Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenday
Мнения: 196
Регистриран на: 04 юли 2013 10:15
Контакти:

Призив към истинските Левскари!

Мнениеот greenday » 28 ное 2016 12:26

(Надявам се, че тази тема няма да бъде цензурирана и премахната от модераторите !)
Левскари,
не знам за вас, но мен лично ме е срам от сегашното ръководство и примадони на терена! В края на мача лично с очите си видях и с ушите си чух как "великият" Минев се обърна с реплики към публиката. Вчера чета, че това било "атака срещу Левски от страна на Лудогорец". Да, ама не! На стадиона отиваме в студ и мраз, гледаме бездушна и аматьорска игра, отборът на животът ни губи, страдаме, а едно селско бекче стои и ни псува!
Кажете ми как да съм оптимист за този отбор? Как да им ходя на мачовете? Преди началото на всеки сезон преглеждам обстойно програмата и си правя сметка кога, къде и с кого играем и си правя сметка дали мога да съм на стадиона, дали пред телевизора, дали на телефона, защото аз милея за този клуб, защото го обичам, защото е символ на чистотата, честта и достойнството, на българщината! Обаче за мръсните ченгета, комуняги и мафиоти това е без значение! Жалко! Превърнаха Левски в посредствен отбор, изгониха феновете, убиват идеалите ни.
Знам, че много от вас няма да се съгласят с мен, но предлагам на милионите Левскари да се обединим, да изхвърлим боклука от Герена, да си върнем Левски! Това ченге, наречено собственик на Левски няма място сред нас! Левски е отборът на народа и ние трябва да си го върнем!
НКП, Южна Дивизия, Ултра Варна и другите левскарски организации трябва да се съберат и обсъдят евентуалните искания и идеи за развитието на Левски и връщането му към корените, а ние неорганизираните фенове да застанем зад тях!
Примери има много! Германия е пълна с отбори изградени из основите си от любящите им фенове! Нека се поучим от тях и изградим нашия Левски- такъв какъвто му приляга!
П.С. Този текст няма за цел да разединява левскарската общност! Идеята е да изгоним комунистическата мърша разяждаща ни, да изградим един свят, чист, достоен обор! Само Левски!
Завинаги оставам аз левскар-верен на отбора си докрай!

love_hurtz
Мнения: 659
Регистриран на: 20 фев 2014 22:06
Контакти:

Re: Призив към истинските Левскари!

Мнениеот love_hurtz » 28 ное 2016 12:35

Стига атакува Левски, не бъди провокатор. Не си чул правилно. Милиони левскари не го слушайте !

lans22
Мнения: 65
Регистриран на: 11 авг 2015 20:03
Контакти:

Re: Призив към истинските Левскари!

Мнениеот lans22 » 28 ное 2016 12:40

ти,като немаш пари, какво ще решанаш бе?

Т.Живков

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: Призив към истинските Левскари!

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 28 ное 2016 12:55

Нека първо видим каква селекция ще се направи и ще се спазят ли обещанията за козирка и табло.
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/xlhDt0Y.png[/wrapimg][/center]

toristo
Мнения: 288
Регистриран на: 30 мар 2015 12:41
Контакти:

Re: Призив към истинските Левскари!

Мнениеот toristo » 28 ное 2016 12:58

Много си се превъзбудил от една загуба. В момента няма един голям бизнесмен, който да няма общо с ДС, а държавата скоро от тях няма да се изчисти, така че засега нямаме избор. Нали не очакваш Бил Гейтс да дойде и да купи Левски, или да я караме без пари и да играем само с юноши на дъното на класирането.
И аз нямам доверие в Русев, но е само от 2 месеца, нека поне 1 година да изчакаме да го видим що за птица е.

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: Призив към истинските Левскари!

Мнениеот ham3r » 28 ное 2016 13:08

toristo написа:Много си се превъзбудил от една загуба. В момента няма един голям бизнесмен, който да няма общо с ДС, а държавата скоро от тях няма да се изчисти, така че засега нямаме избор. Нали не очакваш Бил Гейтс да дойде и да купи Левски, или да я караме без пари и да играем само с юноши на дъното на класирането.
И аз нямам доверие в Русев, но е само от 2 месеца, нека поне 1 година да изчакаме да го видим що за птица е.


Правилно за една година Шофьора Комунист ще бъде Синия Лупи.Вече ви пусна по пързалката.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1535
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Призив към истинските Левскари!

Мнениеот moreto vn » 28 ное 2016 13:10

Няма ли кой да ви купи или подари една титла или купа(да няма син рев)?Събличайте го тоя имате "точните" хора за това. :mrgreen:

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5208
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Призив към истинските Левскари!

Мнениеот koisa » 28 ное 2016 13:17

moreto vn написа:Няма ли кой да ви купи или подари една титла или купа(да няма син рев)?Събличайте го тоя имате "точните" хора за това. :mrgreen:

Няма, каквото успя да подари Кралев - това беше. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

skoda1980
Мнения: 83
Регистриран на: 26 сеп 2012 23:00
Контакти:

Re: Призив към истинските Левскари!

Мнениеот skoda1980 » 28 ное 2016 13:26

Андре-Пиер Жиняк 96 написа:Нека първо видим каква селекция ще се направи и ще се спазят ли обещанията за козирка и табло.


Таблото и козирката трябваше да са готови до нова година! Или аз не съм разбрал коя за коя нова година иде реч, или ще направят козирка за 34 дни при минусови температури. С този който е пуснал темата не съм съгласен, понеже не трябва да се дестабилизира отбора отвътре, въпреки че ми се струва че управата всячески се мъчи да го направи. Колко некадърен трябва да си за да оставиш да си тръгне първия треньор от 6-7 години, при който играеш що годе свестен футбол с видими резултати? Колоко тъп трябва да си за спреш премиите при победа, защото видиш ли победите били много и непредвидени (а уж се борим за титла)? Някаква тотална глупост цари в Левски, дано се оправим скоро, иначе и ние ще трябва да си търсим отбор за лиценз, като розовите другарки! Ако не знаят как се печели от отбор да откраднат идеи от Лудогорец, ама без пари не става!

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1535
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Призив към истинските Левскари!

Мнениеот moreto vn » 28 ное 2016 13:30

koisa написа:
moreto vn написа:Няма ли кой да ви купи или подари една титла или купа(да няма син рев)?Събличайте го тоя имате "точните" хора за това. :mrgreen:

Няма, каквото успя да подари Кралев - това беше. :geek:

Тогава,предлагам да върнем комунизма,че тогава имаше подарени титли и купи за вас и сегашния Литекс. ;) Като ядохте кюфтета не ревахте. :mrgreen: :geek:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, krumeto, Plamen_i00 и 11 госта