Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот sin4ec » 14 дек 2016 21:00

milen.hristov написа:Официално, Левски се отказва да е шампион и няма да бъде в следващите 10 години поне. И ще бъде така докато клубът се управлява от хора без каквато и да идея как се става шампион. Левски се превръща смело в отбор на бежанците(с оглед на футболните им умения, нищо чудно и да ги избират от някой бежански лагер), и след нарове, адениджита, десита, курабии ще си има и хакуна матата. Само не е ясно на г-н Русев толкова ли не му пука за отбора чиито собственик е, защото показва колосална незаитересованост от случващото се там.

Верно ли? А стига бе...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот milen.hristov » 14 дек 2016 21:45

sin4ec написа:
milen.hristov написа:Официално, Левски се отказва да е шампион и няма да бъде в следващите 10 години поне. И ще бъде така докато клубът се управлява от хора без каквато и да идея как се става шампион. Левски се превръща смело в отбор на бежанците(с оглед на футболните им умения, нищо чудно и да ги избират от някой бежански лагер), и след нарове, адениджита, десита, курабии ще си има и хакуна матата. Само не е ясно на г-н Русев толкова ли не му пука за отбора чиито собственик е, защото показва колосална незаитересованост от случващото се там.

Верно ли? А стига бе...

Aко можеш да ме обориш заповядай. Моят отговор напролет, когато ще се окажа прав.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот sin4ec » 14 дек 2016 22:02

milen.hristov написа:Aко можеш да ме обориш заповядай. Моят отговор напролет, когато ще се окажа прав.

Естествено, че ще те оборя, както винаги! Левски има да изплаща дългове и няма как да прави гръмки трансфери. Дори и да ги направи, няма как да стане шампион. Противникът е с класа отгоре, с перфектна организация и съдии.
Левски трябва да се готви за ЕКТ-това е първостепенната задача.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2138
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот k20dan4o » 14 дек 2016 22:12

koisa написа:
k20dan4o написа:Незнам защо, може би левскарите ще кажат, но Левски в най-голяма степен може да се оприличи като "социален приют" - в смисъл че при тях най-често се наблюдава да трансферират разни футболисти ходещи на гурбет, които след време пак си ги прибират на Герена. А от друга страна кадърните юноши ги изпускат някак. Това не го разбирам.

Кои кадърни юноши сме изпуснали? :roll:

Ивелин Попов, Бандаловски, Димитър Евтимов, Близнаците, Чаворски, Йомов

nikoko
Мнения: 287
Регистриран на: 19 авг 2008 15:38
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот nikoko » 14 дек 2016 22:47

Синчец,
На мен ми е много трудно да повярвам, че човек, който купува Виваком за триста и не знам колко си милиона, не може да извади едни петстотин хиляди за приличен футболист, но да приемем, че заради финансовия феър-плей и тем подобни няма как...
Щом не можем да си позволим "гръмки" трансфери, нека да не си позволяваме никакви, защото кому е нужно това менте Сукуна? Че и пари сме дали за него, защото той не е свободен агент?!?
Мога да разбера, че нямаме пари, но не мога да разбера защо като нямаме пари ги харчим за глупости и това не от сега, не е от Спас Русев, това е от 2008 година насам, когато бяха изгонени последните мислещи хора на Герена, и все още има хора, които се опитват да оправдават тези глупости с пълни безмислици и кухи аргументи...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот 1982 » 14 дек 2016 22:53

Със селекция от слабака Верея ли ще бутате Лудогорец от върха ??! Това е подигравка с вас от страна на Спас Русев. Отсега е ясно, че селекцията ви за пореден път ще е пълен провал.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5201
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот koisa » 14 дек 2016 23:03

k20dan4o написа:
koisa написа:
k20dan4o написа:Незнам защо, може би левскарите ще кажат, но Левски в най-голяма степен може да се оприличи като "социален приют" - в смисъл че при тях най-често се наблюдава да трансферират разни футболисти ходещи на гурбет, които след време пак си ги прибират на Герена. А от друга страна кадърните юноши ги изпускат някак. Това не го разбирам.

Кои кадърни юноши сме изпуснали? :roll:

Ивелин Попов, Бандаловски, Димитър Евтимов, Близнаците, Чаворски, Йомов

От изброените мога да съжалявам само за Ивелин Попов и то донякъде.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44136
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот rhaegar » 14 дек 2016 23:13

Чаворски и Бандаловски, ей Богу. :lol: :lol: :lol: Добре се посмях, мерси. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот HardWork » 14 дек 2016 23:18

Уникална селекция! Тоя Сукуна с какво е по - добър от Адениджи и Мицански? За 18 мача има 4 гола! Лятото сигурно ще се чудят как да го изгонят!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44136
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот rhaegar » 14 дек 2016 23:24

HardWork написа:Уникална селекция! Тоя Сукуна с какво е по - добър от Адениджи и Мицански? За 18 мача има 4 гола! Лятото сигурно ще се чудят как да го изгонят!


Ще взима по-малка заплата от Мицански и ще е със същия принос, тоест никакъв. Дано не съм прав, ама..........
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], groti, Testa_di_Legno, tmanolov и 24 госта