Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 29 апр 2017 08:41

Победа за Левски
236
55%
Равен
42
10%
Победа за ЦСКА - София
154
36%
 
Общо гласове: 432

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София |29.04|17:00

Мнениеот HardWork » 29 апр 2017 19:32

demon777 написа:
Балкански Орел написа:
Долно уйно написа:Част от сините фенове, които бяха в сектор А са завършени идиоти.
Изображение
Левски сериозно ще изгори след този мач


Да, докато има такива боклуци като тебе, които разпространяват снимката, може и наистина да пострада.



Kъде да сигнализирам аз в уефа за това поредно безумие. Че сте тръгнали към фалит ясно ама поне да го позабързаме малко

Помните ли какво казах миналата седмица? Че сле тоя мач ще сме пред вас

Дано делегата си свърши работата! Двама ударени от предмети от щаба на ЦСКА, свастика в сектор А, и хвърлени предмети по терена! Поне 50 000 евро глоба и лишаване от домакинство за 3 мача! Срамно е, че тия се пишат българи :evil:

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София |29.04|17:00

Мнениеот popokutepetel » 29 апр 2017 19:38

W84me написа:Момчета, няма да се предаваме. Никога няма да паднем на нивото на микренци, да припознаваме селски клуб. Загубата си е загуба, Левски продължава по честен път.


Ти хич не бъди сигурен. Там дет чичо Спаско и Шиши са стъпили трева не никне ;). Единствената надежда е, че дължат бая пара на Банкянската Кратуна и на боклуците около него, което предполага, че ще ни късат нервите, ще се тътрим из средата на класирането, но Левски никога няма да фалира. Поне докато на тия им дължим пари :mrgreen:

gihuelo
Мнения: 5849
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София |29.04|17:00

Мнениеот gihuelo » 29 апр 2017 19:41

popokutepetel написа:
W84me написа:Момчета, няма да се предаваме. Никога няма да паднем на нивото на микренци, да припознаваме селски клуб. Загубата си е загуба, Левски продължава по честен път.


Ти хич не бъди сигурен. Там дет чичо Спаско и Шиши са стъпили трева не никне ;). Единствената надежда е, че дължат бая пара на Банкянската Кратуна и на боклуците около него, което предполага, че ще ни късат нервите, ще се тътрим из средата на класирането, но Левски никога няма да фалира. Поне докато на тия им дължим пари :mrgreen:

Не им дължите пари те си ги взеха от банката като кредит за сектора :) :mrgreen: Идва и вашия ред..... :mrgreen:

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот kiril.a.d » 29 апр 2017 19:42

Левсакри, само две-три изречения:
- имате и спомен, "Левски" да е падал като домакин, с 0:3 от Литекс?...аз нямам такъв...
Играч на мача...или ФИГУРА НА МАЧА? - Ники Жадното, още след втория гол!!!
Ще се повторя - аз знам, че вие знаете, че Ники Жадното не е треньор за "Левски"!
Дерзайте...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

gihuelo
Мнения: 5849
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София |29.04|17:00

Мнениеот gihuelo » 29 апр 2017 19:43

HardWork написа:
demon777 написа:
Балкански Орел написа:
Долно уйно написа:Част от сините фенове, които бяха в сектор А са завършени идиоти.
Изображение
Левски сериозно ще изгори след този мач


Да, докато има такива боклуци като тебе, които разпространяват снимката, може и наистина да пострада.



Kъде да сигнализирам аз в уефа за това поредно безумие. Че сте тръгнали към фалит ясно ама поне да го позабързаме малко

Помните ли какво казах миналата седмица? Че сле тоя мач ще сме пред вас

Дано делегата си свърши работата! Двама ударени от предмети от щаба на ЦСКА, свастика в сектор А, и хвърлени предмети по терена! Поне 50 000 евро глоба и лишаване от домакинство за 3 мача! Срамно е, че тия се пишат българи :evil:

Свастиките никога не се виждат от комисията на БФС така ,че за тях няма да има глоби.....

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот popokutepetel » 29 апр 2017 19:43

Eminem написа:Да ви е*а майката и футболисти и треньори и ръководители. За последен път се ядосвам с тези нещастници, не заслужават дори и по телевизията да ги гледаш. Такива некадърници може да видиш само в аматьорските лиги, срамно е, че ги наричат футболисти. Нито са футболисти, нито играят футбол. Не знам какво играят, но е много далеч от футбол.
Мега-гига-галактическата звезда Краев беше ли на терена ? България му била тясна, а ?
Костадинов не го ли е срам да иска по-голяма заплата ? Да се маха, прав му път, няма да липсва!
наровци, сукунита, баби - ВЪН! Митов вън!
10 години, два свестни бека не могат да вземат, тъпанарите.
Вървете по дяволите!


С този собственик толкова. Оттам насетне то е ясно - измислени скаути, които незнайно откъде изкопават некви резерви с високи заплати, следва кондиционните треньори. Тяхната работа също я виждаме - постоянни контузии и след 70 мин. не могат да седят на краката си. Разбира се за без пари се довличат всякакви куци коне на кило, като най-често после им се плащат и неустойки защото ги гонят. Чак тогава идва проблема с треньора.
Само за справка - половината А група са с футболисти от школата на Левски, които във времето са натирени, че да може всякакви маймуни и ходещи трансферни комисионни да попаднат в нечий джоб. Що ли не си спомням за последната петилетка за някой читав трансфер и за някой продаден играч на прилична сума в прилично първенство?

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София |29.04|17:00

Мнениеот debilcho » 29 апр 2017 19:49

metodito написа:
Teo написа:1:4


Вече съм спокоен за мача след прогнозата на Тео. Ако беше казал "победа за "Левски", 100 про падаме. Сега знам, че бием. Тео, дано не играеш Еврофутбол, човек.

Що не послуша Тео, бе човек да заложиш на 3+ изпусна яки кинти ;)

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот popokutepetel » 29 апр 2017 19:50

ГМО-то с какво ще го накажат, че удариха собствения си треньор с бомбичка ;) И преди припознаващите си бяха малоумни, но вече със селския си припознат хептен изпростяха :lol:

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София - 0:3

Мнениеот Долно уйно » 29 апр 2017 19:52

В сектор А днес не са ли фенове на сините?
Ако БФС спази наредбите си, след редицата последни предупреждения за едни и същи неща то трябва да изхвърли отбора на сините и следващия сезон да се състезават в по-долното ниво на първенството.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София |29.04|17:00

Мнениеот HardWork » 29 апр 2017 19:53

HardWork написа:Много големи усти са отворили сините, сякъш не са си гледали отбора през този сезон! На Левски им липсва класа, мачовете ги взимат на мускули, или изобщо не ги взимат! Последните 4 мача имат 2 късметлийски равни, 1 загуба (от мега "силният" ЧМ), и една победа срещу бойкотиращите Локо Пд. Можете да вземете мача единствено ако ние не играем на повече от 50% от възможностите си!
Победа за ЦСКА с 1:2 !

Аз като ви говорех преди мача да се изказвате малко по - умерено, просто исках да ви смекча малко неудобното положение след мача! Та вечната "класа" се видя днеска! Слаб и неориентиран отбор, слаб треньор, фенове нацисти, дори има ударени хора от щаба след хвърлени предмети! Това ли ви е класата? Няма ди ви обяснявам какво мисля за вас, защото все пак съм с армейски ценности, и възпитанието не ми го позволява! Преименувания Литекс очевидно е доста по - достоен клуб от вас!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта