинявам се, че отново ще ти задам неделикатен въпрос!
Какво разбираш под немски възпитаник? Преди няколко години тук опонирах на определението "немски възпитаници" относно Даниел Боримиров и Станислав Ангелов. Те играха успешно в Бундеслигата. Но доколкото знам не са завършили образование, не са практикували като треньори или мениджъри в Германия. Боримиров дори отказа предложение на Батков за обучение. Може би защото той тези неща ги знае. А и "буква леб не дава". Какви впечатления имаш от работата и възможностите на Мариян Христов като треньор? С какво се доближава до Хубчев? Той дори няма стаж катох помощник-треньор на уважаван специалист. А и като че ли в България помощник-треньорите седят на пейката, гледат и слушат внимателно без да виждат и чуват нищо. А той е бил помощник на ...
За старши треньора, чийто помощник в момента е Мариян Христов си написал достатъчно. Мога да добавя още доста. Негативи. Не е необходимо. Освен, че смяната е наложителна. Веднага.

Правилно питаш. Няма лошо. Положителната информация за характера, мирогледа и начина на мислене и живот на Мариян Христов я имам от човек, с други думи "през ръка" и за това написах какво от трудовата му биография ме притеснява. Вярно, кучето с гледане не е станало касапин. След стремглавото спускане надолу по стълбите- Гонзо, Топчо, Жадното- имам чувството, че който и да дойде ще е по- добър от гореизброените. Необходимостта от смяната на Митов и назначаването на нов треньор е израз на надежда. Упоменаването на имената на помощниците е практика в доста клубове. Пак казвам- предпочитам дори неопитния Христов пред Жадното. Ако се доверят на Мариян или на Букарев, то ще е от зор. И значи, че от ръководството нямат готовност за назначаване на качествен и опитен треньор. Като няма риба...
Какво разбирам под немски възпитаник? Да, прието е да се казва, че възпитаник е лице, което е получило или получава образованието си в дадено учебно заведение или държава. Но означава също и последовател на даден начин на мислене, работа и живот. За Боримиров съм сигурен, за Христов само знам (казано ми е), че стилът му на работа е чиста проба немски професионализъм. Това, разбира се не означава, че той е човекът.
Какво разбирам под немски възпитаник? Да, прието е да се казва, че възпитаник е лице, което е получило или получава образованието си в дадено учебно заведение или държава. Но означава също и последовател. За Боримиров съм сигурен, за Христов само знам (казано ми е), че стилът му на работа е чиста проба немски професионализъм. Това, разбира се не означава, че той е човекът. Повтарям се- липсата на опит сериозно ме притеснява, но смятам че смяната на Митов е наложителна.
"С какво се доближава до Хубчев?"
Манталитетът му го доближава до Хубчев.
"... в България помощник-треньорите седят на пейката, гледат и слушат внимателно без да виждат и чуват нищо."
Не всички. Мъри и Топчо се учеха от един и същи човек. Къде е единият и къде е другия. Херо, Хубчев, Радуканов и Великов при кого са се учили? До човек си е. Но за Левски този не е човека.
Все пак това е само личното минение. Мисля, чи имам право да го изразя. Никого не съдя, не упреквам и не коря. Лека вечер!
Дано утре се събудим с нови треньор който да привлече качествени попълнения. Идва ЛЕ. После циркът ППЛ.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12852
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Eminem » 06 юни 2017 21:25

blue avalanche написа:
Eminem написа:Ситуацията е такава, че в момента митов може да бъде заменен само и единствено от доказано добър треньор. Такъв, който ще може да направи качествен отбор от заварени футболисти. Както Петрович например стегна отбора. Тогава наистина приличахме на отбор, сега сме пародия.
Наистина ли има позитивни коментари за Мариан да е треньор ? Че какво е направил той като треньор ?
Той въобще бил ли е някога старши треньор ? Той въобще кара ли курс за ст. треньор ? Стаж ?
Стига глупости....и той ли ще се учи на гърба на Левски ? Докога Левски ще е училище ?
Бил немски възпитаник ? Само, защото е живял и играл в Германия, не означава, че ще е добър треньор. Нали осъзнавате разликата между играч и ръководител/треньор ?
Ако не се намери наистина добър треньор, митов да остава поне до зимата и това е. През това време, ръководството да мисли за варианти.
Сменят ли митов с друг некадърник, увеличаваме скоростта на копаене на дъното с 1000 км/ч

Че Зидан къде беше треньор преди да поеме Реал М??? :o

баси сравненията в този форум, честно.....
Първо, ако си гледал Реал, щеше да знаеш, че Зидан направи много грешки от липса на опит и имаше спекулации, че ще бъде уволнен.
Успехът му се състои в овладяването на съблекалнята и правилното ротиране на играчите.
Що се отнася до това, Реал да го назначи - Зидан изкара курсове във Франция и Испания.
Беше съветник на перес, което му даде възможност да се учи от треньорите, беше помощник на Анчелоти и се учеше от него. Беше треньор в школата на Реал. Освен това, Зидан има огромна мотивация да се учи.
Букарев и Мариян не са показали такова желание.

Прав си, сега като се замисля - ситуацията с Букарев и Мариян е същата. И те са завършили във Франция и Испания. И те са се учили от Анчелоти. А Букарев дори има предимство пред Зидан - беше треньор на Славия.

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zap_lv » 07 юни 2017 09:52

В четвъртък се връща пияницата на Локо Пд ,вероятно след това се очаква Иван Горанов да реши какво ще прави и дали ще идва в Левски . Вутов сигурно ще се изпедерасти и ще послуша глупака Неделев ,който си прецака кариерата в Германия само и само да се върне на село .С момчетата от Септември ,не би трябвало да е проблем да ги вземем ,все пак няма да струват по 1 млн евро всеки .Вчера загубиха времето на ръководството със този отчет пред Русев за слабия сезон .
Трябва да се научим да сме европейци ! С балкански маниери и смяна на треньора след няколко слаби мача ,никой сериозен няма да се навие да дойде ,след събличане и бой с пръчки ,никой футболист няма да дойде ! Ливърпул сигурно не съм бил роден ,когато са станали шампиони ,ама не сменят треньора по никое време .

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 07 юни 2017 10:32

Освен 2-мата нападатели още никого не сме привлекли. А времето тече.
Не виждам и освободени. :evil: А кандидати - бол! :twisted:

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9364
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 07 юни 2017 11:55

Застой в селекцията :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот tatusindo » 07 юни 2017 12:02

В момента единствения отбор от Първа лига, в който тече селекция е Черно море - махат привличат .... Дунав донякъде може да се каже, макар че и те привлякоха двама с изтекли договори, така че в сравнение с другите вървим добре :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Предишни лета първото попълнение идваше директно на лагера, а някои дори се присъединяваха след като отпаднем от Европа .... АБе добре сме си тоя сезон и този трансферен прозорец ... :mrgreen:
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот tatusindo » 07 юни 2017 12:03

Като цяло за мен най-интересно ми е кой ще вземем за десен и ляв бек .....
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zap_lv » 07 юни 2017 12:29

Чунчуков е свободен ,отговаря на политиката на клуба да се взимат млади и перспективни футболисти,минали през школата . Една ли ще иска голяма заплата ,статистиката му е прилична .За няколко години в Лудогорец би трябвало да се понаучил на футбол .

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Живко6461 » 07 юни 2017 13:41

rhaegar написа:...
Тука всеки, който е прекарал известно време в Германия, го броим за "немски възпитаник". Па ако ще да е бай Пешо, който гъне ламарина в Хамбург от 10 години.

"Бай Пешо, който гъне ламарина в Хамбург от 10 години" може да се нарече немски възпитаник като еквивалент на добър специалист в областта на огъването на ламарина. Ако мястото, където работи е на добро технологично ниво, ако той се справя добре с работата, усвоява новостите,... Но бай Пешо по всяка вероятност няма да може да управлява машиностроителен завод дори в България. Освен, ако по време на работата си в Германия не е успял да повиши образованието си и да придобие квалификация като мениджър.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 07 юни 2017 13:47

zap_lv написа:Чунчуков е свободен ,отговаря на политиката на клуба да се взимат млади и перспективни футболисти,минали през школата . Една ли ще иска голяма заплата ,статистиката му е прилична .За няколко години в Лудогорец би трябвало да се понаучил на футбол .

Няма да правим "супа от център-нападатели", я... :mrgreen:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga и 37 госта