Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

KalinS37
Мнения: 135
Регистриран на: 13 юли 2016 11:58

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот KalinS37 » 22 май 2017 19:45

Вземайте го Буш, той вече не е това, което беше! Но предполагам сами ще трябва да се убедите! ;)

Потребителски аватар
OOP
Мнения: 1359
Регистриран на: 19 юли 2012 14:01
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот OOP » 22 май 2017 19:50

delqnski47 написа:Фейсбук авторът на легендарния рефрен познат по всички наши футболни среди,на който и на мен лично ми е неудобно да извиквам на стадиона,ако си е запазил формата ще ви свърши много работа ;) Айде пускайте го с Мапуку срещу нас,за да е по интересно.Не е нормално за последните 5-6 години да не можете да влезете адекватно в мач срещу нас,ако изключим един два случая.Просто не е.Човек трябва да внимава какво си пожелава,но ако вдигнете леко нивото няма да е зле.

Не знаех, че си фен на Литекс от "последните 5-6 години", както и че не сме влизали адекватно в мач срещу тях! Буш се извини за постъпката си няколко дни след това, така че не виждам проблем да дойде в Левски и живот и здраве да ви пори ловешките........
От „Фен клуб Сектор Г”:
Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема.

Mitata написа:Ние за чест и морал не говорим

KalinS37
Мнения: 135
Регистриран на: 13 юли 2016 11:58

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот KalinS37 » 22 май 2017 19:56

Надявай се да пори... :lol: По-скоро ще си взима заплатата и ще пропуска...много! ;)

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B8%D1%83_%D0%91%D1%83%D1%88

https://www.transfermarkt.com/sergiu-bus/profil/spieler/123671

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот buhata_prime » 22 май 2017 20:01

Егати бомбастичният трансфер! Човекът за 2 години вкарал... 4 гола... Халал да ви е! :)
[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23890
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот delqnski47 » 22 май 2017 20:13

OOP написа:
delqnski47 написа:Фейсбук авторът на легендарния рефрен познат по всички наши футболни среди,на който и на мен лично ми е неудобно да извиквам на стадиона,ако си е запазил формата ще ви свърши много работа ;) Айде пускайте го с Мапуку срещу нас,за да е по интересно.Не е нормално за последните 5-6 години да не можете да влезете адекватно в мач срещу нас,ако изключим един два случая.Просто не е.Човек трябва да внимава какво си пожелава,но ако вдигнете леко нивото няма да е зле.

Не знаех, че си фен на Литекс от "последните 5-6 години", както и че не сме влизали адекватно в мач срещу тях! Буш се извини за постъпката си няколко дни след това, така че не виждам проблем да дойде в Левски и живот и здраве да ви пори ловешките........

Аз лично не смятам,че невежеството(ако приемем че не лъже,защото това дойде след един ваш донос) е повод за оправдание,но вие си знаете.
Пич е отвсякъде,дано ви порадва малко.Но нещо почнаха да зачестяват тия случаи : гол гъз към публиката,показване на жестове тип "биете си го във вените",иронично размахване на ваша фланелка след гол срещу вас,Кур за...тралала....не знам.Не се заяждам,но е малко смешно отстрани :lol: .Те че ритнитопкочовечетата нямат грам мозък си е така де,но все пак :lol:
Последна промяна от delqnski47 на 22 май 2017 20:15, променено общо 1 път.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
nikiobicata
Мнения: 283
Регистриран на: 05 окт 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот nikiobicata » 22 май 2017 20:14

buhata_prime написа:Егати бомбастичният трансфер! Човекът за 2 години вкарал... 4 гола... Халал да ви е! :)


Това само идва да покаже колко е слабо българското първенство! Пича си вкара 10 гола тук.

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот buhata_prime » 22 май 2017 20:19

nikiobicata написа:
buhata_prime написа:Егати бомбастичният трансфер! Човекът за 2 години вкарал... 4 гола... Халал да ви е! :)


Това само идва да покаже колко е слабо българското първенство! Пича си вкара 10 гола тук.


Мда, факт! Даже тези 10 гола ги вкара едва в 19 мача. Може би за нашите стандарти трансферът наистина е бомбастичен и Буш в нашата екстра класна Първа лига може и да се развихри. В Лига Европа, обаче (евентуално), не го виждам ...
[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот sin4ec » 22 май 2017 20:21

delqnski47 написа:Аз лично не смятам,че невежеството(ако приемем че не лъже,защото това дойде след един ваш донос) е повод за оправдание,но вие си знаете.
Пич е отвсякъде,дано ви порадва малко.Но нещо почнаха да зачестяват тия случаи : гол гъз към публиката,показване на жестове тип "биете си го във вените",иронично размахване на ваша фланелка след гол срещу вас,Кур за...тралала....не знам.Не се заяждам,но е малко смешно отстрани :lol: .Те че ритнитопкочовечетата нямат грам мозък си е така де,но все пак :lol:

Е, на фона на гаврата дуорфска с ЦСКА всичко това бледнее. Ние поне не правим жалък федерос на Падишаха, докато при вас има качествено засмукване по 5 пъти на ден, по определена традиция. Скоро ще постилате килимчетата и ще се кланяте към Литекс Тауър при КАТ-Дървеница, ама и толкоз ли да не е... ;)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

KalinS37
Мнения: 135
Регистриран на: 13 юли 2016 11:58

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот KalinS37 » 22 май 2017 20:23

nikiobicata написа:Това само идва да покаже колко е слабо българското първенство! Пича си вкара 10 гола тук.


Вкарал 10 гола, но при друг отбор, когато е имал потенциал! В последните 2 години обаче потенциалът му е изчезнал, и отбелязва единствено...регрес! :( ;) Да ви е честит! За без пари толкова! :)

Потребителски аватар
nikiobicata
Мнения: 283
Регистриран на: 05 окт 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот nikiobicata » 22 май 2017 20:25

KalinS37 написа:
nikiobicata написа:Това само идва да покаже колко е слабо българското първенство! Пича си вкара 10 гола тук.


Вкарал 10 гола, но при друг отбор, когато е имал потенциал! В последните 2 години обаче потенциалът му е изчезнал, и отбелязва единствено...регрес! :( ;) Да ви е честит! За без пари толкова! :)


Според мен в България всеки що годе научен футболист може да бъде звезда :) Това е. Не казвам, че той ще бъде. Просто тук сме на много ниско ниво и може да изпъкне.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], jungle и 30 госта