Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23891
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот delqnski47 » 22 май 2017 20:29

sin4ec написа:
delqnski47 написа:Аз лично не смятам,че невежеството(ако приемем че не лъже,защото това дойде след един ваш донос) е повод за оправдание,но вие си знаете.
Пич е отвсякъде,дано ви порадва малко.Но нещо почнаха да зачестяват тия случаи : гол гъз към публиката,показване на жестове тип "биете си го във вените",иронично размахване на ваша фланелка след гол срещу вас,Кур за...тралала....не знам.Не се заяждам,но е малко смешно отстрани :lol: .Те че ритнитопкочовечетата нямат грам мозък си е така де,но все пак :lol:

Е, на фона на гаврата дуорфска с ЦСКА всичко това бледнее. Ние поне не правим жалък федерос на Падишаха, докато при вас има качествено засмукване по 5 пъти на ден, по определена традиция. Скоро ще постилате килимчетата и ще се кланяте към Литекс Тауър при КАТ-Дървеница, ама и толкоз ли да не е... ;)

Тва с гаврата е малко относително нали знаеш. :lol: Ма тва с гъза и херцата...а вие съблякахте само клетия Петев. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

KalinS37
Мнения: 135
Регистриран на: 13 юли 2016 11:58

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот KalinS37 » 22 май 2017 20:36

nikiobicata написа:
KalinS37 написа:Вкарал 10 гола, но при друг отбор, когато е имал потенциал! В последните 2 години обаче потенциалът му е изчезнал, и отбелязва единствено...регрес! :( ;) Да ви е честит! За без пари толкова! :)


Според мен в България всеки що годе научен футболист може да бъде звезда :) Това е. Не казвам, че той ще бъде. Просто тук сме на много ниско ниво и може да изпъкне.


И си прав, но и не си! Твърде много са примерите за футболисти, които веднъж са излезли от България, и ако се върнат по-късно, то те са грандиозен...провал! :shock: Просто, за да се върнат означава, че не са успели навън! Даже напротив, провалили са се! Вече не са същите, както при предишния им престой!
Може би по-добре беше да се пробвате за Неделев и той се е провалил, и той вече не е същият, какъвто беше преди да отиде в Германия, но май струва пари! :)

Потребителски аватар
nikiobicata
Мнения: 283
Регистриран на: 05 окт 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот nikiobicata » 22 май 2017 20:39

KalinS37 написа:
nikiobicata написа:
KalinS37 написа:Вкарал 10 гола, но при друг отбор, когато е имал потенциал! В последните 2 години обаче потенциалът му е изчезнал, и отбелязва единствено...регрес! :( ;) Да ви е честит! За без пари толкова! :)


Според мен в България всеки що годе научен футболист може да бъде звезда :) Това е. Не казвам, че той ще бъде. Просто тук сме на много ниско ниво и може да изпъкне.


И си прав, но и не си! Твърде много са примерите за футболисти, които веднъж са излезли от България, и ако се върнат по-късно, то те са грандиозен...провал! :shock: Просто, за да се върнат означава, че не са успели навън! Даже напротив, провалили са се! Вече не са същите, както при предишния им престой!
Може би по-добре беше да се пробвате за Неделев и той се е провалил, и той вече не е същият, както преди да отиде в Германия, но май струва пари! :)


Зависи през каква призма гледаш нещата :) Спомни си първият шампионски отбор на Лудогорец :) От къде бяха върнати футболистите

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот W84me » 22 май 2017 20:44

Ударна селекция правим досега. Време е за ПОНЕ 2 бека и един халф за партньор на Прохазка и Бурабия.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот LSFC 1914 » 22 май 2017 20:49

Ако се разкарат Сукуна, Нар и Адениджи ще е перфектно.

Селекцията започва много добре.

KalinS37
Мнения: 135
Регистриран на: 13 юли 2016 11:58

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот KalinS37 » 22 май 2017 20:50

nikiobicata написа:
KalinS37 написа:И си прав, но и не си! Твърде много са примерите за футболисти, които веднъж са излезли от България, и ако се върнат по-късно, то те са грандиозен...провал! :shock: Просто, за да се върнат означава, че не са успели навън! Даже напротив, провалили са се! Вече не са същите, както при предишния им престой!
Може би по-добре беше да се пробвате за Неделев и той се е провалил, и той вече не е същият, както преди да отиде в Германия, но май струва пари! :)


Зависи през каква призма гледаш нещата :) Спомни си първият шампионски отбор на Лудогорец :) От къде бяха върнати футболистите


Откъде бяха върнати?! Те бяха бивши футболисти най-вече на ЦСКА и Левски! Повечето от тях не бяха излизали навън! А тези, които бяха излезли и след това се бяха върнали, тези футболисти бяха направили кариера и се бяха върнали на стари години в България! Това е съвсем различно! Под провал имах предвид връщането в България на млади футболисти, които са се провалили навън! Футболисти като Вутов, Неделев, Божинов, Буш и др и др.! ;) :)

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38943
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот tevez » 22 май 2017 20:58

"Да, признавам, че направих грешка. Никога не съм знаел, че Левски е националният герой на България. Казах лоша дума, без да съзнавам значението й. Просто повторих нещо, което бях чувал хиляди пъти от феновете. Но чак сега се замислих, че никога не съм знаел неговото значение. Не съм искал да обидя никого."

"Аз съм футболист и уважавам всеки клуб, всеки съперник. Уважавам Левски като отбор. Мислех, че пиша нещо, което е хубаво за феновете ни. Но без да знам, че е лошо послание към съперника. Това беше груба моя грешка. Отново се извинявам най-искрено", написа преди повече от две години Буш.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Player » 22 май 2017 21:22

Припознавачите умират от яд, че Буш ще облече син екип и ще каже и напише "само Левски". Което ще е пореден пирон в ковчега на мъртвеца! За това и търсят под вола теле, ама намират нещо друго...

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zap_lv » 22 май 2017 21:28

Тази статистика не я гледайте . Първо в чужбина се вкарват по-трудно голове срещу научени и грамотни отбори ,второ за колко игрови минути е вкарал тия голове ,трето ако не се чувства щастлив даден футболист и ако не се вписва в колектива нищо не може да направи .Даже Гонзо в Левски беше машина и кошмар за ЦСКА ,но в Рен колко гола вкара ? Нека да дойде ,да направи 2 тренировки ,да изиграе някоя друга контрола и 3-4 официални мача поне и тогава нека имаме резерви към него . Томашич и Бардон на времето бяха пред отказване от футбола и в слаба уж форма ,после помним синята приказка .За сега правим по-силен отбор от тазгодишния .

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот korteneca » 22 май 2017 21:28

Ако се раздава на терена и започне да бележи феновете много бързо ще забравят писанията му в социалните мрежи. 8-)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта