|Анкета| "Левски" напуска Първенството?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Подкрепяте ли идеята Левски да напусне първенството

Да
186
77%
Не
57
23%
 
Общо гласове: 243

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: |Анкета| "Левски" напуска Първенството?

Мнениеот LSFC 1914 » 30 юни 2016 21:58

soilwork написа:Всички цесекари ли гласуват с "ДА" ? Гледам че разликата е голяма....аз лично също за напускане на Левски


Едва ли е само до цесекарите. Аз лично също гласувах с Да. :)

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: |Анкета| "Левски" напуска Първенството?

Мнениеот Мистри » 30 юни 2016 21:59

LSFC 1914 написа:
soilwork написа:Всички цесекари ли гласуват с "ДА" ? Гледам че разликата е голяма....аз лично също за напускане на Левски


Едва ли е само до цесекарите. Аз лично също гласувах с Да. :)

Аз също.
Изображение


Изображение

Haralampy
Мнения: 1169
Регистриран на: 05 май 2016 15:09
Контакти:

Re: |Анкета| "Левски" напуска Първенството?

Мнениеот Haralampy » 30 юни 2016 21:59

soilwork написа:Всички цесекари ли гласуват с "ДА" ? Гледам че разликата е голяма....аз лично също за напускане на Левски


Аз се въздържах досега, но понеже "обиждат" - и аз ги засилвам да се пречистват...
:roll:

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: |Анкета| "Левски" напуска Първенството?

Мнениеот viroglav » 30 юни 2016 22:01

парци написа:
viroglav написа:... Стартира Първа Професионална Лига, която няма нищо общо със старата А група :!:

Което обаче не пречи да се канят отбори напълно избирателно и със съмнителни "кандидатури"?


Отборите се канят избирателно, да. Това е, защото се търси по - голям интерес. А към кой друг отбор в България има по - голям интерес от този, който има към ЦСКА?!?

Потребителски аватар
levski4ever86
Мнения: 233
Регистриран на: 18 май 2014 11:04

Re: |Анкета| "Левски" напуска Първенството?

Мнениеот levski4ever86 » 30 юни 2016 22:05

soilwork написа:Всички цесекари ли гласуват с "ДА" ? Гледам че разликата е голяма....аз лично също за напускане на Левски

Не цесекари, а припознавачи от Литекс. :lol: Няма един коментар на нормален цесекар, само припознавачи сте се събрали тук. :mrgreen:
[center]България е нашата родина, Апостола е нашия баща, "Георги Аспарухов" е стадиона, а "Левски" е в нашите сърца!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/ByfNCqX.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: |Анкета| "Левски" напуска Първенството?

Мнениеот Долно уйно » 30 юни 2016 22:08

viroglav написа:
THE G.A.M.E написа:
viroglav написа:
парци написа:
Сливането и преливане на три отбора в четвърти, който да играе като пети в най "вишето" ниво на футбола в БеГе.

Това не го забранява никой закон... Така сме решили, така сме го направили :!:

Сигурно има няква далаверка в сливането, но да приемем, че всичко е ОК.
Но какво правим с едногодишното наказание на Литекс, да не играе в "Елита", наложено заради самоволното напускане на терена в мачът с Левски ?
Как така се изпари ?
Ами нали от утре всеки отбор ще е в правото си да напуска терена за щяло и нещяло, а от БФС няма да имат право да ги наказват, щом са опростили наказанието на прекръстеният Литекс.


Много е просто... Нов формат, ново първенство и покана за всичките отбори, които ще участват в него :idea: Това, че повечето отбори са участвали в старата А група няма никакво значение. Стартира Първа Професионална Лига, която няма нищо общо със старата А група :!:

Това защо да не го правят всяка година?
Левски напуска мача с цесека тире София и следващата година правят нов формат и отново са в елитната група.
Последна промяна от Долно уйно на 30 юни 2016 22:10, променено общо 1 път.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

bobmarli
Мнения: 405
Регистриран на: 01 юли 2013 22:42
Контакти:

Re: |Анкета| "Левски" напуска Първенството?

Мнениеот bobmarli » 30 юни 2016 22:09

Haralampy написа:
сини шампиони написа:
Мистри написа:
Haralampy написа:
Altarf написа:Това е най-моралният форум в България! :lol:


Нали ???
:lol:
Чак се чувствам неудобно сред такива херувимчета...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Нормално е за платени като теб. :lol:

Не му се връзвай. На него скоро ще му спрат тока за неплатени сметки и няма да може да свети. :twisted:


Аз мисля, че е морално да напуснете първенството...
Не е 'мъжкарско" да оставате...
:roll:


Чорбарите успяхте да вкарате негативен смисъл дори и в думи като морал и достойнство. Заслужавате си съдбата мен ако питаш.
Последна промяна от bobmarli на 30 юни 2016 22:11, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: |Анкета| "Левски" напуска Първенството?

Мнениеот Долно уйно » 30 юни 2016 22:09

viroglav написа:
парци написа:
viroglav написа:... Стартира Първа Професионална Лига, която няма нищо общо със старата А група :!:

Което обаче не пречи да се канят отбори напълно избирателно и със съмнителни "кандидатури"?


Отборите се канят избирателно, да. Това е, защото се търси по - голям интерес. А към кой друг отбор в България има по - голям интерес от този, който има към ЦСКА?!?

Сещам се за един, за Верея, интересът към тях ще е невиждан
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
GA_ veliki
Мнения: 2798
Регистриран на: 21 апр 2013 18:42
Skype: aхaaa
Местоположение: Коньовица
Контакти:

Re: |Анкета| "Левски" напуска Първенството?

Мнениеот GA_ veliki » 30 юни 2016 22:12

viroglav написа:
Много е просто... Нов формат, ново първенство и покана за всичките отбори, които ще участват в него :idea: Това, че повечето отбори са участвали в старата А група няма никакво значение. Стартира Първа Професионална Лига, която няма нищо общо със старата А група :!:

Разбира се, догодина за да угодим на друг "бизнесмен" правим втора супер професионална лига, която няма нищо общо с Първа Професионална ЛИга, после прави трета, четвърта и така докато свят светува :lol:
Не с гняв, със смях се убива..
Това е спортен форум на "Гонг", един от най-уважаваните в България... :lol:
Това, че не обичам сащ не значи,че обичам путин
"Люлека ми замириса"

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: |Анкета| "Левски" напуска Първенството?

Мнениеот viroglav » 30 юни 2016 22:13

Долно уйно написа:
viroglav написа:
THE G.A.M.E написа:
viroglav написа:
парци написа:
Сливането и преливане на три отбора в четвърти, който да играе като пети в най "вишето" ниво на футбола в БеГе.

Това не го забранява никой закон... Така сме решили, така сме го направили :!:

Сигурно има няква далаверка в сливането, но да приемем, че всичко е ОК.
Но какво правим с едногодишното наказание на Литекс, да не играе в "Елита", наложено заради самоволното напускане на терена в мачът с Левски ?
Как така се изпари ?
Ами нали от утре всеки отбор ще е в правото си да напуска терена за щяло и нещяло, а от БФС няма да имат право да ги наказват, щом са опростили наказанието на прекръстеният Литекс.


Много е просто... Нов формат, ново първенство и покана за всичките отбори, които ще участват в него :idea: Това, че повечето отбори са участвали в старата А група няма никакво значение. Стартира Първа Професионална Лига, която няма нищо общо със старата А група :!:

Това защо да не го правят всяка година?
Левски напуска мача с цесека тире София и следващата година правят нов формат и отново са в елитната в група.


УЕФА не дава всяка година... Затова се учудих, че Левски напуска първенството :idea: Ама щом така са решили... това си е тяхно право все пак :!:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: suni и 33 госта